Námořní vyšetřovací služba

• USA NCIS: Naval Criminal Investigative Service (více)
Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (2003–2024), 336 h 43 min (Minutáž: 40–87 min)

Sean Murray, Mark Harmon, David McCallum, Brian Dietzen, Pauley Perrette, Rocky Carroll, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Emily Wickersham (více)

Série(21) / Epizody(466)

Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit každý zločin, který má něco společného s námořními silami, bez ohledu na to, jakou hodnost mají podezřelí. Vede je zvláštní agent Leroy Jethro Gibbs, který vedle racionálních úvah vždy dá i na své instinkty... (TV Prima)

vilusinska

Myslím že Jethro je hodně zajímavý šéf,z prostředí námořní kriminálky, se mi takový seriál hodně zamlouvá.A je pravda že JAG už ke konci byl spíš malinko nudnej a jsem moc ráda že natočili NCIS.Výborně. ()

MapleLoops

Moje nejoblíbenější kriminálka,velmi osobitá,charismatická s kapkou černého humoru. Snad ani jednu epizodu jsem nevynechal, každý díl nabízí velmi zajímavé případy a nádherně zpracovaný humor, charisma Leroye Jethra Gibbse je skvostné a třešničkou na dortu je sukničkář Antony Dinozzo. Trochu mě zklamalo umrtí Kate a hlavně nástup Zewy která nedokázala zaplnit její místo naplno, přesto naprosto bezkonkurenční kriminálka pro každého (hlavně pro mě) jasných 5 hvězd :D ()

ZeeZee

Najviac sa mi páčia postavy, ktoré utlmia vážnosť seriálu keď je treba (milujem tie výchovné facky, ktoré Gibbs rozdáva ako na bežiacom páse). Vďaka, za seriál s postavami, ktoré sú konečne skutočné. A tiež za to, že vyšetrovanie prípadu nepripomína scénu z sci-fi filmu. ()

mark65

Dobrý seriál na který se rád podívám i přes to že kriminálky už příliš nesleduji, jelikož se neustále opakují. ()

N0X.

Ešte ako chlapec som mal veľmi rád seriál JAG. Prvých pár dielov NCIS mi pripomenulo tie časy. Kým som sa spamätal, pozeral som asi 10 diel 1. série a náramne som sa bavil. Príjemní herci, žiadne prehnané scény, zmysluplné dialógy a vtipné hlášky. Tony vie o filmoch skoro toľko ako ja :-) Ale nie. Je jasné že toho vie oveľa viac. Podľa mňa najsympatickejší herec v seriáli. Aj ženské role dobre vybraté. Nemám rád filmy a seriály, kde je ženská postava len na skrášlenie filmu. Obyčajne býva pekná, no hlúpa. Tu im pridali aj na inteligencii, čo sa mi páči. Verdikt: 95% ()

Movie Maniak

Na první pohled jsem si myslel, že se Bellisario snaží znovu oživit dávno mrtvý JAG. Naštěstí se tak nestalo a seriál jde svou vlastní cestou. Pro mnohé lákavé prostředí US NAVY, okořeněné dobře napsanými postavami. Šéf "mordparty" drsňák, mariňák Gibbs, zvláštní agent, milovník filmů a sukničkář Tony DiNozzo, bývalá členka prezidentské ochranky Kate, kterou pozdeji nahradí sexy zabiják z Mosadu Ziva David. Vše doplňuje počítačový kouzelník McGee, laborantka a napůl upír Abby a šíleně užvaněný patolog Duck. Všichni dohromady vytváří velmi kompaktní a sympatickou skupinu, které jednou propadnete a už jste ztracení navěky. Pro mě srdcovka. ()

Aidina

Tak tuto partičku mám ráda. Vždy zásadový, přímý Gibbs (ten parádní střih vlasů) majitelka zvláštního vzhledu, tak trochu šílená Abby a její modní kreace, frajírek Dinozo, agentka Ziva, která zlikviduje hajzlíky než řekneš „švec“, slušňák a nováček McGee, patolog Ducky, který si ze všeho nejlépe pokecá s mrtvolami…. Opravdu velmi dobrý pracovní kolektiv, radost s nimi pracovat. A navíc mají smysl pro humor – „Proč jim to trvá měsíc? A už jsi někdy pracoval s Francouzi? Jo, tak to jo….“ ()

CAR0DEJ

Prvé dve série sú "nezničitelne" dobré. Vzťahy Kate a Tonyho spolu so šéfom Gibsom a neskôr nováčikom "Holubom" sú skvelé. Neskôr tiež celkom dobré aj so Zivou, ale predošlú úroveň to už nedosiahlo. Čiže za prvé dve série určite 5* a neskor 4* a tie posledné tak priemerné 3*. Proste natáčať sa musí, aj keď sú zápletky už prevarené, ale čo si pomôžete keď je to na objednávku ? ()

Stelletta

Nechci hodnotit, protože jsem všehovšudy viděla pár dílů, ale to co jsem viděla, byla jedna velká nuda a bída. Nesympatické postavy a to je to nejdůležitější, protože ve chvíli, kdy si nedokážete najít vztah k postavám, může být seriál sebelepší, ale mě prostě bavit nebude. Radši zůstanu u mladšího bratra v LA. ()

dr.Holofaust

Určitě nejkoukatelnější ze všech těch pohádek o superpolicajtech, který jsou teď u nás s desetiletým zpožděním tolik v módě. Jasně, zdejší kriminalistické postupy a techniky jsou těžce mimo realitu, ale kdyby se díly sestříhaly na dvacet minut, mohl by z toho být celkem fajn sitcom. ()

vika.evil

Super seriál.Moje oblíbení postava je Gibs je tvrdej,ale zárověn se dokáže postarat o svůj tým.Dá se na to vydržet dívat až do deváte řady..Super seriál pro mně určitě..Všem doporučuji.. ()

jojto

Človek by nepovedal, že ho tak zaujme seriál typu JAG. Postavy sú však sympatické, dokonale vyvážené a prípady zaujímavé. ()

TonoM

Sotva 2hvězdy, ale po tom co jsem viděl za Kriminálky tak tohle je takovej Forrest Gump mezi krimi.... 50% ()

meda2016

Kouzlo hlavních postav je to co mne u toho drží. Ostatně ani pokus uvolnit Marka Harmona v půli seriálu nevyšel. I ta záměna děvčat mne netěší a nakonec odchod jakékoli postavy. Na tohle se opravdu dá koukat. ()

fooggyy7

Je zajímavé sledovat americké filmy, pozorovat jak jsou ti amíci zvláštní, tím samozřejmě nemyslím, že jsou blbci. Ale třeba vemte si, že vůbec nekouří a alkohol pijí pouze evropané a JR (popřípadě manželka JR). Chodí do kostela, což se u nás vidí pouze mimořádně a jenom na vsi. Zkrátka jsou věřící, což je v 21. století přímo neskutečné. Náš policajt by tam nevyřešil ani krádež hořických trubiček. A ten jejich vztah k armádě, no děs. Umíte si představit, že by váš pradědeček byl důstojník? Nekoukají na porno a dokonce se o sexu ani nebaví, sexuálně neharaší a snad ani nešukají (teda krom prostitutek a ty jsou pravděpodobně pouze nahoře bez). Život v US probíhá pouze v několika velkých městech nad milion píplů. Umíte si představit, že by u nás byl život pouze v Praze? A že by chlapi nosili klobouky jako ve středověku? A holínky? Celý ten seriál mi připadá jako reklama na zubní pastu a starbags ()

sitmin odpad!

Boze na nebesích! Proč tohle někdo točí? Začnu mými oblýbenými černobílými prostřihy mezi scénami: Co to jako má kurva bejt? "Pojďme se odlišit od jinejch kriminálek". Za další: Ti herci jsou absolutně zoufalí. Kde je vyhrabali? V amatérském hereckém spolku v Humpolci? Zřejmě. Za třetí: Nesnesitelný brněnský dabing s intonací pětiletého dítěte. Za čtvrté: Trapné vtípky a ještě trapnější "stěry" šéfa. Za páté: Odkdy námořní služba vyšetřuje všechny vraždy v americe? Povím Vám odkdy, od té doby co kanadským scénáristům došly imbecilní nápady z námořního prostředí, takže se dostáváme k otázce: Proč točí pořad o námořnické službě? Má snad hasičská služba méně co nabídnout? Tahle show je prostě otřesná a já na ní nenalézám jedinou pozitivní věc. Konec dílu pro mě byla vykoupením. ()