• slovenský

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 1991, 96 min

Film, ktorý asi ani sám nevie, čo vlastne je. Chvíľu dobrodružná akcia, potom zasa komédia a ešte ku tomu aj nejaké spievané scény. Podivná zmes. Bruce Willis v titulnej úlohe je však opäť silne charizmatický a dodáva tomuto snímku šťavu. Vďaka nemu je "Hudson Hawk" celkom pozerateľná záležitosť. So zhruba trojročnými prestávkami sa ku nemu vždy rád vraciam. ***(5.5.2009)

• SeBig

Už takhle brzo Brús začal točit hovna. Čekal jsem nejakou akční komedii na úrovni a dostal sem jakejsi mišmaš pro malý haranty s hudbou jak z toma a jerryho. Akce skoro nic a když tak do ty akce tancujou jak naky buzeranti. Kdybych věděl co tohle je vyhnul bych se obloukem. Ale sem tam se tam prohodi neco vtipnyho i když už si nevzpominam co. Takže spíš shit než hit.(15.1.2018)

Ola lá, Andie MacDowell mě teda dala zabrat. Kvůli tý její nadpozemský kráse jsem si zapoměl nalít do skleničky vychlazenýho tonika a normálně jsem brčkem asi 10 minut nasával na prázdno než jsem to zjistil !!! To je fakt hrozný, co všechno dokážou ženský způsobit. Jinak Hudson Hawk je jako můj život. Nedává smysl, nemá žádný význam, ale je plný bláznivých nápadů a šílených situací, kvůli kterým ho miluju.(30.8.2009)

• Anderton

Jeden z najväčších omylov vo Willisovej kariére a dokonca aj v tej MacDowellovej. Takže radšej ruky preč. Milovníci ranných 90tych rokov a VHS kultúry to už ale aj tak omylom videli, lenže aspoň vedia, že sa k tomu netreba vracať a televízne reprízy (ktorých je prekvapivo celkom dosť) ignorovať. Ale ako pozerám, pre mnohých má tento film svojské kúzlo. Ja to s ním už radšej nikdy nerisknem.(9.1.2013)

• packa

Johne McLaine, máš to zapotřebí, hrát v podobných kravinách? Asi jo, složenky se platit musí. Ale že se k podobné sračce propůjčila i krásná Andie MacDowell, která v té době točila opravdu vkusné snímky, je mi záhadou. Každopádně o nic nepříjdete, pokud film nikdy neuzříte, scénář je tak příšernej, že bych jeho tvůrci omlátil svazek malin o hlavu. Klidně zlatých(11.11.2004)

• - Současně s uvedením filmu byla vydána i stejnojmenná hra pro Game Boy. (Terva)

• - Ve filmu zazní i skladba „The Power“ od Snapa. Součástí soundtracku však není. (Terva)

• - Postava Jamese Coburna se jmenuje George Kaplan, což je odkaz na Hitchcockův film Na sever severozápadní linkou, kde se vyskytuje fiktivní agent George Kaplan. (MrCreosote)