9 hráčů se smrtí

• Velká Británie House of 9 (více)

9 lidí je z neznámých důvodů uneseno a ubytováno v zabarikádovaném domě bez jakékoli možnosti úprku. Jsou sledováni 75 kamerami a po probuzení k nim prostřednictvím mikrofonu promluví neznámý hlas a určí pravidla hry. Poslední přeživší získá odměnu v hodnotě 5 miliónů dolarů. Připravte se, hra začíná. (Pedestrian)

Martyjoker

Ohromná nuda, podprůměrné herecké výkony...Jediné, co bylo dobré, je úplný závěr, za ten dávám 2 hvězdy, jinak odpad!! ()

gfrusvk

Nikdy by som nepovedal ako až dokáže pokaziť dojem z filmu nevhodná hudba... Tá úvodná na začiatku ma úplne otrávila a celkovo hudba počas filmu je mimo... V scénach, ktoré začínali konečne naberať na vážnosti to napätie zabili hudbou... Psychológia 0 bodov. Postavy boli síce dobré, ale tie charaktery mohli rozvinúť viac, páčilo sa mi, že sa nesnažia hľadať nejaké spoločné črty pre ktoré ich uniesli, čím by sa naťahoval čas... Za to +. Taktiež super natočené vraždy, tie oproti celému filmu určite vyčnievajú, síce u tých neskorších im už došli nápady, ale vraždy celkovo im vyšli. Ale!!! zas to museli pokašlať novodobými ježišmi, kedy mŕtvi nakoniec nie sú mŕtvi, a s kudlou v chrbte vstávajú zo zeme so 100% energie. Ale za nečakaný koniec opäť +. Celkovo horko-ťažko priemer, určite sklamanie, taký nevýrazný kríženec Kocky a Saw 2. ()

CrashHP

Solídny thriller, ktorý človeka drží ako tak v napätí napriek tomu, že všetci od začiatku vedia ako to skončí. Tri hviezdy za sympatickú Kelly Brook a fantastického Dennisa Hoppera. ()

uprchlik

Zlo, zlo, zlo. Co jiného říct. Ale, má to i své světlé stránky. Světlé stránky? Možná tak výkon Petera Capaldiho, kvůli kterému jsem měla noční můry (Pro laiky: To byl ten co si s téměř Glumovským výrazem schraňoval jídlo, prosím, děkuji), ale jinak si z toho téměř nic nepamatuji. Možná tak klišé konec? Dala bych o hvězdičku méně, ale prosím, Péťo. ()

kudryj odpad!

Tohle nemá nic. Herce, děj, soundtrack. Režii, kameru, střih. Příběh je totální zhovadilost. Totální bullshit. ()

andy60

Námět vypůjčený ze SAW a KOSTKY, ale zpracování mnohem horší. Nedozvíme se důvod, proč jsou lidé vězněni, děj negraduje a ani herci nijak neoslní. ()

1308boddah odpad!

Ideální příklad filmu kdy se člověk ptá "Proč to někdo vyrobil a ztrácel s tím čas?". Oba vymyšlené konce jsou stejně pitomé, do televize vybrali ten, který slibuje druhý díl - prosím, jen to ne! První bohatě stačil, už jste páni tvůrci lidem zcizili dost životního času, neplýtvejte dál. ()

Dedincan

Nie som fanúšikom žánru, takže námet na mňa pôsobil pomerne sviežo (Saw neporovnávam). Psychologické sondy do rôznych pováh pri vypätých situáciách mám nejak rád. Škoda, že mi chlapík, od ktorého som odporúčanie na film dostal, prezradil aj jeho koniec. S tým momentom prekvapenia, ktorý by tam inak bol, by si to u mňa 4 hviezdy kľudne zaslúžilo. ()