Chance

Komedie / Drama

USA, 2002, 75 min

Amber Benson

Amber Benson

Spike jako sympaťák s časovou fobií, Tara jako sebevědomá holka od rány a Lorne jako nenápadný lamač srdcí. Pro obyvatele Whedonversa je tak Chance něco nezapomenutelného. Jedna bizarnější postavička za druhou v obalu odzbrojujícího a nekompromisního černého humoru - to je Amber Benson jako aktivní tvůrce a dokud od ní neuvidím něco podobně melancholicky osobního ve větším měřítku, tak nebudu mít klid.(17.11.2008)

Nizkorozpoctovy film, ktery zahreje u srdce. Amber je opravdu talentovana a i z mala.dokazala udelat hodne. Jeji chemie s Jamesem je uzasna. Nejsou herci jedne tvare, je opravdu znatelny rozdil, mezi postavami z Buffy a temito. U fimu jsem se vubec nenudila, dokonce jsem si to pustila znovu. Amber je obrovsky talent, kdyz hraje, zpiva, tanci, pise knihy ,reziruje film...ta holka je opravdu zlata. Andy me ve vedlejsi roli nemohl zklamat...opet jeho krasny usmev, cokoladove oci. James je bourak! Celkem postpubertalni Simon, jenz se razem zmeni v dospeleho muze. Je to proste mily nenarocny fiom, ktery vas neurazi a po skonceni se budet nezne usmivat. Bylo zde hodne znat, ze herci jsou spolu radi, takze to vyviji klidnou a pratelskou atmosferu.(10.6.2014)

SPOILER !!! Tak celej film čekam, kdy se Spike projeví a zbalí nějakýho chlápka a když mu konečně přijde do cesty Lorne, tak z toho nic neni, protože on se nám zamiluje do Tary. Celkem zábavnej film. Amber Benson rozhodně projevyla talent. Všichni tři hlavní herci jsou samozřejmě spojeni ať s Buffy nebo Angelem, jen tady se nám trochu prostřídaly charaktery. Ze stydlivé Tary se nám vyklubala sexuchtivá mrcha ( jen ta lesbická orientace jí zůstala), Spike je uťápnutej, homosexuálně vyhlížející, chudáček s dobrým srdcem, no a Lorne je prostě pořád stejnej. Což je dobře. Film nezklamal.(11.8.2012)

Zajímavý příběh vyprávějící poutavým a mírně kolísavým způsobem život jedné mladé dívky. Tuto mladou dívku si střihla Amber Benson a opravdu se překonala. Má u mne plné uznání za to, jak tento filmek zvládla nejen v roli herečky, ale zejména režisérky. Amber se toho jednoduše nebojí, už vzhledem k tomu, o čem všem ten film pojednává a že se na něm podílelo dost členů její rodiny. Účast Jamese Marsterse jistě potěší, už jen tím, že ukazuje, že James dokáže zahrát nejen superprostřelé všehoznalé týpky, ale i normálního kluka s fóbií a běžnými problémy. Shrnul bych to asi tak: Pro milovníky Whedonverse příjemné pokoukání, jinak spíše asi pro fajnšmekry.(18.8.2009)

Za málo peněz hodně legrace?? Amber Benson ukázala, jak dobře to jde. Povedlo se jí natočit černohumorný, přesto citlivý film o hledání toho pravého. Navíc v té změti bizarních postav a situací je každý schopen najít něco, co buď zná nebo je mu to alespoň trochu blízké. U postav funguje přirozená chemie, děj plyne příjemným tempem a i přes občasné kolísání je výsledkem milý, snadno stravitelný film, který dokáže vykouzlit úsměv na rtech. A ke kterému se budete rádi vracet ... Pro fanoušky BtVS a AtS je to snad povinnost - James Marsters je tu výborný.(9.1.2016)

• - Po seriálu Angel (od r. 1999) se jedná již o druhou spolupráci Jamese Marsterse a Andyho Halletta. (AngelusCZ)

• - Saru si zahrála Tressa DiFiglia, manzelka Nicholase Brendona, dalšího kolegy Amber a Jamese z Buffy. (novoten)

• - K jedné písni napsal text Joss Whedon. (novoten)