Nacktschnecken

Slugs

Drama / Komedie

Rakousko, 2004, 86 min

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $494,987(6.6.2010)

• ditechi

LFŠ 2009: Tak toto ma narozdiel od pokračovania Contact High vôbec, ale vôbec nevtiahlo. Zozačiatku to vyzeralo zaujímavo, námet je iste originálny, no ten vtip mi tu akosi nefungoval.(5.8.2009)

Režiséra Kevina Smithe mám velice rád, nicméně vedle tohoto působí jeho novinka "Zack A Miri točí porno" jako mnohem hloupější, nerealističtější, nudnější a hollywoodsky nažehlená kopie. Téma mají takřka totožné, stylem se Slimáci (český název) od starších Smithovek také takřka neliší, jenže tady to na rozdíl od jeho filmu všechno funguje ve všech ohledech výborně, chytře a hlavně vtipně. 8/10(3.8.2009)

První díl hedonistické trilogie Michaela Glawoggera „sex-drogy-rock´roll“ (Nacktschnecken – Contact High - ?) je sice o poznání slabší než jeho drogová variace, ale pořád ještě svým hodně specifickým způsobem pobaví. [LFŠ 2009 – host: Michael Ostrowski](4.8.2009)

Návod k tomu, jak určitě netočit domácí porno s partou kamarádů.(2.8.2009)