poster

V dobré společnosti

 • USA

  In Good Company

 • Slovensko

  V dobrej spoločnosti

 • Velká Británie

  In Good Company

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2004, 106 min

Externí recenze k filmu (6)

 • CinemaView.sk (Michal Lučivjanský) ***

  "Keď máte radi romantické komédie, kvalitných hercov, páčil sa vám film Ako na Vec (alebo Hľadanie Krajiny-Nekrajiny) alebo jednoducho chcete vidieť niečo príjemné, na odpočinutie, tak si tento film pozrite. Ale keď si ho nepozriete, neprídete v podstate o veľa. Len o jeden milý filmový zážitok." (více)

 • Dokina.cz (Šimon Šafránek)

  "Weitzův scénář využívá známé stereotypy, jakým je poctivý pracant, který musí překonat peřeje doby, ale i díru ve vlastní lodi, či ďábelská korporace, jejímž největším nepřítelem je hrdinův selský rozum. Kromě toho, že se na V dobré společnosti kvůli hercům a teplým odstínům z Adefarasinovy kamery…" (více)

 • Filmpub.cz (Matěj Svoboda) ****

  "V dobré společnosti je prostě ten typ filmu, kterých je v poslední době dost málo. Sází na příběh a na inteligenci diváků, nesnaží se vnucovat za každou cenu a i přes možné mírné výhrady, jako je občas se potichu vkrádající nuda, se budete celou dobu příjemně bavit a peněz za lístek litovat…"

 • Filmweb.cz (Matej Šišolák) **

  "Sentiment a patos tečou pak proudem. Stoletá voda obou nežádoucích příměsí pohřbí příjemný filmeček a vše originální v něm. Samotný závěr je možná malinko nestandardní, ve víru předchozího klišé však působí jako poslední, zoufalé plácnutí do vody ve snaze upozornit na skutečnost, že V dobré…" (více)

 • Kinema.sk (Kristína Aschenbrennerová) ****

  "Až na pár vedľajších postáv, ktorých úlohou je byť nafúkaní, arogantní a spravodlivo potrestaní, resp. strápnení (celkovo asi tri), nemožno povedať nič iné, než že sa nachádzame naozaj v dobrej spoločnosti. Hlavný dôraz stojí na Danovi a Carterovi, ktorí sú veľmi dobre prekreslení aj ako…" (více)

 • Tiscali.cz

  "Snímek V dobré společnosti předznamenává slibnou kariéru Topheru Gracemu. V roli uhlazeného a přízemního Cartera předvádí zranitelnost a charisma, čímž získá této potenciálně nepříjemné osobě nikoliv opovržení, ale sympatie. Johannsonová a Heldenberger mu poskytují dobrou oporu, ale je to právě…"

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace