poster

Královny kouzelného lesa (TV film)

Pohádka

Česko, 1998, 58 min

 • honajz
  *

  Přišlo mi to celé takové moc umělé. Velmi z toho čpí pokus natočit druhé Deváté srdce říznutý ekologickou agitkou, ale sledovat rádoby nyvé pohledy Vlasákové, jak touží být opět smrtelným člověkem, nebo čtvrt hodiny sledovat zblblého krále, který furt a furt sahá po meči, a Vlasáková to nějak v tom lese furt a furt zachraňuje - ta neustále opakovaná scéna mi za chvíli lezla krkem. Zlo je zde spíše nechutné, zde to výtvarník či výtvarnice poněkud přehnal/-a. Něco málo z příběhu je ukradeno z hraničářských fantasy. Prostě mi to celé přišlo spíš k smíchu, navíc i proto, že se to bralo tak strašně vážně, takže všechny ty všeříkající pohledy do nikam vyznívaly směšně.(4.10.2015)

 • EKLEKTIK
  ***

  "Něco nedobrého se děje. Ty, se toho chraň!" Romantická, ale nudná podívaná, kde logika nehraje žádnou roli, ale za to Brožová, v ní hraje sebe samu, leč ve které jsou tak dobré masky, že jsem Stašovou, Marka, ani Žáka, málem nepoznal.(2.10.2015)

 • Tommassi3
  **

  "Mír kaštanům a borovicím, kmotři !!" - "I tvému jasanu !!"(3.10.2015)

 • Jezinka.Jezinka
  **

  Bylo to takové pateticky ucourané, nekonzistentní a celkově to bylo spíš jako jíst vatu a to nemyslím cukrovou.(9.8.2016)

 • otík
  odpad!

  Hrozná pohádka. Simonová se Simonem se zase předvedli! Absolutně nezajímavý příběh v podání sice známých, ale totálně nezajímavě hrajících herců. Bylo mně úplně jedno, kdo s kým, jak, proč a kde. Opravdu od začátku tak neskutečně nezajímavá, těžká, dospělácká a divná pohádka, že to snad ani není možné.(31.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace