poster

Krotitelé vln

 • USA

  Riding Giants

 • Francie

  Riding Giants

 • Slovensko

  Krotitelia vĺn

Dokumentární / Sportovní

USA / Francie, 2004, 105 min

Režie:

Stacy Peralta

Scénář:

Stacy Peralta

Hudba:

Ric Markmann
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • filmharmony
  *****

  ...miluju to... ...neumím to, ale miluju to... nechvám si to na příští život... bravurní dokument...(23.5.2014)

 • Caszidy
  *****

  Takhle má vypadat sportovní dokument! Pro mne spolu s Christian Hosoi: Vycházející slunce jednoznačně nejlepší sportovně dokumentární snímek! Obzvláště oceňuji starší autentické záběry jízd Grega "Býka" Nolla.(14.9.2009)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $2,276,368Tržby Celosvetovo $3,216,111(13.2.2010)

 • Nettrass
  *****

  Dobrý nápad...Až bude můj šéf dělat vlny, tak ho sjedu. Případně na něj taky naběhnu s prknem.(10.4.2012)

 • Enšpígl
  *****

  Nádhera, opravdu paráda ani šlupka 220 voltů ze zásuvky by na mě nezapůsobila s větší intezitou. Poslouchat všechny ty kluky - surfařský legendy, vidět dokumentární surfařský záběry starý několik desítek let a přitom z toho všeho ještě cítit život plný radosti, vzájemného přátelství i strach ze smrti . Nechat se ohromovat nespoutaností oceánu a obrovskou odvahou všech těch kluků a holek, který jsou ochotný riskovat to nejcenější, protože surf se stal jejich životem. Tohle je prostě 100% natural life a současně to nejlepší, co jsem letos viděl, teda, až na holky, točený pivo a taliř plný smaženýho sejra ! Jo a zdravím draky a dračice z Nových mlýnů, hlavně bandu z F4 - speciálně Gagu, Bouřku a Sněhurku - Aloha, prknaři :) A ještě jeden dodatek hodně související s tímto dokumentem - Já původně chtěl napsat ten smažák před holky, ale znáte holky jak si všechno berou. Já tady napíšu na první místo smažáka před holky a pak, když dám nějáký kočce pozvánku do mý postele, tak mě bude schopná říct : "Víš co, zašukej si se smažákem, když ho máš radši."(4.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace