Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vijay Agnihotri (Shahrukh Khan) je bezohledný mladík, který si díky svým penězům, kontaktům a absolutnímu nedostatku svědomí dopřává všeho, po čem zatouží. Stejnou metodu uplatní i na krásnou letušku Shivani (Madhuri Dixit). Shivani ale jeho neurvalé dvoření odpuzuje a děsí. Doufá, že neodbytnému ctiteli unikne, když se po svatbě se svým snoubencem pilotem (Deepak Tijori) na několik let služebně odstěhují do Anglie. Po návratu je ale Vijay stejně posedlý snahou získat Shivani za každou cenu. Pokud se mu mladá žena nepodvolí, je rozhodnutý ji zničit. (rikitiki)

(více)

Recenze (3)

Ketri 

všechny recenze uživatele

No, komedie to vskutku není. Bylo to tedy drámo za pět hvězdiček, ale ta nepochopitelná linka s Johnny Leverem to prostě pokazila. ()

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Nebýt poněkud lacinějšího vzhledu a nedotažeností v ději (scéna z nemocnice, pomsta ve vězení) a taky, jak tady píše Ketri, vůbec se nehodících humorných postaviček zlodějských transek v tragickém příběhu, dala bych vyšší hodnocení. Asi měly legrační figurky trochu oslabit dojem nekončící hrůzy, která se postupem děje jenom zvyšuje. Posedlost muže, který se neohlíží vůbec na nic, a proto má výhodu před slušnými lidmi, co dodržují pravidla, si nebere servítky. Tady nejde o lásku, nejde snad ani o tu konkrétní ženu, ale spíš o pocit křivdy, že mu něco (někdo) odmítá patřit. ____ Hrdinčin švagr, který se stará jen o peníze a tyranizuje svou manželku, je opravdu hnusná kreatura zjevem i povahou. Jak obere ženu i o náušnice, z toho bylo až zle. Hlavní hrdina sice vypadá pohledněji, ale chováním je to bezcitný lovec pro potěchu, který nemá se svou kořistí žádné slitování. ___ Závěr je drsný, ale svým způsobem očistný. ()

Andrea1717 

všechny recenze uživatele

Ďalšia dráma o posadnutosti a túžbe získať ženu za akúkoľvek cenu, vedúca k tragédii viacerých ľudí a tragickému koncu. Rozhodne je to dráma, ktorá stojí za zhliadnutie aj vďaka svojej hudbe a obsadeniu. ()

Reklama

Reklama