• JohnSmith

Zachraňme tuleně. Fakt trapná komedie, která není vůbec vtipná.(5.3.2017)

• Tommassi3

"Je to jako prát špinavé prádlo.." - "Rogere, je rok 79 !!" - "A v roce 79 se nemění prádlo ??" - "Mění, ale já ho nenosím.." ;)(29.11.2015)

"Jediná spravedlnost, kterou systém zaručuje, je právo usilovat o spravedlnost." Když se zamilované duo zachránců tuleňů rozhodne pro boj s padoušskými podnikateli, tak mu jistou naději na úspěch dává snad jen rok vzniku filmu 1980. Tedy doba, kdy ještě nebyl každý poslanec, soudce či komunální politik ulobbován štědrými dary a následně dálkově řízen přáními zlodějů ve značkových kvádrech. Je to zkrátka lehounce naivní snímek, ale sympatická hlavní dvojice s přehledem naklání misky vah ve prospěch ploutvonožců a já si to užil i přes pár situací, proti kterým měla paní Logika minimálně podat námitky.(12.4.2016)

20 rokov pred Pravou blondýnkou vyšetruje blonďavá právnička s parťákom zapeklitý a zdanlivo neriešiteľný prípad. Je symptomatické, že táto feministická skoro komédia je vtipnejšia, odvážnejšia, dospelejšia a lepšie šlapajúca, ako mainstreamový kalkul nového tisícročia. Ako bonus sa dozviete, že wv chrobák skutočne pláve a že amíci majú s číňanmi dobré vzťahy, pretože im dávajú colu a Eltona Johna. Neprávom nedocenená zábava caprovského razenia (dojde aj na Jimmyho Stewarta) z kanadských luhov a hájov.(5.10.2015)