poster

O modrém ptáčku (TV film)

Pohádka / Rodinný

Česko, 1998, 42 min

 • otík
  **

  Pohádka z těch průměrově nejprůměrnějších, jediné, co ji povyšuje, je krásná Andrea Černá a příšerný modrý ptáček. Jinak je to zcela klasická pohádka, kterou nijak neovlivní ani Petr Nárožný jako král. Hudba: Ladislav Simon(14.4.2013)

 • hermiona
  **

  Pyšná princezna v modrém, místo zahradníka (nebo poupátka?) ptáček. Zavírat Simonu Stašovou do ateliérové klece pohádek na neděli je mrháním jejího času a talentu. Jen se napřahne a hned zavadí o papundeklovou kulisu. Kdyby se pořádně nadechla do své postavy, jedním dechem svalí celý ateliér.(30.3.2013)

 • ABLABLABLA
  ***

  Typická česká televizní pohádka 90. let na nedělní odpoledne po obědě. Levné triky alá voda přes obrazovku či mlha, aby to vypadalo, jakože se děje něco kouzelného. Plné tanečních kreací a čísel a divné hudby, umělých kulis a zvířat. Tenhle příběh má ale vcelku dobré herce, opět je neskutečně naivní až dětinský, ale je to prostě pohádka. Ovšem Květa Fialová coby babička na třetí byla příjemná.(26.10.2012)

 • rakovnik
  ***

  Průměrná pohádka na klasické téma: holka se zamilovala a hledá svého ptáčka...bohužel Petr Nárožný a Simona Stašová nedostali moc prostoru ukázat, že jsou dobří herci, na rozdíl od ostatních účastníků této hříčky. Mnohokrát opakované pohádkové téma, které ničím nezaujme, vyprávění je zkratkovité a unylé, interiéry až podprůměrné.(29.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace