• packa

Johne McLaine, máš to zapotřebí, hrát v podobných kravinách? Asi jo, složenky se platit musí. Ale že se k podobné sračce propůjčila i krásná Andie MacDowell, která v té době točila opravdu vkusné snímky, je mi záhadou. Každopádně o nic nepříjdete, pokud film nikdy neuzříte, scénář je tak příšernej, že bych jeho tvůrci omlátil svazek malin o hlavu. Klidně zlatých(11.11.2004)

• Jordan

Ak si vezmeme všetky gagy a vtipy vo filme, tak 33,3% bolo vynikajúcich, 33,3% priemerných a 33,3% trápnych. Napríklad tá scénka s Monou Lisou, vystrelenie "Zajka" a odstrihnutie hlavy ako aj chytenie cigaretky na nosítkach celkom ušli, niektoré dialógy a hláška tiež (aj keď pomenej) ale film ako celok s deravým a niekedy až bizarne sa snažiacim scenárom skúšajúcim celkom vážne tvoriť bláznivú komédiu a s debilnými akčnými scénkami zaklincovanými happyendom ako z učebnice "Ako sa vyvarovať blbým scénam" je dosť mizerným trapasom. Jedna hviezdička za môjho miláčika Brucea Willisa a potom ešte za nástup tyčinkového komanda.(10.9.2005)

Je to strašná ptákovina, ale určitě se u toho aspoň párkrát zasmějete. Normálně bych dal asi jen dvě hvězdy, ale když je v tom sympaťák Willis, musím dát o jednu navíc. DaVinci se otáčí v hrobě, ale milovníci lehce ujetých a praštěných komedií si přijdou na své. Jak asi chutná modrá barva? Musím si promluvit s delfíny...(6.2.2013)

Bruce Willis dnes již musím říct že ve velice povedeném snímku. V době vzniku byl Hudson Hawk dost ignorován a podceňován, přece jen tehdy měl Bruce na kontě vynikající Smrtnosné pasti a Posledního Skauta, takže to vypadalo na mírný ústup. Dnes ale musím říct že tomto ztřeštěném kousku nevidím jediný zádrhel. Bruce má svůj typický účes, gesta a ksicht tak jak sme to u něj měli vždy rádi. Spousta scén potěší a rozchechtá. Např. umrtvovací šipky jsou vynikající. PS: Co postava to originál. Zabijácký Angličan, James Coburn jako CIA karatista ... atd.(4.5.2007)

• Radyo

Škoda, že se nedá část paměti vymazat, podobně jako třeba část harddisku. Tenhle film by byl mezi prvními adepty na vymazání, protože si opravdu vroucně přeji zapomenout, že jsem to kdy viděl. A zároveň bych si následně paměť zablokoval proti ukládání podobných nepotřebných dat, neboť to přesně Hudson Hawk je. Nepotřebná data. Andie MacDowell skoro miluju, ale když jsem ji tady viděl, respektive slyšel pištět jako delfína, chtěl jsem vzít harpunu a ačkoliv ji mám rád (a delfíny taky), nemilosrdně jí proklát srdce. A stejné choutky jsem měl i s ostatními "herci". Ani Bruce Willis by neušel. Ta hvězdička je jen za scénku s Monou Lisou.(23.8.2002)

• - Pôvodným kameramanom na projekte bol Jost Vacante. Kvôli chybám v natáčaní však opustil projekt a bol nahradený Dantem Spinottim. (misterz)

• - Annu Baragli mala pôvodne hrať Isabella Rossellini, avšak kvôli problémom s chrbtom musela po niekoľkých dňoch natáčania projekt opustiť a prenechať tak miesto Andie MacDowell. (misterz)

• - Bruce Willis se na snímku podílel i coby spoluscénárista. Dobrodružství titulního superzloděje hýčkal v hlavě celých 12 let. Po tomto snímku se již na žádném scénáři nepodílel. (Coldrex)