poster

Smrtelné horko

 • USA

  Dead Heat

 • Velká Británie

  Dead Heat

Akční / Komedie / Horor / Sci-Fi

USA, 1988, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Campbell
  ****

  Dead heat je další z béček které nás v 80 letech zaplavovalo, a tak se člověk baví nad škálou hlášek a skvělou béčkovou atmosféru, není to horor spíše jako mysteriozní akční komedie. Musí se uznat že efekty či masky byly výborné a i když herci občas škobrtnou tak Williams je dobrej herec, škoda že Price hraje tak nevýraznou roli. Hudbu ani nekomentuju protože se jedná snad o výškrabek z různých béčkovin. Ale za mě dobrý.(28.10.2011)

 • jonyyy
  **

  Vadí mi obrovské nelogičnosti typu jednou může krvácet, jednou ne. Když do něj prostřílí díry, v další scéně nahatý u zrdcadla je nedotknutý a podobně. Nadruhou stranu oživlý býk a husy v číské kuchyni stály za to. Tato scéna a starý Vincent Price je to jediné zajímavé na tomto filmu. Jinak vtipné hlášky nejsou vůbec vtipné a ti dva gumáci v hlavních rolích jsou vitpní a vůbec celé je to úplná blbost. 40%(18.12.2010)

 • choze
  **

  Kdyby mi bylo šest, asi bych dal taky za plný počet, protože jistá pohoda z toho filmu fakt vyzařuje. Jenže je mi několikanásobně víc (bohužel pro mě i pro film) a abych to označil za nahláškovanou jízdu, nesměl bych celej film čekat, kdy už vtipálek Piscopo konečně udělá nebo řekne něco aspoň vzdáleně vtipnýho (Treat to aspoň uhraje a jako zombie je po čertech cool). Nicméně je to docela originální žánrová hříčka a k tomu se tu producírují Vincent Price, Toru Tanaka, Shane Black, Linnea Quigley...(1.10.2010)

 • LION-MR.T
  *****

  Než jsem si tenhle film pustil tušil jsem,že se mi bude hodně líbit nebo přinejmenší se mi dostane aspoň nějaké průměrné podívané. Ale dostalo se mi 5 hvězdičkové zábavy. Joe Piscopo mi nikdy nebyl sympatičtější. Zřejmě moje nejoblíbenější scéna je ta jak ožije mrtvá drůbež,prasečí hlava a na konec i obrovské prase bez hlavy. Hlášky jsou super a akce je tu dost,masky úžasné stejně i efekty. Treat Williams má super trefu s ohořelým ksichtem. Film se sice trochu bere vážně,ale je tu dost srandy. Konec je dobrej a závěrečná hudba je super. A jak tak koukám na rozpočet a výdělek filmu,byl to spíš propadák. U mě,ale vede !(26.2.2008)

 • darkrobyk
  ****

  Je to ptákovina, ale v kterém filmu uvidíte, jak ožije maso u řezníka? Mražené ryby, vyvržený vepřík, ba i samotná kuřecí stehýnka! Otázka je: dobrý policajt nebo mrtvý policajt. Avšak co takhle: dobrý mrtvý policajt? A malá rolička Vincenta Price jako třešinka na dortu.... Odchovanci současným horrorem a sci-fi budou však dozajista zklamáni. Mně se, v očekávání odpadu, film líbil.(6.12.2010)

 • - Treat Williams je niekoľkokrát strelený do hrude. Keď si dá v ďalšej scéne dole košeľu, na jeho tele niet ani stopy po guľkách a zranení. (beso74)

 • - Jeden z hlavných hrdinov sa volá Roger Mortis. Mortis znamená v latinčine smrť. Navyše, Roger Mortis znie podobne ako termín rigor mortis, označujúci posmrtnú stuhnutosť. (beso74)

 • - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace