Křik studentů (TV seriál)

• Kanada

Student Bodies

Animovaný / Rodinný / Komedie

Kanada, 1997, 65x30 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (13)

Nostalgie!(1.12.2012)

Jeden z těch lepších seriálů, které kdysi vysílal Supermax. I když dnes bych se na něj už asi nekouk, tak dřív sem u Křiku studentů nevynechal jediný díl.(17.6.2007)

Tehdy mě to fakt bavilo, hrozně dlouho trvalo, než sem se vůbec dopracoval k tomu něco o tomhle serialu najít:) Vzpomínám s úsměvem!(13.11.2009)

• jarvis

o tom, jak parta nadšenců vytváří školní noviny, a taky o tom, jaké "starosti" řeší běžní američtí středoškoláci. do toho sem tam "vtipné" kreslené vložky(6.5.2007)

I když jsem měl základku u baráku, tak jsem stejně vstával před sedmou, jenom abych viděl další díl(4.7.2012)

• nessbeal

Seriál, který se točí kolem studentského časopisu Křik studentů.(11.9.2012)

Jo, spousta krásných vzpomínek. Konec devadesátek a počátek nového tisíciletí... to byly časy. Škoda, že se již nevrátí.(29.12.2012)

Taky si vzpomínám, jak jsem se kdysi dávno díval. Myslim, že to dávali vždycky ráno než jsem šel do školy, nějak kolem sedmý, taky jsem nevynechal jediný díl.(30.6.2009)

Tenhle seriál jsem miloval. Ještě, že existuje youtube a semtam si mohu něco zopakovat. Pokud bych hodnotil klasicky bylo by to někam ke třem, ale nostalgie povyšuje hodnocení na čtyřku.(21.12.2010)

Křik studentů si pamatuju jako jeden z mých oblíbených seriálů, když jsem chodil na první stupeň základky. Sledoval jsem každý díl a pak jsme se o seriálu bavili i ve škole. Prostě měl něco do sebe, přišel mi i originální a zábavný a na Supermaxu patřil k tomu nejlepšímu. Na spoustu seriálů, který jsem sledoval jako malej, se rád podívám i teď. Křik studentů by se mezi nimi sice nejspíš dlouhodobě neudržel, ale připomněl bych si ho opravdu rád:)(13.6.2011)

Miloval jsem ho na supermaxu ..(21.11.2008)

Pamatuji si, jak jsem jako dítko školou povinné každý den letěl odpoledne domů, abych mohl sledovat tenhle seriál na Supermaxu. Nevím, jestli bych běžel stejně i dnes, ale rozhodně to patří mezi seriály, které nezapadnou prachem.(17.3.2011)

vidět to dneska, možná že moc hvězd by to nedostalo.. ale kdysi jsem to miloval a z nostalgie míň dát nemůžu :)(12.7.2012)