poster

Holky na obzoru

 • USA

  Going Overboard

 • USA

  Babes Ahoy

Komedie

USA, 1989, 97 min

 • MartinNDL
  *

  Ten žlutomodrej plakát je dokonale výstižnej. Vůbec nic víc ve filmu není. Jenom mladej, nevtipnej, stupidně přehrávající Sandler a několik dívek/žen v plavkách, které si zapomněly sex appeal v přístavu. Extrémní nedějovost a nefunkční gagy nepřináší víc než nudu.(5.6.2012)

 • Streeper
  **

  Je to šílená blbost, hodně šílená, ale svou šíleností je to místy i vtipné a neodpustila bych si, kdyby tomu dala jen jednu hvězdičku nebo odpad, takže za humor, který je v některých scénách dost povedený a u kterých jsem se zasmála dávám jednu hvězdičku, za snahu Adama Sandlera tu druhou, na to že to byl jeho první film, tak docela ušel.(26.9.2014)

 • kaylin
  **

  Hrozné, ale co se dá dělat. Myslím, že negativní ohlasy na tenhle film jsou i jen proto, že je to první Sandlerův kousek. Nutno ale říct, že tohle se opravdu nepovedlo. Stand up vtipy jsou celkem příšerné a sranda to opravdu moc není, stejně jako není vtipný ani celkový příběh, který se nepříjemně drolí v jednotlivé hloupé gagy. Člověk by nikdy neřekl, což z tohohle kudrnáče vyroste.(27.5.2014)

 • Rex Mundi
  odpad!

  Strata času a príšerná nuda! Zbytočnejší film som hádam ešte ani nevidela... Komédia, ktorá vôbec nie je smiešna, doprevádzaná monológmi Adama Sandlera, o čašníkovi na lodi, ktorého snom je stať sa javiskovým komediantom. Aby mala "komédia" šťavu, prechádza sa tu hafo kočiek v bikinách. To je asi tak všetko. Na humore, ktorý musel byť vyčpelý už v roku 1989 by sa dalo zasmiať, iba keby vám ústa roztiahli kovovými hákmi.(13.2.2006)

 • Terva
  odpad!

  Odpad na obzoru.......(19.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace