Námořní vyšetřovací služba

(seriál)
  • USA NCIS: Naval Criminal Investigative Service (více)
Trailer
Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (2003–2024), 336 h 43 min (Minutáž: 40–87 min)

Sean Murray, Mark Harmon, David McCallum, Brian Dietzen, Pauley Perrette, Rocky Carroll, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Emily Wickersham (více)

Série(21) / Epizody(466)

Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit každý zločin, který má něco společného s námořními silami, bez ohledu na to, jakou hodnost mají podezřelí. Vede je zvláštní agent Leroy Jethro Gibbs, který vedle racionálních úvah vždy dá i na své instinkty... (TV Prima)

Trailer

xxmartinxx

Tenhle seriál nemám rád. Je jen další z mnoha a není na něm nic výjimečného, až na to, že tam běhá jedna extravagantní osoba. Neustále vkládané hlášky mi navozuj pocit, že si scénárista sepsal seznam hlášek (většinou spíš vzpomínal, než vymýšlel nové) a ty poslepoval včerejším dílem komisaře Rexe... Všechny postavy sou neuvěřitelně černobílé a vždycky je jasný předem, jak se zachovají. Šablonovitost je tu až nesnesitelná. ()

Mrkvič

Vydržet celý díl se asi někdy dá, jen by to člověka muselo bavit. Je to založené na nějakých zvláštnostech, které mi ale nepřijdou zajímavé nebo rozumné. Ani herecké onsazení není kdo ví jaké. Prostě při návštěvě to po očku můžu kousek sledovat, ale celý díl to být nemusí. Stejně to snad nikdy nemá žádnou kloudnou pointu, která by někoho zajímala. Jakoby se to muselo na konci jen nějak uzavřít. ()

Ichabod

Určitě lepší jak JAG, na kterém jsem ulétával jako HODNĚ mladý. Sympatičtí herci jako Sasha Alexander z Dawson´s creek nebo Lauren Holly s Mark Harmonem z Chicago hope a ti ostatní méně znamí herci si pochvalu zaslouží. Sice už je těch krimi seriálů opravdu moc, ale v době kdy je CSI k smíchu už asi naprosto všem je NCIS určitě lepší volbou. ()

ivishka

Důvody proč se koukat:mrzutý výkon skvělého vyšetřovatele Marka Harmona,humor Michaela Weatherlyho a IT schopnosti Pauley Perrette. Jednoznačně vyvstává otázka proč 3/5?Odpověď zní,že v dnešní konkurenci Las Vegasek a Miamíček a podobných es ve svém oboru je skoro nemožné vymyslet něco velmi poutavého, aby si to zasloužilo lepší hodnocení. Není to nic proti ničemu. ()

Greg25

Já vím není to ideální, ale díky vtipu a senzačně vykresleným postavám je to seriál, které jemu podobné nechává za sebou. Má totiž svůj vlastní šmrnc a styl. Díky čemuž to nejsou jen příběhy z kriminálních archů vyšetřovacích služeb. Na druhou stranu čím dál seriál jde, musíte si zvyknout na lehce se zvyšující americkou nacionální vložku. Ale stále v snesitelné míře. 90% Dodatek z 24.9.2014: Obavy, že s odchodem Cote de Pablo alias Zivy Davidové, půjde seriál kvalitativně dolů se nepotvrdily. Ale spíš se ukázalo, že seriál má svojí zlatou éru už za sebou (nepřekonaný vrchol přišel od druhé do šesté série). Seriál sice ustál odchod jedné z hlavních (a skvělých) postav, ale nutno podotknout, že jeho vrchol už se nevrátí (ten náboj a ta energie z toho už nikdy sálat nebude; na druhou stranu největší krizi má už seriál zřejmě také za sebou, a to v 8. sérii, kdy tvůrci řešili otázky "co s tím? jak to oživit? trochu nakopnout?" a výsledek byl na facku, ale v deváté sérii se už zase srovnali). Už desátá série naznačila, že kvalita jde mírně dolů, nejde přitom tolik o případy, jako spíš o okoukanosti prostředí, postav a celé struktury seriálu. Díky (v rámci daného žánru) vysoké kvalitě dialogů a skvělým postavám i hercům, ale NCIS stále zůstává nejlepším moderním (ale zároveň klasickým) kriminálním seriálem současnosti s epizodickou strukturou. A jak je vidět tenhle status seriálu jen tak někdo nevezme. ()

Galerie (3 393)

• Gibbs má krvnú skupinu 0 negatív. (ČSFD)
  • Herečka Cote de Pablo na soundtracku k seriálu zpívá píseň „Temptation“. [Zdroj: TV Max] (hippyman)

Související novinky