Stealth: Přísně tajná mise

Stealth

Prísne tajná misia

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný / Thriller

USA, 2005, 116 min

Tento příběh o supermoderním bojovém letounu, který se vymkne kontrole a další tři piloty jeho mise ohrozí, je sice průhledný až běda, ale je to celkem koukatelné. Sice některé triky jsou až moc okaté a digitál z toho trčí jak sláma z balíku, přesto film má spád, napětí a sympatické herce. A tak i když nejde o nic, co bych musel vidět dvakrát a co by bylo potřebné k zapamatování, je to pro uvolněnou na nějaký večer docela vhodné.(5.1.2006)

• moviesfan

Téměř bezduchý film ve kterém má hrát největší roli bezpilotní ,,chytrý" letoun. Tady jsem už věděl, že mě to asi nechytne. A taky, že ne. Film nezachrání ani Foxx a dokonce ani Biel (zvláště pánskému publiku stačí alespoň pohled na ní:) ). Snímek nedokáže zaujmout. Možná jen fandy nadzvukových letounů.(1.11.2008)

• maverick10

Rob Cohen je zamrzly v klisovitem americkem patosu z devadesatych let. Vsechny jeho dila jsou znama tim, ze jsou naprosto zbavena fantazie a originality a jenom se veze na zabehle a dnes uz zaprasene vlne naivnich scenek z devadesatych let. Vcelku svizna podivana s chvilema peknou akci, je opravdu brzdena detinskou predstavou maleho kluka predstavujiciho si opravdove americke hrdiny. Pochopitelne podporenou jeste naivnejsim scenarem, ktery budi dojem, ze staci byt TEN SPRAVNAK a vsechno to pujde.(7.1.2010)

• dopitak

I sci-fi z prostředí bližší či vzdálenější budoucnosti musí mít nějakou důstojnost a nesnažit se opít diváka rohlíkem, u kterého s každým kousnutím uvidíte dobrých padesát bílých hvězdiček. I Knight Rider byl jenom stroj a svoje limity si dobře uvědomoval, a Eddieho si budeme navždy pamatovat z Pobřežní hlídky, takže smůla.(31.3.2012)

• Dannysek4U

Moc vesela pohdka pro lepice modylku. 1+1 za Jessicu Biel, ktera by byla sexy i s kyblem na hlave (nedej boze v ruceú. Je to fakt jen efektni sranec, selhavajici na vsech urovnich, ktery me momentalne napadaj. Hlasky typu : "ja a ty jsme dva, a to je prvocislo, takze stastny cislo" nebo jedna ze zaverecnejch scen, kdy jde pan topgun proti helikoptere se samopalem, a protoze mu dojdou naboje, tak tu zbran aspon hodi, jen podtrhuj bezmocnot celyho pocinu.(21.1.2007)

• - Letadlové lodě ve filmu jsou USS Carl Vinson a USS Abraham Lincoln. (Elwanelyn)

• - Tento snímek byl pořízen s podporou amerického námořnictva, a byl to první film s fiktivními bojovými letadly na skutečné letadlové lodi. (Elwanelyn)

• - Letouny používané ve filmu jsou fiktivní F-37 Talon. (Thommy91)