Vše o orgasmu

• Francie

Tout le plaisir est pour moi

• slovenský

Všetko o orgazme

Pleasure Is All Mine, The

Romantický / Komedie / Drama / Erotický

Francie, 2004, 79 min

Luisa ztratila orgasmus a mně jí bylo líto. Takže zatímco frčela na skútru za šamanem, tak já jsem ho začal hledat. Prošťoural jsem všechny odpadkové koše, prosondoval jsem dno Seiny a dokonce i pod postel jsem se vychytrale podíval, ale žádnou vlhkou stopu jsem nezachytil. Nechci spoilerovat, ale schovával se lumpík jeden na kolotoči, což mne zaskočilo, ale nic to nemění na tom, že podobnému tématu by nezaškodilo méně rodinných trablů a o hodně žhavější zpracování. Přesto si troufám tvrdit, že v laskání, zasouvání a rozvodovosti patří frantíci po právu mezi světovou elitu.(12.11.2013)

• ChArLeNe

Honba za strateným klitorisom. A jéje, já ho našla. Congratulation!(8.10.2011)

• ivishka

"Dělala jsem si to když jsem byla malá. Předstírala jsem, že mi je zima, máma mi dala deku a já si to dělala tak aby máma nic nepoznala. A nikdy nic nepoznala... Teda...Alespoň myslím...". Tak po tomhle filmu mám skutečně pocit, že představení Monology vagíny je o tomto tématu mnohem smysluplnější. Já nevím ale jako film mi to nějak zajímavé nepřijde. Spíše než komedii či erotický film bych volila dokumentární cestu s výpověďmi žen otázkou ovšem je, jestli by se na to někdo díval.... Nechápu ty zpovědi starších žen před menopauzou nebo po ní, které říkají kde si to dělají a jak...Nebo návštěva u sexuologa - co to děláte? hladím váš klitoris..a můj výraz byl asi jako :-O." Pak jsem dostala nápad, že použiju vibrační kartáček na zuby mého přítele..".(21.9.2012)

Milá, leč chvílemi už docela nudná - mládeži lehce pikantní - francouzská (:-) komedie o tom, jaké že je to k nepřežití nemít orgasmus... Luisa je mladá, krásná, stylová, úspěšná, poněkud sebestředná kočička a má to ráda, nejvíc nejspíš takhle k ránu oránně (;-)... Leč jednoho dne to >nemá< a svět se zbořil. Lehce hystericky běhá a každému se na potkání svěřuje s trampotami kolem svého klitorisu. Klitoris, klitoris, klitoris... "Ztratila jsem klitoris!...". Svět se točí kolem píči - konkr. její ztráty klitorisu a když to slovo slyšíte z té její roztomilé papulky už nejmíň posté, chce se vám řvát... Poštěvááák!!! Slečna je to vpravdě sladká, že byste jí s chutí vylízali třikrát denně, no ale když nepomůže ani věhlasný gynekolog (co místo ptáka používá raděj ptačí zpěv :-), naše milá Lízetka má pocit, že musí být lesba. A vytroubí to do celého světa, protože aby bylo jasno - je přece úspěšná moderátorka v rádiu že... A to už by jste jí nejraději naplácali - ne - to už by jste ji museli seřezat - a to by v tom byl čert, aby se při tom výprasku zase jednou neudělala. No - naštěstí se ale včas vše zase v dobré obrátí, Lízinku nevyhodí z rádia, miláček Francois vše pochopí a mocná láska všechno a nakonec i ten klitoris přes hory zpátky přinese... :-) Jak říkám: roztomilý - takový ženský - francouzský film. Jen chvílemi trochu... Takže tři a půl hvězdičky za film, z ryze pánských důvodů zaokrouhleno dolů ;-) - - - P.S. A s odstupem času s nadhledem napraveno erektivně nahoru ;o) - - - P.P.S. Nejlepší nakonec fakt je asi přece jen ty ženy raděj milovat, než se s nimi trápit... :-)) - - - P.P.P.S. A to si myslím, že jsem feminista... :-)))(10.3.2006)

• Sarkastic

No, ten český název je víc než zavádějící. Podle názvu a asi 5 prvních minut příběhu, by si někteří mohli myslet, že to je nějaký porno. Jenže přitom je to obyčejná romantická komedie (a navíc, kdo by dával na čsfd porno, že ;-)). Je pravda, že tento film se musí brát s nadhledem (což mě se moc nedařilo), protože, když slyším v každé druhé větě, že nemá orgasmus, že ztratila klitoris a pak najednou, jestli náhodou není lesba...člověk se začne za chvíli docela nudit. Oceňuji sice přímost, docela hezkou hudbu a nadlehčenost snímku, ale jak je mi poslední dobou neustále předhazováno, asi nejsem romantik. Takže podtrženo sečteno, podprůměr na jedno podívání. p.s. igi B.:a nemyslel jsi náhodou šovinistu? ;-)"(13.5.2008)