Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (2003–2004), 16 h 49 min (Minutáž: 42–45 min)

Kamera:

William Webb

Mark Harmon, Michael Weatherly, Sasha Alexander, Pauley Perrette, David McCallum, Sean Murray, Alan Dale, Joe Spano, Jessica Steen, Brian Dietzen (více)

Epizody(23)

fooggyy7

Jako celek je slavný seriál NCIS k hovnu. Myslím tím 1. řadu, kterou jsem s obtížemi až po 20-ti letech od premiéry zhlédl. Zjišťuji, že jsem o nic nepřišel. Jedná se typicky o americký seriál, kde amík je vždy vítězem, což neodpovídá skutečnosti ()

SNCIS

NCIS = Jag - Respektive je to jeho spin-off. 1 Série se točila současně s 9 Sérii Jagu. Obsahuje spoilery: 01 Air Force One Po zastávkách v Jagu v epizodách Ledová královna a Když tají ledy, dostal Gibbs a jeho tým vlastní seriál. "NCIS je jako CSI?" - "Jen pokud máte dyslexii." První oficiální parádní epizoda.Po zastávkách v Jagu v epizodách Ledová královna a Když tají ledy, dostal Gibbs a jeho tým vlastní seriál. "NCIS je jako CSI?" - "Jen pokud máte dyslexii." První oficiální parádní epizoda. 02 Pád z výšky Z Jagu sem zavítal Bud Roberds, zdržel se jen pár minut ale jeho přítomnost potěšila. "Dostaneme se do zpráv někdy taky my?" - "Mohl jsi tam být, kdyby jsi si zlomil vaz." Klidná, pohodová epizoda. 03 Mořský vlk "Dobrý blaf je neblafovat." NCIS řeší případ plánovaného teroristického útoku na elektrickou síť na celém pobřeží. 04 Nesmrtelní NCIS pracuje na záhadném utonutí poddůstojníka na křižníku. Skvělá epizoda a pobavil závěr kde Tony předává Kate dárek z Portorika. "To si děláš srandu!" - "Jen bikiny... dvoudílné." - "Kalhotky a klobouk?" - "Nejsou dva?" - "Nechcete si je hned zkusit?" 05 Kletba Případ mumifikovaného vojáka. "Máte v Pearlu počítače?" - "Jo a jsou na pláži, můžeme surfovat na vlnách." 06 Širé moře Případ námořníků pod vlivem drog: Bývalý vyšetřovatel NCIS požádá o pomoc svého bývalého nadřízeného Gibbse. 07 Pod pečetí mlčenlivosti Případ rozleptaného těla námořníka v sudu. "No téda." - "Ano, to říkají všechny." První epizoda s McGeem! "Nemusím vám teď říkat, co je nejdůležitější." - "Vrátit zmrzlinu do mrazáku." 08 Minimální ostraha Případ pašování smaragdů z Kuby do USA. "Značka té kolínské?" - "Chceš si ji koupit?" - "Ne, nepoužívám to! Ženám, se kterými chodím, musí vonět piliny a proto s mnoha nechodím." 09 Hlas ze záhrobí Případ záhadné smrti vojenského důstojníka, který telefonoval manželce v době svého pohřbu. "Nechápu, že jsi mi věřil!" - "Teď mluvíš jako moje bývalá žena." 10 Pohřbená zaživa NCIS a zaživa pohřbená žena se ztracenou pamětí. 11 Špehoun v oblacích Případ smrti dodavatele supertajného prototypu sonogramu jako ruční zbraně pro armádu aneb Tonyho problém s tloušťkou. 12 Má druhá levá noha NCIS a nalezená lidská noha s tetováním. "O jakých talentech ještě nevím?" - "Umím si líznout krému na dortu a nenechat šmouhu." 13 Jedna rána, jedna smrt NCIS je povolána vyšetřit vraždu dvou náborářů armády ostřelovačem. "Námořní vyšetřovatele?" - "Vy nás znáte?" - "Dívám se na dokumenty na kabelu a byl tam případ z vašeho oddělení... Nevyřešenej, tak zavolali FBI a bylo to." - "Nesnáším kabelovku!" 14 Milosrdný samaritán Muž ze základny letectva - zastaví u silnice, aby někomu pomohl, následně je zastřelen, svlečen a spoután. Gibbs a jeho tým zahajují vyšetřování. 15 Enigma NCIS a krádež velké finanční částky z Iráku. "Mohl by hrát v Pirátech z Karibiku." - "Prý je to povedená zábava." - "Nová hra?" - "Nový film." Gibbs a Fornell řeší stejný případ, ale každý po svém. 16 Noční můra Do pitevny NCIS vnikne Ari Haswari a vezme si rukojmí! Tady vznikne záporák, jenž bude proplouvat celým seriálem. 17 Na pravdu se přijde Na panských záchodech nočního klubu bylo nalezeno tělo mrtvého vojenského skladníka. 18 Odhalení NCIS vyšetřují útěk vězně z vojenského vězení. "Nikdy mne nerušte při výslechu McGee. Nikdy!" - "Promiňte, šéfe... Já myslel." - "Slovo myslel znamená, že vám funguje hlava. Vy jste myslel, když jste klepal na tyhle dveře?" 19 Svědectví mrtvého muže NCIS tentokrát musí vyšetřit vraždu svého kolegy. "Ona je on?" DiNozzo v závěru velmi pobavil. 20 Únos NCIS je přivolána k pátrání po zmizelém specialistovi na výbušniny. "Tak, kde si?!" - "Díky bohu... Tony je naživu. Kdo jiný dokáže, takhle naštvat lidi?" 21 Jeden nebo druhý NCIS a případ překupníků nelegálních zbraní. 22 Slabý článek Při nočním cvičení speciální jednotky SEALS dojde k úmrtí, tak má NCIS práci. 23 Pomsta Ari Haswari chystá atentát! Gibbs s tým po něm jdou. - 99,9%. () (méně) (více)

• Tony (Michael Weatherly) se v baru zeptá, zda nemají nealko „Sarsaparillu“, což je nealkoholický nápoj původně dělaný z vína. Je to však odkaz na epizodu Minimální ostraha (2003), kde si z tohoto drinku několikrát dělali legraci. (Karlosik_4)