Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Do toho dne byla Edison´s High School, střední škola v jedné z nejvykřičenějších čtvrtí New Yorku-Jižním Queensu, tuctovým slamovým vzdělávacím institutem. Do budovy foukalo rozbitými okny, technické vybavení nefungovalo a hlavní slovo měl na vlastní nos si nevidící zástupce ředitele. To se ale mělo brzy změnit. Vinou hloupého nedorozumění se studenti Ziggy Malone a Lester Dewit dostávají do konfliktu s novým školním policistou Jacksonem, který končí po náhodném výstřelu ze služební zbraně policistovým zraněním. Lavině následujících tragédií se už nedá zabránit. Oba mladíci a jejich čtyři spolužáci jsou donuceni školu obsadit, vzít zraněného Jacksona jako rukojmí a bránit se před celým světem, který jim odmítá naslouchat. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (6)

klerik 

všechny recenze uživatele

Film ma prekvapil a potešil. Je síce postavený na obohratej schéme, ale snaží sa povedať čosi viac o mladých ľuďoch, o určitej generácii. Teen verzia na MESTO ŠIALENCOV u mňa zabodovala... ()

kobliha 

všechny recenze uživatele

Priznam sa cela ta gangstas vlna ma akosi minula a nemam pre tento styl ziadne pochopenie, ale nakoniec som bol prijemne prekvapeny. Ale skor 3 a pol ako 4* ()

Reklama

corpsy 

všechny recenze uživatele

Nepokladám tento snímok za niečo výnimočné. Všetko tu je akosi vopred známe, ale aj tak sa dá načo pozerať. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama