Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sex-appeal v lahvičce dokáže divy. Tentokrát i ve vědeckém světě! Hlavními hrdiny jsou Paul Matthews a Diane Farrow, dva naprosto obyčejní a nudní mladí lidé. Oba pracují jako psychobiologové specializující se na chování primátů, obývají sousední byty, poslouchají stejnou hudbu, čtou stejné knihy a mají stejnou smůlu v lásce. Diane rezignovaně přijímá noční návštěvy Garyho Logana, který přichází, když se mu v baru nepodaří najít nikoho jiného a Paul má tak nízké sebevědomí, že se dá do řeči s ženami, pouze když je k tomu donucen kamarády. Zoufalý Paul navštíví vykladačku osudu, tajuplnou cikánku Madame Ruth a ta neomylně odhalí jeho problém. Nabídne mu nápoj lásky číslo osm, který ho zaručeně udělá pro ženy neodolatelným, ale Paul nevěří a vyhodí jej do smetí. Teprve když vidí jeho účinky na své kočce a potom na šimpanzech v laboratoři, souhlasí, že látku společně s Diane vyzkouší na sobě a po třech týdnech se sejdou, aby porovnali výsledky. Výsledky jsou udivující. Doslova přes noc se nevkusně oblečená dívka, která stále jen čekala, až si jí někdo všimne, promění v neodolatelnou svůdnici obklopenou muži. O její přízeň soupeří nejen italský konstruktér Enrico Pazzoli, ale také anglický princ Geoffrey a dokonce i Gary jí začíná dávat najevo překvapivou pozornost a úctu. Paul se mezitím s nově nabytým šarmem pomstí blondýnce, která jej zesměšnila, když se o ni ucházel a potom předvede vítězné tažení dívčími náručemi. A když se nakonec oba sejdou, aby porovnali výsledky, jsou navzájem tak překvapení změnou toho druhého k lepšímu, že i bez pomoci nápoje lásky skončí v jedné posteli. Paul se rozhodne nabídnout Diane manželství, než jí však stačí darovat prsten s diamantem, dívka uteče s Garym, který vypátral tajemství nápoje lásky a koupil od Madame Ruth zbytek. Paul se však nechce Diane vzdát a získá od cikánky nápoj lásky číslo devět. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (29)

ssscream 

všechny recenze uživatele

Má to svý světlý chvilky, ale v podstatě je to strašně mdlý. Je to jako tejden stará žvejkačka nalepené na podrážce a vy pořád čekáte, jestli se odlepí nebo ne - neodlepí. Vlastně ani nevím, kde se najednou vzala ta láska. Celou dobu se díváte na film, kde jsou dva kolegové z práce a najednou během jedné minuty jí on miluje a začne o ni bojovat. Tak trochu bavit jsem se začal až v posledních deseti minutách. Až budete částečně zoufalý nebo nebudete vědět u čeho večer usnout u televize, tak si pusťte tohle. ()

Reklama

Pohrobek 

všechny recenze uživatele

O tom, že "láska" vyvolaná jakýmkoli podvratným prostředkem vlastně není žádná láska a ta pravá násilně prostě nevznikne. Kouzelný nápad, s kterým se dnes operuje spíše ve filmech erotického charakteru, ale asi to nějak fungovat muselo, protože něco přeskočilo i mezi tehdy dočista neznámými Tatem Donovanem a Sandrou Bullock. ()

tomtomtoma 

všechny recenze uživatele

Nápoj lásky č. 9 je nenáročnou komedií. Dráždivost ostýchavé cudnosti je naivní, konflikty ve shovívavosti úsměvné a po přehlídkovém molu se pro potěchu oka prochází mladá krása. Více laškovně se tvářící romantická komedie nenabízí, ani neslibuje. Hlavní postavou limonádového příběhu je Paul Matthews (pohledný Tate Donovan), úspěšný mladý vědec, nezkušený v oblasti partnerského sbližování. Příchuť magie, chtíč nenaplněnosti a opojný pocit dosud nepoznaného roztáčí vibrace, které cudní považují za erotické jiskření. Libido slouží k zábavě. Hlavní ženskou postavou je Diane Farrow (pohledná Sandra Bullock), ctižádostivá mladá vědkyně s pocitem tělesné nenaplněnosti. Mystikou posílené libido plní sny. Překážka musí přijít, když se kouzla nepozorovaně zamotají. Výraznější postavou je Marisa (Mary Mara), poživačná animírka s pragmatickým využitím každé příležitosti. A kdo by nechtěl být královnou? Dějově důležitou postavou je Gary Logan (Dale Midkiff), prospěchářsky manipulativní občasný Dianin milenec. Z dalších rolí: Dianina kamarádka Sally (Hillary B. Smith), vnímavá vědma madam Ruth (hvězda Anne Bancroft), zamilovaný anglický princ Geoffrey (Dylan Baker), či nedostupnější sebevědomá animírka Cheryl (Rebecca Staab). Film nic nepředstírá a rozjíždí svou představu rozverné zábavy. Při odpočinku po obědě neurazí. ()

peproch 

všechny recenze uživatele

Úplně hloupoučký film s divně propleteným a zmatečným scénářem, nicotnou výstavbou, slabými dialogy, a nebýt komična a především půvabu Sandry B., je úplně o ničem, nebo je spíš o ubohosti našeho vkusu v devadesátkách. Dva mladí vědci a oškliváci získají sexappeal a erotické nadšení díky kouzlu? Pitomí, pitomý. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama