Parta znuděných mladých lidí si chce povyrazit a přitom si přivydělat. Dostanou nabídku udělat porno, které se ihned chopí, vyjíždí na venkov a snaží se něco natočit. Natáčení provází mnoho nezdarů a zádrhelů, které někdy vyústí ve vtipné situace, jindy nad nimi zůstává rozum stát. (SaNGe)

HAL

Režiséra Kevina Smithe mám velice rád, nicméně vedle tohoto působí jeho novinka "Zack A Miri točí porno" jako mnohem hloupější, nerealističtější, nudnější a hollywoodsky nažehlená kopie. Téma mají takřka totožné, stylem se Slimáci (český název) od starších Smithovek také takřka neliší, jenže tady to na rozdíl od jeho filmu všechno funguje ve všech ohledech výborně, chytře a hlavně vtipně. 8/10 ()

Jansen

První díl hedonistické trilogie Michaela Glawoggera „sex-drogy-rock´roll“ (Nacktschnecken – Contact High - ?) je sice o poznání slabší než jeho drogová variace, ale pořád ještě svým hodně specifickým způsobem pobaví. [LFŠ 2009 – host: Michael Ostrowski] ()

Marys

LFŠ 2009: Podobne, ako aj Contact High, dielo od rovnakých autorov, Slimáci, ma vôbec neoslovilo. Sex a drogy som už videl, rock and roll si ale nepozriem, ak bude. ()