Vdavky, sňatky, svazky

Zásnuby, svadby, zväzky

Komedie / Romantický

Francie, 2004, 97 min

• Pink.Panther

Místy zábavné, místy k usnutí. Produkce: Pan Européenne(14.12.2016)

Pro ty co mají před svatbou, trochu znepokojující sonda do manželských vztahů. Věčná otázka, opravdu vyprchá láska a okouzlení v instituci zvané manželství? Film s francouzským šmrncem, to mám moc ráda.(21.2.2013)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $12,987,113(7.12.2009)

• Elen16

Z filmu jsem získala dojem, že si jej snad někdo objednal jenom proto, aby lidem ukázal, že svatba je neskonalé peklo a manželství ještě větší. Že se manželé stejně po několika letech rozvedou a budou si nevěrní. V polovině filmu jsem už ani nevěděla, kdo je komu nevěrný a o to více, kdo je komu věrný. Je to tam strašně zamotané.(18.7.2014)

Mariages! je zajímavá francouzská romantická komedie, která se v průběhu zvrhne v tragédii jak vystřiženou z antického divadla. Celý film je odvyprávěn během jednoho svatebního dne, kde se ukáže, že ani jedno manželství ze všech zúčastněných není tak úplně idylické a je jen na jejich snaze jestli vydrží anebo ne. V krásném francouzském prostředí se odehrávající svatba, o které se už od začátku mluvilo jako o předčasně skončené, hold vdavky, sňatky a svazky. Z herců jednoznačně nejlepší Jean Dujardin, škoda jen, že se Kenneth Branagh nakonec nedostavil.(24.5.2014)