Romantická komedie s velmi romantickým koncem... Tenhle film na mě zapůsobil díky simpatycké Drew Barrymore. Zahrála si tu 25 let starou redaktorku, která se má vrátit na střední a uhnad nějaký příěh... Nakonec se jí to povede, jenomže ten příběh je úplně o něčěm jiném, než chtěli její šéfové... Je to taková komedie pro deštivý den...(1.5.2011)

Čím jsem starší, tím víc si uvědomuju, že Josie jsem já. Docela ráda bych si znovu prožila střední s nadhledem dospělého člověka a konečně mohla i sbalit nějakého učitele :D Film je pěkný, romantická komedie ze středoškolského prostředí jak podle příručky, ale Drew je skvělá a přidaný benefit Michaela Vartana dělá své.(4.3.2017)

Teprve před nedávnem jsem zjistila, že v tomhle snímku hraje James Franco. Viděla jsem to v celkem nevinném věku, který je naivní a proto se za svoje tři hvězdy nestydím, protože moje oči viděly mnohem horší filmy. A mám ráda Drew už od E. T. Mimozemšťana. Takže si nadávejte jak chcete, že je tento film jasný hned od začátku. Mně se nějakým zvráceným způsobem tenkrát líbil. Ale asi si nechci kazit svou iluzi a jen tak si ho hned nepustím.(5.8.2011)

• Pepinec

Ty vole... Vydržím hodně, ale fakt mě nebaví, když si kdejakej Gosnell myslí, že jsem kýbl, do kterýho se může bezostyšně vyzvracet a já že v tom humusu pak budu něco hledat. Ani náhodou, kamaráde. Sbal si vercajk i s Drew Barrymore, jejíž výkon vyhlašuju úletem roku, a běžte mi oba z očí. Jakoby nestačilo, že už se zase stmívá ve čtyři odpoledne...(24.9.2012)

Typická americká romantická komedie ze středoškolského prostředí, kdy se z outsidera stane královna atd. Hlavní hrdinka vydávající se za mladší studentku mi trochu připomněla český film Vrať se do hrobu, ale tam je tohle téma mnohem lépe a vtipněji využité. Celkově tedy průměrný film, na který se kouknete jednou, když zrovna není co dělat a další den už si na něj ani nevzpomenete.(21.1.2006)

• - Když Josie najde svoje auto uprostřed fotbalového hřiště, školní kapela zrovna hraje písničku ze seriálu Simpsonovi. (HappySmile)

• - David Arquette hraje mladšího bratra Drew Barrymore, přestože Drew je ve skutečnosti o 5 let mladší než on. (HappySmile)

• - Gus (John C. Reilly) ve filmu používá černou věštěckou kulečníkovou kouli s číslem osm, podobně jako o tři roky později Neal Oliver (James Marsden) ve filmu Interstate 60 (2002). (Pepinec)