Námořní vyšetřovací služba

• USA NCIS: Naval Criminal Investigative Service (více)
Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (2003–2024), 336 h 43 min (Minutáž: 40–87 min)

Sean Murray, Mark Harmon, David McCallum, Brian Dietzen, Pauley Perrette, Rocky Carroll, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Emily Wickersham (více)

Série(21) / Epizody(466)

Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit každý zločin, který má něco společného s námořními silami, bez ohledu na to, jakou hodnost mají podezřelí. Vede je zvláštní agent Leroy Jethro Gibbs, který vedle racionálních úvah vždy dá i na své instinkty... (TV Prima)

Recenze uživatele SNCIS k tomuto seriálu (161)

Země minulosti (2008) (S06E04)

Spoilery: Před barem dojde ke rvačce, která končí jedním mrtvým a jedním zraněným návštěvníkem. Třetí z nich se zřejmě zachránil, když se vracel zpět do baru pro kartu. Záznam z kamery však vyloučí rvačku a vše klasifikuje jako přepadení. - 99,9%. ()

Devět životů (2008) (S06E05)

Spoilery: V rodinném domě je nalezen umučený mariňák. Na bedně s nářadím se najdou otisky prstů jeho bývalého velitele, který byl pro nemoc z armády před třemi týdny propuštěn. - 99,9%. ()

Lekce vraždy (2008) (S06E06)

Spoilery: NCIS je přivolána k případu, kdy se ze sprchy valí potoky lidské krve. V jedné z místních vodních nádrží je objeveno tělo muže a v jeho ústech se najde odkaz na webové stránky se záznamem právě spáchané vraždy. - 99,9%. ()

Vedlejší ztráty (2008) (S06E07)

Spoilery: Banka, která se nachází přímo na základně v Quantiku a dosud nikdy nebyla přepadena, se tentokrát stala terčem zlodějů a při loupeži byl zastřelen jeden ze strážců. - 99,9%. ()

Zástěrka (2008) (S06E08)

Spoilery: Ředitel Vance požádá Gibbse, aby se svým týmem naplánovali tajnou operaci na prověření zabezpečení vojenského zařízení s vysoce citlivými materiály. - 99,9%. ()

Dýka v zádech (2008) (S06E09)

Spoilery: Dceru agentky Leeové unese neznámý únosce, ze kterého se později vyklube bývalý agent NSA. V minulosti byl obviněn z kráděže tajných dokumentů. Tentokrát se dozvíme něco více o temné minulosti agentky Leeové. - 99,9%. ()

Autonehoda (2008) (S06E10)

Spoilery: NCIS se ujímá vyšetřování záhadné smrti námořního poddůstojníka při autonehodě. Mrtvý poddůstojník se zúčastňoval zakázaných pěstních soubojů v zápasnickém klubu. Klub rváčů. - 99,9%. ()

Tichá noc (2008) (S06E11)

Spoilery: Do Štedrého dne zbývají dva dny. Je čas posledních příprav na svátky, nakupování dárků pro blízké. Pro tým NCIS to však neplatí. Musí spolupracovat na vyšetřování krádeže, u které byly nalezeny dvě mrtvá těla. - 99,9%. ()

V kleci (2009) (S06E12)

Spoilery: Tým NCIS musí odhalit pravdu o vraždě vězeňského dozorce, která vyústila do nepokojů v ženské věznici a navíc osvobodit McGeeho, kterého vězenkyně drží jako rukojmí. - 99,9%. ()

Padlý pták (2009) (S06E13)

Spoilery: Tajemství Dr. Mallarda z minulosti vyplouvá na povrch poté, když skončí pobodán na místě činu. Na začátku epizody to vypadá, že jde o jeden z nejrychleji vyřešených případů NCIS.- 99,9%. ()

Láska a válka (2009) (S06E14)

Spoilery: Tým NCIS vyšetřuje bizarní vraždu námořního kapitána, jehož podezřelý soukromý život by mohl být klíčem ke zjištění důvodu, proč byl zabit. "Tak pojď, Tony. Můžeš se hrát se sirénou." - 99,9%. ()

Zastrašování (2009) (S06E15)

Spoilery: Při prodeji a zkoušce zbraní ve skladišti se zřítí část střechy a spolu s ní i mrtvola mladého muže, který před čtyřmi měsíci nastoupil k námořnictvu a chystal se odjet na misi. "La Bonita ti nakope prdel."99,9%. ()

Pomsta (2009) (S06E16)

Spoilery: Mezi špinavým prádlem se v jednom hotelu najde mrtvola pracovníka ministerstva obrany. Podezření padá na muže, který se vydával za agenta DiNozzu a byl mu i podobný.  - 99,9%. ()

Cesta do Arizony (2009) (S06E17)

Spoilery: Gibbsův tým vyšetřuje vraždu agenta NCIS. Způsob zabití agenta je totožný s jinou vraždou spáchanou v Arizoně. Gibbs s DiNozzem jedou do Arizony a zbytek týmu se snaží rozluštit kresbu, kterou agent před smrtí Gibbsovi zaslal a dostat se tak blíž k vrahovi. "Zvláštní agent Gibbs? Nějaká ženská chce s vámi mluvit. Tvrdí, že je z NCIS. Ale je divná. Vypadá jako Drákula a má na sobě psí obojek." 99,9%. ()

Knockout (2009) (S06E18)

Spoilery: Tým NCIS vyšetřuje vraždu boxera. Tentokrát však vyšetřování případu nečekaně přebírá Leon Vance a Gibbsův tým je mu plně k dispozici. - 99,9%. ()

Série 13 (2015) (S13)

10 let od konce Jagu a seriál, jenž vznikl právě kvůli němu - jeho spin-off žije dál. "Ty nejsi padouch z bondovky, jsi nula. Nemůžeš mluvit jako padouchové z bondovky, jen jako oňi umřeš!." Stále je to dramatické, akční, veselé a plné života, stále je na co se dívat. "Oni kliknou, já kliknu online rande. Tvoje noční můra co?" - "Ne to je spíš tento rozhovor." Postavy si vyvíjejí a rostou. Je tam moc zvratů jako smrt Zivi a utajené dítě které měla s Tonym. "Skončil jsem." - "Udělej co musíš." - "A uvěř tomu, čemu věříš." Odchod Tonyho emotivní, jsem zvědavý jak to bude fungovat bez něj. "Jsem zvláštní agent NCIS mým úkolem je sloužit a chránit naše námořnictvo a námořní pěchota po celém světě. Vnímám svůj odznak jako symbol autority a důvěry veřejnosti. Budu žít svůj život příkladně, s vědomím že mé činy mají vliv na mé kolegy i naši agenturu." - 99,9%. ()

Zastavte krvácení (2015) (S13E01)

Gibbs bojuje o svůj život poté, co byl těžce postřelen. Operaci vede uznávaný lékař dr. Taft v hereckém podání Jona Cryera. "Ty nejsi padouch z bondovky, jsi nula. Nemůžeš mluvit jako padouchové z bondovky, jen jako oňi umřeš!." - 99,9%. ()

Den volna (2015) (S13E02)

Gibbs a jeho tým pomáhají agentovi DEA Mitchellovi ve stíhání drogového dealera Longa v hereckém podání Theodora Bagwella. "Pro tuhle práci, mám jen jeden důvod. Věci se mění, důvod je stejný." - 99,9%. ()

V utajení (2015) (S13E03)

McGee a Bishopová jdou do utajení jako manželský pár, aby vyšetřili vraždu mariňáka. - 99,9%. ()

Dvojité trable (2015) (S13E04)

Byl zavražděn bývalý agent NCIS, který byl odsouzen za krádež důkazního materiálu. Gibbs se naplno vrací do terénu. "Máš mne na krku." - "Změna je těžká." - 99,9%. ()