Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (2004–2005), 16 h 54 min (Minutáž: 43–45 min)

Kamera:

William Webb

Hudba:

Joseph Conlan

Mark Harmon, Michael Weatherly, Sasha Alexander, Pauley Perrette, Sean Murray, David McCallum, Brian Dietzen, Joe Spano, Alicia Coppola, Kevin Sizemore (více)

Epizody(23)

SNCIS

NCIS = Jag - Respektive je to jeho spin-off. 2 Série se točila současně s 10 Sérii Jagu. Obsahuje spoilery: 01 Nevidím zlo Do NCIS se dostaví sekretářka vyššího důstojníka s tím, že její šéf je vydírán. 02 Klub dobrých manželek Při stavebních pracích na jedné ze základen námořnictva objeví dělníci mumifikovanou mrtvolu ženy. 03 Zmizelý Uprostřed kruhů v obilí je nalezena funkční armádní helikoptéra, ale piloti, kteří měli s vrtulníkem letět, zmizeli. 04 Na základně v Norfolku je nalezena mrtvá dívka, která byla před smrtí znásilněna. Tony v této epizodě řeší karmu 05 Pohřebiště Fornell se stane podezřelým z toho, že spolupracuje s mafií. "A Gibbsi... jestli někdo ublíží mýmu klukovi, zabiju tvý bratry, tvý strýce, tvýho tátu a po jejich pohřbu, zabiju tebe." - "Žádní bratři, žádní strýci nemám. Můj otec zemřel před lety. Mám tři ex-manželky, jejich jména a adresy ti rád zafaxuju." 06 Zbylá dovolená NCIS vyšetřuje útok na bývalou pilotku, které už dlouhou dobu vyhrožuje Al Kajda. "Ženské jsou hrozné, ale nevím... Proč po nich stále toužím." 07 Tiché volání Do NCIS se dostaví starý muž, válečný veterán z druhé světové války a žádá o to, aby byl zatčen za vraždu. "Ta sushi restaurace, kterou jsi mi doporučil?" - "Co, nechutnalo ti?" - "Chutnalo. Jen jsi mi neřekl, že musím umět japonsky, abych si něco objednal." - "Tam se neobjednává... S úsměvem sníš, co ti přinesou." 08 Selhání srdce NCIS vyšetřuje samovznícení pacienta po operaci srdce. 09 Neoprávněné vniknutí Žena námořního důstojníka postřelí neznámého útočníka, který jí vnikl do domu. "Jaké ženě se líbí představy o znásilnění?" - "Vlastně to není tak ojedinělé, Kate." - "Vlastně, je to zvrácené a znepokojivé, McGee." 10 Pouta DiNozzo v utajení, uteče z vězeňského převozu s mužem, který ukradl starožitností z Iráku. 11 Tajemné jezero NCIS a známý soukromý detektiv vyšetřují, případ mrtvého dědice pohádkového dědictví. 12 Dvojník NCIS začíná vyšetřovat údajnou vraždu poddůstojníka, počítačového experta. Poměrně vtipný díl, kde je klon týmu NCIS. 13 Skládanka Mallard konečně zjistí, kdo byl jedním z oněch tří rozkouskovaných těl, které měl dlouho na pitevně. 14 Svědek Dívka nahlásí na policii vraždu námořníka, kterou viděla v okně vedlejšího domu. Epizoda je zaměřená na McGeeho. 15 Vražda v přímém přenosu Někdo rozbil hlavu basebalovou pálkou poddůstojníkovi námořní pěchoty, když filmoval ráno v horách. 16 Noční život NCIS je přivolána k vraždě mladé poručice jejíž sestra pracuje v nočním klubu. 17 Oko za oko NCIS a případ balíčku obsahujícího lidské oči. 18 Vosková stopa NCIS a mrtvá námořnice, která usilovala o kariéru modelky a fotila slušné, ale přesto lechtivé fotky do různých časopisů. 19 Teorie spiknutí NCIS a puddůstojnice, která záhadně zemře na psychiatrii. 20 Rudá buňka NCIS a případ mrtvých námořníků na civilní škole. 21 Hrdina z malého města NCIS a kostra dívky v dodávce zdravotníka armády navrženého na vyznamenání za statečnost. 22 Smrtící polibek NCIS a doktor Brad Pitt bojují proti plicnímu moru. 23 Soumrak Ari Haswari se vrací a chystá se zabít Gibbse. "Bála jsem se, že umřu dříve než..." Doslova šokující závěr. - 99,9%. () (méně) (více)

fooggyy7

Pořád mi nejde do hlavy jak můžou ti blázniví amíci vypít tolik toho hnusnýho kafe z automatu a z papírového poháru brčkem. Doufám, že mi to někdo vysvětlí. Někdo normální ()