Reklama

Reklama

Nenávist

  • Japonsko Ju-on: The Grudge (více)
Trailer

Obsahy(1)

Třetí pokračování hororového snímku. V příběhu nehynoucí nenávisti, která vznikla před mnoha lety v Japonsku kvůli otci, který brutálně zabil svou manželku a pak utopil svého syna. Proto jsou jejich těla nadpřirozeně ovládána zlobou a ta zabíjí všechny ve své blízkosti. Max je realitním makléřem v jednom bytovém domě v New Yorku, kde bydlí se svými dvěma sestrami a také přítelkyní. "Nenávist" se dostane do jejich okolí a tak začnou záhadná úmrtí. (Laputa)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (200)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $-miliónovTržby USA $325,680Tržby Celosvetovo $3,657,876║ Námet na horror dosť solídny, aj keď sa nájdu slabšie miesta, také spracovanie už mierne pokrivkáva ale stále to dosahuje kvality aby to bola slušná priemerná ducharina. /60%/ ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Pustil jsem si to přesně o půlnoci, světla zhasnutá, sluchátka na uších, a tak jsem čekal, že se po dlouhé době budu fakt nefalšovaně bát. Zas až tak horké to nakonec ale nebylo, i když uznávám, že pár nepříjemných momentů (v dobrém slova smyslu) mi film přichystal. Možná, že kdyby to bylo moje první setkání s Ju-On sérií, bál bych se víc, ale po předchozích zkušenostech s Toshiem a Kayako už jsem věděl, kde můžu jaké lekačky čekat, takže mě ti bafající duchové tentokrát zas až tak nevyděsili. Každopádně prvotřídní duchařina a 8/10. Horror movie of the year ()

Reklama

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

You Must be kidding me RIGHT?? Co to bylo za SRAČKU?? Konečně jsem dostal odhodlání si tohle pustit v domnění, že se jedná o Asijský Klenot všech Duchařin ! No.. Musím říci, že tohle byl pořádně slabý Odvar! Na film jsem koukal v Noci, měl jsem nasazené sluchátka.. Světe div se, nelekl jsem se ani jednou, o to ani nejde, to je u mně zcela běžný, horší je, že jsem ani žádný Náznak lekačky Neviděl!! Když se ukázal Duch, neobjevila se Hudba..Žádný Napětí, Snaha někoho vyděsit Nulová! Japonci prostě pletou vše páté přes deváté, Mně tahle Taškařice příjde Trapná, na duchy nevěřím, ještě aby jo, po tom, co jsem zhlédl Tohle! Nejlepší scéna z Filmu se objeví těsně před závěrečnými Titulky !! Really Creepy! Snad mě nadchne Americký Remake! Věřím mu! ()

Subjektiv 

všechny recenze uživatele

V jistém domě je řádný bordel. Také tam je stará paní. A malý kluk. Ale počkat, ten by tam být neměl! To je ale děsivé! Že má v tuto chvíli být připodělaná strachy nejen sociálka a technické služby města Tokia, ale i divák, nám režisér taktně naznačuje hudbou. O jiném hrůzotvorném prvku nevím. Zjevně ji slyší i hrdinové tohoto snímečku, poněvadž od počátku si cvrnkají do kalhot. Mám pro ně pochopení, vždyť v tom baráku nejni žádný magneťák. Aby však atmosféra zhoustla, je třeba něco nechat tajemně se objevit nebo tajemně zmizet. Hlavně nepochopitelně, poněvadž režisér si přečetl, že nejvíce se bojíme toho, čemu nerozumíme. Pak přichází čas na zjevení šedomodře napudrovaného děcka či slečny s krví podlitýma očima od neustálého ponocování. Doba zjevení je řízena generátorem pseudonáhodných čísel s krátkou periodou. Duchové nejspíše potřebují strachem natrávenou krmi, proto svojí oběť zbaští až po chvíli. Časem, který běží tu vpřed, tu vzad, jim opět vyhládne a cyklus se může opakovat - s jinou postavou, v lehce obměněných kulisách... Zjevně nejsem vhodným divákem pro tento druh hororů. Slavnostně slibuji, že už se na žádný nepodívám, s výjimkou těch, které jsem si omylem již zakoupil. ()

tron 

všechny recenze uživatele

Prejav blbosti? Pozerať Nenávisť v noci a sám. Už po prvých desiatich minútach som vedel, že to bol zlý nápad. Nezaujímavé herecké výkony, triviálna zápletka o strašidelnom dome, chronologicky až príliš rozhádzaný dej, hustá atmosféra a drastické šoky. Čudné fotky, dlhé vlasy, tichí chlapčekovia, veci loziace po zemi a vydávajúce... to bolo, grganie? Jeden by si pomyslel, že po polhodine to začne byť nudné, ale Nenávisť má taký vysoký počet desivých ľakačiek, že to nehrozí. Sľúbil som si dve veci: že Nenávisť dopozerám ešte v tú noc a pri zhasnutom svetle. To prvé som napokon zázračne dokázal, ale to druhé som vzdal po 40. minútach. Nervy drásajúca záležitosť a nakladačka. P.S. Neukrývajte sa pred duchmi pod perinou! ()

Galerie (17)

Zajímavosti (19)

  • Dom, v ktorom sa točili scény, bol skutočný (žiadne zostrojenie na pľaci). Filmová séria sa stala populárnou, a tak sa z tohto miesta stala turistická atrakcia. Dom bol zbúraný v roku 2019. (Pat.Ko)
  • Zahrnuté medzi „1 001 filmov, ktoré musíte vidieť pred smrťou“. Tento zoznam vytvoril Steven Schneider. (Pat.Ko)
  • Shuri Matsuda a Yukako Kukuri sú v skutočnosti dobrí priatelia, údajne aj kvôli tomu ich obsadili do tohto filmu. (Pat.Ko)

Související novinky

Remaková smršť: Oldboy, Poltergeist, Kruh...

Remaková smršť: Oldboy, Poltergeist, Kruh...

03.12.2011

Producent Roy Lee v tom umí chodit. Živí se téměř výhradně remaky a jejich sequely. Mezi jeho nejbližší projekty patří americká předělávka kultovního korejského Oldboye. Spike Lee začne natáčet v…

Weinsteinovci si zmerajú Pulz

Weinsteinovci si zmerajú Pulz

05.06.2005

Bratia Weinsteinovci chystajú remake japonského hororu KAÏRO (anglicky Pulse) o záhadných úmrtiach súvisiacich s tajomnou internetovou stránkou ponúkajúcou návštevníkom kontakt so svetom mŕtvych.…

To je ale guláš!

To je ale guláš!

16.03.2005

Nepůjde o recept na tradiční hospodskou specialitu, ale o náhled do plánů může jménem Takashi Shimizu. Po remaku svého vlastního hororu Ju-on: The Grudge připravuje k přepracování i jeho pokračování.…

Reklama

Reklama