Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Příběh o zaneprázdněných rodičích, pro které je jejich kariéra přednější než vlastní dcera, o kterou rozvodem nečekaně přijdou. Ta je svěřena do péče své chůvy. Teprve v průběhu soudu, kdy jsou dcerou konfrontováni s dosavadním způsobem života, si uvědomí pravé životní hodnoty. Film poukazuje na důležitý fakt, že rozvodem dvou dospělých nemají trpět jejich nevinné děti. (Roman.Ticka)

(více)

Recenze (4)

anderson 

všechny recenze uživatele

Ďalší z filmov veľkého štúdia, ktorý "unikol" pražskej dramaturgii a pod názvom NEZMIERITEĽNÉ ROZPORY sa objavil na obrazovkách STV kedysi v prvej polovici 90. rokov. Príbeh o manželstve dvoch budúcich celebrít (on režisér, ona spisovateľka bestsellerov), ktoré sa striedavo milujú a nenávidia aby nakoniec zistili, že patria k sebe. Satira na HOLLYWOOD, krížená romantickou komédiou je sviežim dielkom pripomínajúcim iný skvost tej doby. Drzého synčeka tu vystriedala riadne "podkutá" dcérka v úlohe, v ktorej Drew podáva dôkaz o jej neodškriepiteľnom talente. TECHNICKÁ POZNÁMKA: Shelley Long v slovenskej verzii dabovala Zdena Studenková a dabing sa naozaj vydaril. (10.11.2004) ()

danecek24

všechny recenze uživatele

42. Zlatý Glóbus za rok 1984 - nominace (2) - Nejlepší herečka (komedie / muzikál) - Shelley Long, Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Drew Barrymore ()

Streeper 

všechny recenze uživatele

Je to moc krásný film. Ze začátku romantický, potom komedie a nakonec drama. Od každého něco a skvěle to do sebe zapadá. Všechny tři hlavní herce mám strašně ráda a malá Drew Barrymore mě moc mile překvapila, jelikož byla vážně úžasná. U jejího proslovu u soudu, jací by rodiče měli být, ale nejsou mi nějaká ta slza ukápla. Určitě se na to ještě někdy v budoucnu podívám. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (3)

  • Film byl volně natočen podle manželství a rozvodu režiséra Petera Bogdanoviche a jeho bývalé ženy Polly Platt. (Terva)

Reklama

Reklama