Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V deň svadby Johanny a Benjamina naplánovala Johannina mama skvelú oslavu v jej dome na vidieku. Benjamin si ale ráno nevie spomenúť na rozlúčkovú párty s jeho priateľom Alexom, ktorý má krízu s jeho ženou Valentínou. Tá má zase tajnú aféru s Dr.Hugom, ženatého s Micky. Keď Valentína oznámi Alexovi, že sa chce rozviesť, Alex sa rozčúli a opije sa. A počas kabaretného vystúpenia Roberty na oslave aj všeličo vytára... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (6)

rt12 

všechny recenze uživatele

Pro ty co mají před svatbou, trochu znepokojující sonda do manželských vztahů. Věčná otázka, opravdu vyprchá láska a okouzlení v instituci zvané manželství? Film s francouzským šmrncem, to mám moc ráda. ()

Elen16 

všechny recenze uživatele

Z filmu jsem získala dojem, že si jej snad někdo objednal jenom proto, aby lidem ukázal, že svatba je neskonalé peklo a manželství ještě větší. Že se manželé stejně po několika letech rozvedou a budou si nevěrní. V polovině filmu jsem už ani nevěděla, kdo je komu nevěrný a o to více, kdo je komu věrný. Je to tam strašně zamotané. ()

Reklama

kubilov 

všechny recenze uživatele

Mariages! je zajímavá francouzská romantická komedie, která se v průběhu zvrhne v tragédii jak vystřiženou z antického divadla. Celý film je odvyprávěn během jednoho svatebního dne, kde se ukáže, že ani jedno manželství ze všech zúčastněných není tak úplně idylické a je jen na jejich snaze jestli vydrží anebo ne. V krásném francouzském prostředí se odehrávající svatba, o které se už od začátku mluvilo jako o předčasně skončené, hold vdavky, sňatky a svazky. Z herců jednoznačně nejlepší Jean Dujardin, škoda jen, že se Kenneth Branagh nakonec nedostavil. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama