Námořní vyšetřovací služba

• USA NCIS: Naval Criminal Investigative Service (více)
Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (2003–2024), 336 h 43 min (Minutáž: 40–87 min)

Sean Murray, Mark Harmon, David McCallum, Brian Dietzen, Pauley Perrette, Rocky Carroll, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Emily Wickersham (více)

Série(21) / Epizody(466)

Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit každý zločin, který má něco společného s námořními silami, bez ohledu na to, jakou hodnost mají podezřelí. Vede je zvláštní agent Leroy Jethro Gibbs, který vedle racionálních úvah vždy dá i na své instinkty... (TV Prima)

Recenze uživatele fooggyy7 k tomuto seriálu (24)

Námořní vyšetřovací služba (2003)

Je zajímavé sledovat americké filmy, pozorovat jak jsou ti amíci zvláštní, tím samozřejmě nemyslím, že jsou blbci. Ale třeba vemte si, že vůbec nekouří a alkohol pijí pouze evropané a JR (popřípadě manželka JR). Chodí do kostela, což se u nás vidí pouze mimořádně a jenom na vsi. Zkrátka jsou věřící, což je v 21. století přímo neskutečné. Náš policajt by tam nevyřešil ani krádež hořických trubiček. A ten jejich vztah k armádě, no děs. Umíte si představit, že by váš pradědeček byl důstojník? Nekoukají na porno a dokonce se o sexu ani nebaví, sexuálně neharaší a snad ani nešukají (teda krom prostitutek a ty jsou pravděpodobně pouze nahoře bez). Život v US probíhá pouze v několika velkých městech nad milion píplů. Umíte si představit, že by u nás byl život pouze v Praze? A že by chlapi nosili klobouky jako ve středověku? A holínky? Celý ten seriál mi připadá jako reklama na zubní pastu a starbags ()

Série 1 (2003) (S01)

Jako celek je slavný seriál NCIS k hovnu. Myslím tím 1. řadu, kterou jsem s obtížemi až po 20-ti letech od premiéry zhlédl. Zjišťuji, že jsem o nic nepřišel. Jedná se typicky o americký seriál, kde amík je vždy vítězem, což neodpovídá skutečnosti ()

Air Force One (2003) (S01E01)

Tenkrát byla doba taková. Za všechno mohla AlKaida. Babiše v Bílým domě ještě neznaly a Putin byl tenkrát kámoš ()

Mořský vlk (2003) (S01E03) odpad!

Twins a Kaida se znovu ozvaly ()

Minimální ostraha (2003) (S01E08) odpad!

Když nemáte lumpa, tak šáhnete po osvědčeném lumpovi. V úvahu přichází Putin, Babiš a světe div se, taky BinLadin. Dokdy tady ještě amíci budou strašit AlKaidou? ()

Noční můra (2004) (S01E16)

A zas ta AlQuaida. Bez ní ani ránu. A to v době když Putin už byl velký šéf. Babiš ještě obchodoval s pšenicí. ()

Série 2 (2004) (S02)

Pořád mi nejde do hlavy jak můžou ti blázniví amíci vypít tolik toho hnusnýho kafe z automatu a z papírového poháru brčkem. Doufám, že mi to někdo vysvětlí. Někdo normální ()

Zmizelý (2004) (S02E03)

Něco tak úžasného se tady v evropským světě jen tak nevidí (s výjimkou Kalábrie) Představte si kmenovou válku Horní Lhoty proti Dolní Lhotě, kterou vyšetřuje Vyšetřovací služba kominíků (VSK). A máme tady Staré pověsti české. I toto je America. A tito lidé pilotují bojový vrtulník Kobra. Umíte si představit praotce Čecha jako pilota? ()

Zbylá dovolená (2004) (S02E06)

Co by ti US žandári dělali, kdyby nebyla ALQUAIDA? Je vám to jasné kapitáne Nováková? ()

Tiché volání (2004) (S02E07)

Opsáno z Red Book z minulých dílů. Ani jsem nebrečel ()

Neoprávněné vniknutí (2004) (S02E09)

Dobré bylo jak ho na začátku hned střelila. V naší demokratické zemi by dostala 20 ()

Série 3 (2005) (S03)

Tato série pojednává o tom jak alkajdové napadli alameriku ()

Podezření (2007) (S04E12)

Celý díl je o hodném alkajdovi ()

Série 5 (2007) (S05)

NCIS se po neúspěchu přesouvá do Namibie ()

Chiméra (2007) (S05E06) odpad!

Největší kravina z této řady ()

Bez proudu (2009) (S07E08) odpad!

To nevymyslíš. On v celém městě nejde proud a vzdělaný policajt se diví, že nejde počítač a kopírka. I to je Amerika ()

Posedlost (2010) (S08E06) odpad!

Už tenkrát měli amíci stíhačky na pomletou vymačkanou kukuřici ()

Nezvěstná, první část (2011) (S09E08) odpad!

C-130 a hejno hus. Kam se asi dostali? Do kuchyňky? Jinak vynikající dvoudíl, až mi slza ukápla nad hrdinstvím U.S.Marines a U.S.Afghanes ()

Bezpečný úkryt (2012) (S09E12)

Džimi celý svůj život bránil svou zemi. Co k tomu dodat? ()

Hrátky s ohněm (2012) (S09E22)

Ale nejvíce mě dojalo prohlášení o nevinných lidech na letadlové lodi ()