Nacktschnecken

Slugs

Drama / Komedie

Rakousko, 2004, 86 min

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $494,987(6.6.2010)

• Marys

LFŠ 2009: Podobne, ako aj Contact High, dielo od rovnakých autorov, Slimáci, ma vôbec neoslovilo. Sex a drogy som už videl, rock and roll si ale nepozriem, ak bude.(3.8.2009)

Návod k tomu, jak určitě netočit domácí porno s partou kamarádů.(2.8.2009)

První díl hedonistické trilogie Michaela Glawoggera „sex-drogy-rock´roll“ (Nacktschnecken – Contact High - ?) je sice o poznání slabší než jeho drogová variace, ale pořád ještě svým hodně specifickým způsobem pobaví. [LFŠ 2009 – host: Michael Ostrowski](4.8.2009)

Režiséra Kevina Smithe mám velice rád, nicméně vedle tohoto působí jeho novinka "Zack A Miri točí porno" jako mnohem hloupější, nerealističtější, nudnější a hollywoodsky nažehlená kopie. Téma mají takřka totožné, stylem se Slimáci (český název) od starších Smithovek také takřka neliší, jenže tady to na rozdíl od jeho filmu všechno funguje ve všech ohledech výborně, chytře a hlavně vtipně. 8/10(3.8.2009)