I Am the Ripper

Dellamorte

Parádne rozšantený underground náser de France. Má to neuveritľnú dynamiku , figúrky na odpal zahrali, čo bolo v ich moci. Pár zhovadilostí ( digi ) sa našlo, ale o podobných veciach môžme v naších končinách len snívať. Ak je toto under / Silent but Deadly je údajne TV...tak si počas projekcie závistlivo šomrime! V naších končinách sa deje akurát "NIČ 3DD ". Preventívny duel fight príjemne osviežil už aj tak vyparádenú snahu o film ! Príjemne slashoidno prekvapená . ()

Campbell

Jedno velký megaFrancouzký WTF? Tohle je amatérský film který ale není nijak dobrý, masový vrah likviduje každého kdo mu přijde do cesty. Upřímě mě bavilo nejvíc 20 minut kde se sice nevraždilo ale některé postavy byly totálně idiotský. Co ale následuje pak je něco strašného. Ono by to nebylo tak špatné, přeci jen střih a akce i ujde, ale je to prostě špatně udělaný, malý rozpočet taky nevadí. Ale třeba ta kamera, bože to byla síla či herci kteří byly tak užasně špatní že to ani nešlo. Ne tenhle film nedoporučuji nikomu, já sám se divím proč dávám tak velké hodnocení. ()