The Curse of El Charro

Ryan R. Johnson

Jacques Haitkin

Rich Ragsdale

Ryan R. Johnson

Celkom príjemné prekvapenie. Štyri dievčatá sa vyberú do Arizony na párty, jedna z nich má vízie, v ktorej vidí svoju mŕtvu sestru a tá sa ju snaží varovať pred vraždiacim démonom. Sny sa však zmenia v realitu, objaví sa škaredý démon s mačetou a vtedy sa len začne tá pravá párty! Je to síce béčko ako remeň, ale nechýba gore a množstvo krvi. Démonik sa s nikým nemazná, masakruje jedného teenagera za druhým (najlepšia bola scénka s dvoma lesbami v sprche) a postáv ubúda rapídnou rýchlosťou. Záver ma už akurát pobavil. Rozpočet bol nízky, čo sa prejavilo najmä na viacerých vraždách mimo záber, ale aj tak to bolo ako celok slušné. Príšerka bola dostatočne desivá, postavy mi celkom sadli a atmosféra tu bola tiež. Vízie hlavnej hrdinky sa mi už od začiatku páčili, najviac ma asi zaujala dlhšia čiernobiela pasáž zobrazujúca minulosť. Takže plusy celkovo prevládajú nad mínusmi.(20.8.2011)

• Campbell

A máme tady další naprosto zbytečný film o legendě která ožije a začne zabíjet lidi. Nudnej slasher s nezapamatování hodným vrahem který jedinou kvalitní věc kterou vlastní je hlas Treja, ale jinak je to fakt bída. Sem tam krev a to je všechno, navíc přepálená stopáž.... Teda ne stopáž jako spíše naprostá nuda film ještě více ubíjí. 65% je hodně přehnaných.(1.1.2013)