Osudové podezření

Skeletons in the Closet

USA, 2000, 86 min

• Wacoslav1

Je to zhruba tak jak píše Laco. Nudná ničím nezajímavá a okoukaná thrillerová rutina.25%(10.2.2016)

• Campbell

Nudná krimoška s dobrými herci a hlavně skvělým námětem, většinou se rodiče snaží své děti ve filmech chránit ale tady se snaží otec udat svého syna, což nebude tak jednoduché. Škoda že je film tak nudný, většinou se tu moc neděje a když jo tak jsou to scény se synem a otcem které jsou dobře natočené a Williams je dobrý herec. Čekal jsem nakonec který je taky ale až moc ustřižen a končí nudně. Nuda na neděli ale nejspíše při ní usnete.(1.4.2017)

• Lacike

Tuctovy TV thriller z ktoreho by v rukach nejakeho spickoveho rezisera mohol vzniknut kvalitny film, ale v tomto tuctovom TV spracovani to je nudna jednohubka pre zeny alebo nejakeho nenarocneho chlapa. 4/10.(14.1.2016)

Ničím výjimečný, ale slušně udělaný thriller, který stojí především na hereckém výkonu ústřední dvojice. Scénář není na podobný typ filmu nejhorší a poměrně solidně buduje pocit nejistoty, jestli je psychopatem syn nebo otec. Režisér Wayne Powers se soustředil hlavně na práci s herci a budování napětí, takže po řemeslné stránce je film sice solidní, ale obrazově spíš televizní. Zajímavá je absence téměř jakéhokoliv násilí. Vše řešeno v náznacích a z tohoto pohledu je Osudové podezření solidně udělaný psychologický thriller.(18.1.2016)