V objetí temnoty

• USA Embrace the Darkness (více)
všechny plakáty
Horor / Pornografický
USA, 1999, 93 min

Charismatický Galen se zamiluje do křehké tanečnice Jennifer. Nic neobvyklého, kdyby Galen nebyl upírem a neměl velmi žárlivou přítelkyni Mirandu... (oficiální text distributora)

hirnlego

Za sexy upíra bych dala i třetí, ale zas nebudeme to přehánět. O trochu záživnější a né tak hystericky směšný standard nováckých nočních erotických filmů. ()

Aluska88

A půl. Tak toto byli fakt upíři jak poďme dom:) Tvůrci se zcela bezostyšně a ještě ke všemu drze vy**ali na veškerou mytologii o upírech, přetrvávající již od dávných dob, a z hlavních postav vytvořili úsměvu hodné figurky, kterým by se vysmál i samotný hrabě Dracula, a možná i Eric Northman:) Nevím, koho napadlo, aby hlavní upírka měla na hlavě několika milimetrový porost, díky němuž působila spíše jak tenistka či učitelka aerobicu:) Každopádně spojení hororu s erotikou nebyla špatná volba a tak by se dalo říct, že film má i jistý příběh, který mě rozhodně nenudil. Navíc upíři byli vždy spojováni s neukojitelným sexuálním apetitem, uměním svádět nevinné oběti a lákat je do svých osidel. To je zřejmě asi také jedna z mála charakterních vlastností, kterou zde upírům ponechali. Něco, jako třeba, že upíři nevrhají stín, jejich pokožka je smrtelně bílá či v tomto případě dokonce dokáží během bílého dne objednat květiny své vytoužené, tvůrcům hlavu vůbec nelámalo. Nebýt toho a ještě slušného množství logických kiksů (úsměvu hodné sražení dívky autem a její odmrštění), hodnotila bych možná plnými třemi hvězdičkami. Ale upír Galen zase moc hezky hrál na klavír:) "Něco takového jsem k nikomu necítil už přes sto let", "Vím o něm všechno, a přesto mám pocit, že má přede mnou tajemství." ()

Campbell

Strašně špatnej film kterej zesměšňuje upíry stejnak jako ta blbost Stmívání. Co mě naopak překvapilo byla erotika která tu byla sice děsně samoúčelná a každej vyjel po každým bez většího smyslu, ale není to jak ty soft eroťáky jako ostatní kraviny z Novy. Ne nečekejte porno. Horor je samozřejmě hodně v pozadí. Upíři se tu chovaj úplně jinak než ve většině jinejch filmů. Film je to hodně zapomenutí hodnej a strašně blbej. Chtěl jsem dát jen 1*, ale po dalších dílech které byly daleko horší dám 2*. ()

SOLOM.

Čas od času se na našich televizních stanicích objeví mezi těmi všemi večerníčky pro dospělé i filmy, které vzdáleně koketují s hororovým žánrem. Přesně tak je tomu i zde a my tak můžeme sledovat skloubení lehké erotiky a upířiny. Žádný propracovaný scénář zde však čekat nemůžeme, protože všechno podstatné se točí okolo nahých hereček a herců, kteří zde hrají hlavní prim. Po erotické stránce lze filmu vyčíst asi máloco, jenže hororový fanda moc nadšený nebude. Nelze si nevšimnout, že žádný člen štábu nemá s tímto filmovým žánrem moc zkušeností, protože kromě vyceněných tesáků, trochu krve a finálního pošimrání slunečním světlem nám toho moc nenabídli. ()

eraserhead666

Vezměte ty nejslabší díly Melrose Place, litry silikonu, jednoho bobra, hodně nahoty, dva kýble softporna, párek nadržených upírů a hrozně moc upírské teatrálnosti, nahažte to do jednoho pytle a pořádně to protřepejte. Jako zase úplně hloupé to nebylo, i na nějaké to silikonem nevytuněné prso došlo, holky nebyly úplně k zahození a i v té upírské linii se jednou dvakrát objevilo něco zajímavého. Na páteční nováckou půlnoc tak akorát. ()

cariada

Tohle je naprosto o ničem. Celý film se jenom souloží nic víc, do toho náký upíři, prostě blbost. Hodnotím jen za celkem hezký ženský. ()

alambert odpad!

Vážně si nejsem jistý, jestli už jsem někdy viděl něco takhle hrozného. Myslím, že už sama o sobě myšlenka skřížit erotický film s hororem je naprosto nesmyslná. Navíc bytostně nesnáším upírskou tematiku, takže sledování tohoto skvostu pro mě bylo opravdovým utrpením. Co se týče té erotické stránky filmu, je tam sice jedna sexy asiatka, zbytek filmu je ale tak odporný, že si scénky s ní ani neužijete :-D ()

ostravak30

Mezi erotickými filmy, které sami o sobě mají kvalitu značně podprůměrnou, je tento rozhodně hodně špatný. Příšerný scénář doplňuje ještě horší hudba, která se táhne celým filmem, takže po nějaké době začne být značně protivná. Děj je slaboučký a to tak, že by se celý dal natáhnout do třiceti minut. Ségra upíra navíc podle mě rozhodně není sexy, takže její rádoby žhavé scény postrádaly tu žhavost. Jak jsem psal již v úvodu. Mezi erotickými filmy ten horší. ()