Pitch, The

Krátkometrážní / Komedie / Akční

Austrálie, 2001, 2 min

Nash Edgerton

Louise Smith

Jako reklama na festival krátkých filmů fenomenální, jako formální hříčka uhrančivé. V 90 sekundách (titulky se nepočítají) vyjádřené vše o nadšení začínajících ambiciózních filmařů - perfektně splněné zadání. Snímek je k vidění na stránkách filmařského uskupení http://bluetonguefilms.com(7.10.2009)

Nápad nechybí,ale nejlepší to není(1.9.2010)

Chlapík vysvetľuje v nejakej kancelárii, aký film by asi natočil... Ide o riadne akčnú brutalitku a na otázku, či ide o celovečerný film odpovie... ;o) Milé a zábavné.(2.8.2008)

Nabitá upoutávka na vlastní tvorbu. Pokud bych jel na zmíněný festival, režiséra tohoto snímku bych si pamatoval.(1.1.2012)

Velice svižné, vtipné, akční. Zajímavý nápad, který funguje hlavně díky krátké stopáži. Ve dvou minutách není prostor k nudění se. Nash Edgerton a jeho nápad na 7mi minutový film vás uchvátí.(5.10.2008)

Trochu slabší, zato zatim nejoriginálnjěší a nejvtipnější...(2.4.2010)

Je důležité, že to má výborný nápad a je to natočené fakt vtipně a zběsile. Výborné! 80-85%(11.8.2008)