Námořní vyšetřovací služba

(TV seriál)
  • USA NCIS: Naval Criminal Investigative Service (více)
Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (2003–2021), 310 h 6 min (Minutáž: 40–87 min)

Mark Harmon, David McCallum, Sean Murray, Pauley Perrette, Brian Dietzen, Michael Weatherly, Rocky Carroll, Cote de Pablo, (více)

Série(19) / Epizody(429)

Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit každý zločin, který má něco společného s námořními silami, bez ohledu na to, jakou hodnost mají podezřelí. Vede je zvláštní agent Leroy Jethro Gibbs, který vedle racionálních úvah vždy dá i na své instinkty... (TV Prima)

Trailer

Jara.Cimrman.jr

"Gibbs se dostane dovnitř. Má oprávnění, které ho dostane i k mrtvým mimozemšťanům pohřbeným v Area 51." Nemohu o tomto seriálu napsat nic špatného, protože je mi jasné, že agent Gibbs právě stojí za mnou. Na druhou stranu mu nedám pět hvězd, aby Gibbs viděl, že se ho vůbec nebojím. Ale zase si ho nechci úplně rozházet, takže přidám mé oblíbené Gibbsovo pravidlo č. 18 - Je lepší hledat odpuštění, než žádat povolení. ()

Djkoma

Od průměrných 3* seriál zachraňuje jakési vnímání pop kultury a "geeků", které přidává do vcelku obyčejného hledání vraha/vražedkyně. Hlášky jako "to je auto z GTA IV" nebo "vaše matka má rovné čelo, to byla klingonská nadávka víte..." potěší, i když pro starší publikum může naopak působit tahle snaha omladit kriminální seriál jako "neprůhledná". ()

T2

__NCIS: 3.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $3,013,763 //počet predaných kusov 75,250║ __NCIS: 5.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $3,222,324 //počet predaných kusov 82,751║ __NCIS: 6.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $7,644,475 //počet predaných kusov 215,398 ║ __NCIS: 7.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $7,907,998 //počet predaných kusov 208,160 ()

Faidra

Dostane-li se člověk do rukou doktorům, sestrám a osobám v bílém, modrém a zeleném celkově, musí počítat s lecčím včetně toho, že bude brutálně buzen v nekřesťanskou hodinu a podrobován nepříjemným procedurám, že bude trávit valnou část dne zasmušilým posuzováním stavu stropu nemocničního pokoje a že schytá spolustonající propadlou televizním seriálům. Kdyby mi předtím někdo dal vybrat nejhorší z oněch možností, bez rozmýšlení bych zvolila tu třetí. Jenže člověk míní a Leroy Jethro Gibbs mu dá pár facek a uvede nějaké to pravidlo, z kterého jasně vyplývá, ať radši nemíní vůbec. Poté, co mě den co den obšťastňovali svou přítomností zamlklí doktoři, kteří mě burcovali dlouho před svítáním a zabodávali do mě za účelem mně neznámým jehly, aby se pak vytratili stejně záhadně, jako se objevili, a nutili mě se vztekat, že vyloženě zbožňuju chlapy, kteří se zčistajasna objeví a beze slova mě opíchají, načež se vytratí a já už je nikdy v životě nevidím, jsem byla vděčná jako zatoulaný pes za kus žvance za chlapa, který byl ochotný zdržet se hodinu, pobavit mě, zpohlavkovat podřízené a být sympaťák se sarkastickým smyslem pro humor a interasantně postříbřenou kšticí. Další členové ansámblu a zápletky též velice fajn, takže nevidím důvod, proč k té padesátce na americké vlajce tentokrát nepřihodit dalších pět hvězd. ()

Gemini

No, Mr. Bellisario pochopil, že JAG je o ničem a je mrtvý. Sice pozdě, ale nakonec to pochopil. Pak zašel na pivko s Jerrym Bruckheimerem, od kterého so domáknul, že teď frčí soudní lékařství a moderní vyšetřovací metody. A světe div se, vzal to za ještě lepší konec než zmiňovaný král popcornu. NCIS (téměř) nepoužívá nesmyslné až haluzové vyšetřovatelské vychytávky, a i když si občas vypomůže trochu supermanskou berličkou (která ale opět nedosahuje šílenosti JAGu, kdy mj. Hormon Rabb nakopal instruktorovi NAVY SEALs), je dostatečně zábavná i napínavá, nabízí skvělý tým, který si zamilujete, a je sakra šikovně natočená. A Sasha Alexander je celá taková šikovná;) Po rozchodu není lepší objekt, na který se můžete upnout:)) S druhou sérií nás ovšem božská Kate opustila a zlomila tak spoustu srdcí... Ale život jde dál, a když vám ho zpestří někdo jako Ziva Davidová, se spoustou věcí se vyrovnáte lépe:) Jak jsem onehdy říkal Tylerovi - hele, já vim že ta holka prošla izraelskou armádou a Mossadem, že mučí lidi a vůbec je to stroj na zabíjení...ale když ona je prostě tak roztomilá...:) ()

Galerie (2 724)

• Dej epizódy sa odohráva v rovnakom čase ako udalosti epizódy Musical Chairs (2019). (koba)
  • Herečka Cote de Pablo na soundtracku k seriálu zpívá píseň „Temptation“. [Zdroj: TV Max] (hippyman)