poster

Gun for Jennifer, A

Krimi / Drama

USA, 1997, 85 min

Režie:

Todd Morris

Producenti:

Deborah Twiss
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • Flipnic
    ***

    Hodně vostrej akční revenge exploiter o partě holek, která likviduje nemravný chlapy. Celý je to dělaný v oldschoolových grindhousovým stylu, jako by z počátku 80. let či ze 70. let a ještě "stočený" z nějaké VHS. Herečky slušně přehrávají, erotika téměř žádná, ovšem násilí na chlapech je fakt hodně silný kafe. Řežou se ptáci břitvou, znásilňují mužský prdelky tágem na kulečník, krev teče proudama ... Málo známé, hodně netradiční, oslavující klasiky, chvílemi jízda, chvílemi nuda ... Hodně na pohodu.(23.10.2011)

  • liuk
    ***

    Fakt hodně výborně vostré, s oblomným nádechem takového toho profesionální amatérismu. Perfektní atmosféra odvrácené strany New Yorku, kde nikdo neřeší nějakou tu mrtvolku chvilku se válící na schůdkách k domu. Kde není zrovna záhodno chodit sama do zasviněných uliček. A proto si hlavní postavy vytvoří ženský gang, který pomocí bouchaček dává pozor na pořádek a likviduje násilnické kriminálníky. Ovšem Gun for Jennifer rozhodně není čistě feministickým kusem, už jen protože jejich rozhodnutí vzít právo do svých rukou zrovna neoslavuje, ale hlavně protože z těchto holek také nedělá žádné andílky. Jejich výběr chlapů na odstřel totiž není zrovna spravedlivý. Když je k nadrženosti vybízejí samy, a to sice tím že samy tancují u tyče. S pořádnější postprodukcí by se z této oslavy a pocty drive-in éře, která předběhla Grindhouse o 11 let, mohla stát nekompromisní kultovka.(10.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace