MXP: Mimořádně extrémní primát

Chris August

Kostýmy:

Michelle Hunter
  • eye candy

Robert Vince si očividně mírně ujíždí na zvířátkách, což bych mu neměl ani tak za zlý, kdyby s tím neotravoval a nechal si to pro sebe. Jeho dvorní herec opičák Jack si tentokrát dementní scénář musel užít jako nikdy a určitě se už nemůže dočkat až mu zas Robert zaklepe na dveře s nějakým originálním projektem. Tuším že to má být adaptace Shakespeara a erotický thriller s Gwyneth Paltrow - Mimořídně atraktivní primát.(27.12.2006)

• Ouwen

Asi je to pro děti, ale mě bylo líto té opice. Musí bejt oblečená jako člověk, má lidské zvyky. Film moc zábavnej není, je to klišé kalamita. Například: je tam nějakej kopec smrti a hlavní malej cápek s opicí to přežijou, dostanou se do finiše a vyhrajou. Ani není na co koukat, Kelly Herron totiž stříhá jako dement a Robert Vince neumí pořádně natočit dynamickou jízdu na snowbordu. Krom kulometového střihu tu totiž nejsou normální záběry - slow motion během zbytečných pádů, či během pokusů o nějakej trik. A pak fast motion, kde se záběry zbytečně zrychlují. Není to dynamický, je to umělý a trapný. Ono nejde o to, že by to bylo tak stupidní, problém je, že se to nedá kvůli domrdaný režii vůbec sledovat ani jako samostatnej film. Odmyslím si opice, tak pořád je to nekoukatelnej shit.(18.3.2018)

Ucházející film, který nepřinesl ten typ humoru, jenž já osobně vyhledávám. Těch srandovních situací tu bylo opravdu poskromnu. Děj byl průměrný, ničím výjimečným mě nepřekvapil. Dále bych si tu představoval více akce. Nicméně i přes všechny zápory se na film docela příjemně dívalo. Navíc musím vyzdvihnout povedený soundtrack, který měl teda pořádnou šťávu.(5.6.2010)

• Turiec

Nemám rád filmy s oblečenými zvieratami napodobňujúcimi ľudské správanie. Nevidím nič vtipné na tom, keď sa zvieratá správajú rovnako hlúpo ako ľudia. Pripadá mi to infantilné a priblblé. Scenáru - zlátanine nepomohli svojimi zlými hereckými výkonmi ani hlavní predstavitelia ani biedny český dabing. Je to "komédia", na ktorej som sa ani raz nezasmial.(2.6.2005)

• swamp

Most xtreme bullshit! Šimpanz na snb může připadat někomu jako zajímavé téma k natočení, ale zdá se mi, že to tak připadá jenom režisérovi téhle slátaniny, který si napsal i scénář (ani se nedivím..kdo by chtěl psát scénář o takové blbosti:) Mno nic..jdu si pustit nějaké půlhodinové snb video..určitě to bude výživnější, než tohle!(17.8.2005)

• - Na konci filmu se objevil profesionální americký snowboardista Bjorn Leines, který si zahrál sám sebe. (Wade)