Královny kouzelného lesa (TV film)

Pohádka

Česko, 1998, 58 min

"Něco nedobrého se děje. Ty, se toho chraň!" Romantická, ale nudná podívaná, kde logika nehraje žádnou roli, ale za to Brožová, v ní hraje sebe samu, leč ve které jsou tak dobré masky, že jsem Stašovou, Marka, ani Žáka, málem nepoznal.(2.10.2015)

• otík

Hrozná pohádka. Simonová se Simonem se zase předvedli! Absolutně nezajímavý příběh v podání sice známých, ale totálně nezajímavě hrajících herců. Bylo mně úplně jedno, kdo s kým, jak, proč a kde. Opravdu od začátku tak neskutečně nezajímavá, těžká, dospělácká a divná pohádka, že to snad ani není možné.(31.12.2015)

• Jezinka.Jezinka

Bylo to takové pateticky ucourané, nekonzistentní a celkově to bylo spíš jako jíst vatu a to nemyslím cukrovou.(9.8.2016)

• honajz

Přišlo mi to celé takové moc umělé. Velmi z toho čpí pokus natočit druhé Deváté srdce říznutý ekologickou agitkou, ale sledovat rádoby nyvé pohledy Vlasákové, jak touží být opět smrtelným člověkem, nebo čtvrt hodiny sledovat zblblého krále, který furt a furt sahá po meči, a Vlasáková to nějak v tom lese furt a furt zachraňuje - ta neustále opakovaná scéna mi za chvíli lezla krkem. Zlo je zde spíše nechutné, zde to výtvarník či výtvarnice poněkud přehnal/-a. Něco málo z příběhu je ukradeno z hraničářských fantasy. Prostě mi to celé přišlo spíš k smíchu, navíc i proto, že se to bralo tak strašně vážně, takže všechny ty všeříkající pohledy do nikam vyznívaly směšně.(4.10.2015)

• Tommassi3

"Mír kaštanům a borovicím, kmotři !!" - "I tvému jasanu !!"(3.10.2015)