poster

Stealth: Přísně tajná mise

 • USA

  Stealth

 • Slovensko

  Prísne tajná misia

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný / Thriller

USA, 2005, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • D.Moore
  **

  Ten děj, ten děj - kdyby tam buď nebyl nebo kdyby byl lepší, neměl bych proti Stealth takové výhrady... Takhle ta vata jen drží pohromadě podle mě velice slušné triky a dost dobře natočenou akci (člověk až žasne, že ten samý režisér zmršil Mumii 3, kde by se akční scény měly správně jmenovat jen "scény").(11.6.2009)

 • DaViD´82
  *

  Pokud tento snímek je ve výsledku takový jaký ho tvůrci chtěli, tak... Tak nevím, jelikož se mi naprosto nedostává slov. Scénář neexistuje a pokud ano, tak ho napsali až po vytvoření snímku, jelikož ve filmu samotném není ani špetka děje. Dialogy jsou hrůza jaké není rovno a logika si vzala dlouhou dovolenou. Přes relativně slušné obsazení je to herecky naprosto děsné. K tomu neskutečně přemrštěná stopáž, jelikož tohle by nefungovalo ani v podstatně kratším filmu. Jediným, v rámci mezí, fungujícím elementem jsou některé akční scény, u kterých když vypnete mozek tak se lze i pobavit - respektive je alespoň bez úhony přežít. Celkově jde o trapnou záležitost, která je sice děsivě špatná, ale bohužel ne tím způsobem kdybyste se aspoň od srdce zasmáli na úkor tvůrců. Po tomhle u mě Rob Cohen ztratil status solidního rutinéra béčkových snímků. Není jediný důvod proč tomuto vůbec věnovat jakoukoli pozornost.(21.1.2007)

 • Beky
  **

  Akční filmy nepotřebují žádné velké herecké dovednosti, nepotřebují scénáristu ani kvalitní herecké výkony!!!!!!!!!!!!.... co musí obsahovat je nerealistická akce, zábavu, režiséra, který je schopen natočit akční scény tak, aby nenudily ( tady se to absolutně nepodařilo ), pořádnýho záporáka a pořádnýho klaďase...... bezmyšlenkovitá zábava....člověk prostě někdy potřebuje vypnout ( třeba já velmi často:)))) a když tohle film nemá, pak nepomůže ani kvalitní technické zpracování, ani oblíbení herci......Stealth nudí od začátku až dokonce jak tříhodinová přednáška ze zoologie!!!..40%(21.1.2007)

 • Deimos
  ****

  VHS/// Obsazení 8/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 9/10/// +efektní podívaná, příjemní herci, dobrá hudba i akce -mohlo být ještě více dramatičtější, bohatší děj, klidně i delší, uteklo to nějak rychle/// Pohádka určená přímo pro mě. Tohle já prostě žeru. Škoda, že to nemělo větší úspěch a že to u nás neběželo v kinech, klidně bych si totiž dal i nášup. A škoda že ten Plecháč není ukecanější, alespoň český dabing působí hodně ospale. Jinak ale nemám výhrad. Jessica Biel je kočka a vůbec je to celý hezký a akční výplach./// Celkem 82%///(8.5.2009)

 • Hal_Moore
  odpad!

  Tak filmový rok 2007 pro mě nezačal úplně nejlépe a vděčím tomu kabelové televizi HBO se svým Novoročním překvapením. Až na Ostrov stál Novoroční program na houby. Rob Cohen měl zůstat u Dieselovek. Stealth je jeho nejhorším filmem, a vůbec, Stealth je absolutně nejhorším filmem roku 2005. Jediné, na co se dalo koukat byla Jessica Biel (které to moc slušelo) a Joe Morton, který alespoň něco zahrál. Děs a bída, film, kterému finanční propadák více než přeji.(2.1.2007)

 • - Letadlové lodě ve filmu jsou USS Carl Vinson a USS Abraham Lincoln. (Elwanelyn)

 • - Spoiler: V závěru filmu pomůže Ben (Josh Lucas) Kaře (Jessica Biel) utéct přes severokorejské hranice a končí to pro ně tím, že projdou přes plot. Ve skutečnosti je mezi Severní a Jižní Koreou 4 kilometry široké demilitarizované pásmo poseté neprůchodně minami. (Thommy91)

 • - Jessica Biel byla jediná, která neměla nevolnosti z tzv. kardanového kokpitu. (Elwanelyn)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace