Mladá Julie Clytonová žije se svým druhem Donem ve velkém horském národním parku v Oregonu, kde dohlížejí na regulovaný lov zvířat. Existenci však zničí brutální lovec zvířat Hanaghan. Když ho jednou Julie a Don dopadnou na nelegálním lovu medvědů, zabije Dona a Julii těžce zraní. Julie se během rekonvalescence seznámí s detektivem FBI, který jí nabídne pomoc. Julie však nedůvěřuje úřadu, který svou laxností spoluzavinil Donovu smrt, a pokouší se dopadnout Hanaghana na vlastní pěst. Napínavá hra na kočku a na myš v nádherné přírodě může začít. (oficiální text distributora)

Wacoslav1

Pěkný lokace a slušná hlavní hrdinka nezastřou fakt jak blbej ten film je. Chování postav směšný a jejich motivace nepřesvědčivá. Já vím řeknete si podle toho co a jak hodnotím poslední dobou no jo pán je gurmán a poctivý béčko už mu nevoní... Ale prdlajs voní, ale na tomhle jsem nenašel nic extra co vyzdvihovat.30% ()

Lacike

Predstavte si Ramba ako zaporaka. A naviac ako pytliaka, ktory rad lovi medvedov. V pôsobivom uvode tento Rambo vystriela v lese celu bandu federalov a prizabije jednu pracovnicku narodneho parku - Julie. A to bola chyba. Julie to prezije a rozhodne sa, ze mu pôjde po krku. Celkom zaujimavy namet, ale ma take pomalsie tempo vdaka comu v prostrednej casti film dost nudi. Velkym kladom je Adrian Pasdar ako hlavny zaporak, ktoreho zahral fakt slizko. Dalsim kladom je charizmaticky Graham Greene v otcovskej ulohe hlavnej hrdinky. Sklamanim je pre mna moja oblubenkyna Mädchen Amick. Je to nadherna zenska, ale ako herecka nie je natolko dobra, aby utiahla prerod ustrasenej zeny v chladnokrvneho zabijaka. Celkovo sa mi do tejto ulohy vôbec nehodila. Zvysok je slusny standard. Vyzdvihnut musim hlavne to pobehovanie a zabijanie v lese v uvode a v zavere filmu. To je dobre zmaknute. Vysledkom je slusny priemer na jedno pozretie. 5/10. ()

vegetol.mp

Solidní akční thriller, který stojí především na dobrém hereckém výkonu Mädchen Amick. Film sice není příliš známý, ale o to víc překvapí, jak je slušně natočený i napsaný. Navíc Adrian Pasdar je jako vraždící lovec s vlastním morálním kodexem víc než dobrým záporákem. Celkově solidní podívaná s dobrou atmosférou a pěknou kamerou. ()

Martin741

Jo, ta priroda v Oregone bola na urovni, len skoda hlupeho scenara a este horsich dialogov. Film presumel bez zaujmu, T2 tu nema komentar, coz znamena vela, ani Obitus to nehodnotil pozeram. Pobehovanie v lese malo cosi do seba, ale tempo slabe - a to je skoda . 20 % ()

Luqi

Madchen Amick sa dala dokonca aj ostrihať. A veru, v tých krátkych vlasoch, aj keď práve drží pištoľ, ktorá by ju pri výstrele odhodila ako handru, tak je to celkom pozerateľné ................. Myslím, že ona a G. Green odviedli na takýto film slušnú prácu .................. Inak ide o typický TV film, ktorý síce trpí mnohými chorobami - logické diery, odfláknuté vedľajšie postavy, dej ťahavý ako sopel z nosa, značná dávka naivity a pod, ale má to aj svetlé momenty - už spomínaná herecká dvojica či (relatívne) celkom vydarená atmosféra a niekedy aj kamera ................. Tie 3 hviezdičky si to zaslúži. ()

John80

Dráma a Thriller zaroven žene, ktorá s priateľom odhalia Pytliaka medveďa a zároveň príde žena o svojho priateľa ale takmer aj o svoj život 3* ()