• MartinNDL
  *

  Drew je fakt hrozná, je mi v tomhle filmu tak nesympatická a vím, čím to je. Tím jak vypadá. Jistě, že je to úmysl, ale mě to fakt deprimovalo. Horší ale je, a to není úmysl, že Drew neumí hrát a že celej film je sám o sobě děsný. Od scénáře po režii, je to nuda. Jediná malá zajímavost možná je, že menší roli dostala tehdy mlaďounká Jessica Alba, která už uměla dobře vypadat.(23.3.2006)

 • Pepinec
  odpad!

  Ty vole... Vydržím hodně, ale fakt mě nebaví, když si kdejakej Gosnell myslí, že jsem kýbl, do kterýho se může bezostyšně vyzvracet a já že v tom humusu pak budu něco hledat. Ani náhodou, kamaráde. Sbal si vercajk i s Drew Barrymore, jejíž výkon vyhlašuju úletem roku, a běžte mi oba z očí. Jakoby nestačilo, že už se zase stmívá ve čtyři odpoledne...(24.9.2012)

 • closed.eye
  *

  Nechápu, jak jsem na něco TAK strašne stupidního a dělanýho podle snad nejblbější šablony "divná holka potká vysněnýho prince a nakonec se s ním dá dohromady, ale cesta k němu vede přes hromadu nereálných trapasů" mohla jít na sklonku puberty do kina :-D. Je fakt, že už tenkrát jsem nad tímhle počinem kroutila hlavou...(2.7.2010)

 • kverula
  ****

  Tenhle týden mám na Drew náladu a jako první jsem volila snímek Nepolíbená. Klasickou oddychovku, u který zavzpomínám na školní léta, kluky, šaty, kámošky, plesy a představim si, jaký by to bylo, kdybych se zas vrátila do třídních lavic s pár životníma zkušenostma navrch. Komedii jsem si pustila po 5-ti letech a musím říct, že jsem dost soucítila. Pravda, ti dokonalí mladíci tam jsou pořád a být tam musí. Ti jediný vás přimějou vstát z postele a jít do školy. Jó, to byly časy...(4.4.2012)

 • SOLOM.
  **

  Drew Barrymore mi zas až tolik nevadí coby herečka, ale mezi moje nejoblíbenější rozhodně nepatří. A tady byla vyloženě „hnusná“ – tím chci říct, že si absolutně nezískala mé sympatie ani, coby představitelka své role, ani svým hereckým výkonem. On ani samotný příběh se mi zas až tolik nelíbil – musím však říct, že jsem tu narazil na několik opravdu povedených (humorných) momentů a ten konec ač kýčovitý – jistě nejednoho (no spíš nejednu) dožene k slzám.(30.9.2018)

 • - Gus (John C. Reilly) ve filmu používá černou věštěckou kulečníkovou kouli s číslem osm, podobně jako o tři roky později Neal Oliver (James Marsden) ve filmu Interstate 60 (2002). (Pepinec)

 • - David Arquette hraje mladšího bratra Drew Barrymore, přestože Drew je ve skutečnosti o 5 let mladší než on. (HappySmile)

 • - David Arquette zde hraje Roba Gellera. Jeho manželka Courtney Cox hraje v seriálu Přátelé postavu se stejným příjmením - Moniku Gellerovou. (HappySmile)