Dokumentární

USA, 2004, 100 min

Morgan Spurlock

Morgan Spurlock

Řekl bych, že autor tohoto snímku je fakt magor. Jako myšlenka je zajímavá, ale praktikovat to na sobě nemusí dopadnout dvakrát valně. Tak jak mu doktoři na začátku řikali, že má nezvykle zdravé tělo si dokázal během pouhého jednoho měsíce pěkně zdevastovat. Občas jsem se mu i ironicky zasmál :) Jinak, i když se občas stravuju ve fast foodech ne zrovna v Mc Donald ale ono to je respektive jedno...film mi je neznechutil ale vysvětlil vlastně to co všichni víme.(16.6.2006)

• verbalek

Tak nevím, kde Spurlock udělal chybu, ale za mě se toto s ním stát nemohlo, pokud nemá nemocnou štítnou žlázu a fungují mu všechny orgány na 100%. Rok jsem z 95% jedl pouze McDonald, KFC a Burger King, vždy jen na drive jako nutnost vyhledat jídlo, kde netrvá příprava více nežli pár minut, jelikož mi to moje pracovní nasazení nedovolovalo. Po roce jsem byl u svého praktického lékaře a hodnoty v krvi se mi téměř nezměnily, hmotnost také. Pokud má člověk dostatek pohybu a má jak spálit přijaté kalorie, není rozdíl zdali jí to nejlepší BIO a nebo největší hnus od fast foodů. Neberte to špatně, také nemám rád hovno v housce, ale nikdo mi jídlo za pět minut teplé neudělá jako oni a bagety z benzínky jsem jíst nechtěl.(20.2.2019)

1 7 12 18 20 21 22 23 následující >>