Stealth: Přísně tajná mise

Prísne tajná misia

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný / Thriller

USA, 2005, 116 min

• D.Moore

Ten děj, ten děj - kdyby tam buď nebyl nebo kdyby byl lepší, neměl bych proti Stealth takové výhrady... Takhle ta vata jen drží pohromadě podle mě velice slušné triky a dost dobře natočenou akci (člověk až žasne, že ten samý režisér zmršil Mumii 3, kde by se akční scény měly správně jmenovat jen "scény").(11.6.2009)

• DaViD´82

Pokud tento snímek je ve výsledku takový jaký ho tvůrci chtěli, tak... Tak nevím, jelikož se mi naprosto nedostává slov. Scénář neexistuje a pokud ano, tak ho napsali až po vytvoření snímku, jelikož ve filmu samotném není ani špetka děje. Dialogy jsou hrůza jaké není rovno a logika si vzala dlouhou dovolenou. Přes relativně slušné obsazení je to herecky naprosto děsné. K tomu neskutečně přemrštěná stopáž, jelikož tohle by nefungovalo ani v podstatně kratším filmu. Jediným, v rámci mezí, fungujícím elementem jsou některé akční scény, u kterých když vypnete mozek tak se lze i pobavit - respektive je alespoň bez úhony přežít. Celkově jde o trapnou záležitost, která je sice děsivě špatná, ale bohužel ne tím způsobem kdybyste se aspoň od srdce zasmáli na úkor tvůrců. Po tomhle u mě Rob Cohen ztratil status solidního rutinéra béčkových snímků. Není jediný důvod proč tomuto vůbec věnovat jakoukoli pozornost.(21.1.2007)

• Beky

Akční filmy nepotřebují žádné velké herecké dovednosti, nepotřebují scénáristu ani kvalitní herecké výkony!!!!!!!!!!!!.... co musí obsahovat je nerealistická akce, zábavu, režiséra, který je schopen natočit akční scény tak, aby nenudily ( tady se to absolutně nepodařilo ), pořádnýho záporáka a pořádnýho klaďase...... bezmyšlenkovitá zábava....člověk prostě někdy potřebuje vypnout ( třeba já velmi často:)))) a když tohle film nemá, pak nepomůže ani kvalitní technické zpracování, ani oblíbení herci......Stealth nudí od začátku až dokonce jak tříhodinová přednáška ze zoologie!!!..40%(21.1.2007)

VHS/// Obsazení 8/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 9/10/// +efektní podívaná, příjemní herci, dobrá hudba i akce -mohlo být ještě více dramatičtější, bohatší děj, klidně i delší, uteklo to nějak rychle/// Pohádka určená přímo pro mě. Tohle já prostě žeru. Škoda, že to nemělo větší úspěch a že to u nás neběželo v kinech, klidně bych si totiž dal i nášup. A škoda že ten Plecháč není ukecanější, alespoň český dabing působí hodně ospale. Jinak ale nemám výhrad. Jessica Biel je kočka a vůbec je to celý hezký a akční výplach./// Celkem 82%///(8.5.2009)

• Hal_Moore

Tak filmový rok 2007 pro mě nezačal úplně nejlépe a vděčím tomu kabelové televizi HBO se svým Novoročním překvapením. Až na Ostrov stál Novoroční program na houby. Rob Cohen měl zůstat u Dieselovek. Stealth je jeho nejhorším filmem, a vůbec, Stealth je absolutně nejhorším filmem roku 2005. Jediné, na co se dalo koukat byla Jessica Biel (které to moc slušelo) a Joe Morton, který alespoň něco zahrál. Děs a bída, film, kterému finanční propadák více než přeji.(2.1.2007)

• - Letadlové lodě ve filmu jsou USS Carl Vinson a USS Abraham Lincoln. (Elwanelyn)

• - Spoiler: V závěru filmu pomůže Ben (Josh Lucas) Kaře (Jessica Biel) utéct přes severokorejské hranice a končí to pro ně tím, že projdou přes plot. Ve skutečnosti je mezi Severní a Jižní Koreou 4 kilometry široké demilitarizované pásmo poseté neprůchodně minami. (Thommy91)

• - Jessica Biel byla jediná, která neměla nevolnosti z tzv. kardanového kokpitu. (Elwanelyn)