Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (2016–2017), 17 h 5 min (Minutáž: 41–44 min)

Kamera:

William Webb

Hudba:

Brian Kirk

Mark Harmon, Pauley Perrette, Sean Murray, Wilmer Valderrama, Jennifer Esposito, Brian Dietzen, Emily Wickersham, Rocky Carroll, David McCallum, Duane Henry (více)

Epizody(24)

Po nečekaném odchodu klíčového parťáka se musí tým postavit zase na nohy a nabrat pár nových členů. A jedním z nich bude i bývalý agent britské rozvědky MI6. (Netflix)

stga

No tak nevím. Stále jsem netrpělivě čekal na tuto sérii a přišlo zklamání. Pořád čekám na nějaký rozjezd ( hodnoceno po 9. díle ) a nic se neděje. Prostě odešla Ziva a Tony a je to v kopru....Do toho až nemocně vypadající vychrtlý Tim...Noví agenti mě zatím moc nezaujali a jestli se něco zásadního nezmění, tak se dostává seriál do velkého úpadku.. Nyní za mě ** ()

• Wilmer Valderrama (Nick Torres) a Jennifer Esposito (Alexandra Quinn) podepsali jednoleté smlouvy, a tak se ve finále počítalo s možným odchodem obou postav, pokud by nepodepsaly smlouvu na další rok. To se skutečně stalo v případě Esposito, jejíž postava Quinn odešla z NCIS kvůli problémům s matkou. Kdyby Valderrama neprodloužil smlouvu, Torres by pravděpodobně zemřel v Paraguayi. (Katka189)