Čím jsem starší, tím víc si uvědomuju, že Josie jsem já. Docela ráda bych si znovu prožila střední s nadhledem dospělého člověka a konečně mohla i sbalit nějakého učitele :D Film je pěkný, romantická komedie ze středoškolského prostředí jak podle příručky, ale Drew je skvělá a přidaný benefit Michaela Vartana dělá své.(4.3.2017)

Nechápu tak nízké hodnocení. Pro mě mnohem záživnější počin než jiné a "novější" romantické slaďárny. Drew Barrymore v Never Been Kissed a Renée Zellweger v Bridget Jones's Diary jsou zkrátka role do které se stylizuje každá ženská od 14ti do 50ti dobrovolně a dokonce ráda. Kromě toho pletka s učitelem a snaha jít s dobou zaručuje vtipnou podívanou s husí kůží na konci. Já si ho zkrátka shlédnu každoročně a velmi ráda.(10.3.2012)

Už od začátku je jasné, že Nepolíbená se drží klasického schématu "ošklivé káčátko - láska - proměna v krásnou dívku" a že spěje k happyendu. Proto kdo bude čekat kinematografické veledílo, bude zklamán. Nicméně pokud si chcete u nějakého filmu odpočinout, tato příjemná romantická komedie s dobře své roli odpovídající Drew Barrymore je tou správnou volbou.(13.6.2005)

• Rodriguez

Takhle střeštěnou komedii jsem dlouho neviděl, důraz nedává ani (jinak jindy výborná (50x a stále poprvé)) Drew Barrymore. 25-ti letá začínající redaktorka jako sedmnáctiletá studentka, která má sehnat senzační článek, kterým by dokázala okolí, že na to má (a nedostala vyhazov, který jí jinak čeká). Vše se však nečekaně změní, když se zamiluje do profesora...(1.6.2008)

Mám rada Nepobozkanú, je to pekný a milý film, hoci niektorým klišé, ktoré sme už videli v iných amerických filmoch o stredných školách, sa nevyhne. Aj tak ale pobaví, hlavne viacerými výstupmi Davida Arguetta a nostalgicky pripomenie 90.roky. Tiež je zaujímavé sledovať mladšie verzie Jessicy Alby a Jamesa Franca, z čias keď ešte zďaleka neboli takí známi a úspešní ako dnes. Dobre sa tiež pozerá na Michaela Vartana, na ktorého akoby nepôsobil čas. Nepozkaná určite nie je tým najlepším filmom aký kedy Drew natočila, milovníkom romantických komédií by to ale prekážať nemalo.(4.3.2015)

• - Gus (John C. Reilly) ve filmu používá černou věštěckou kulečníkovou kouli s číslem osm, podobně jako o tři roky později Neal Oliver (James Marsden) ve filmu Interstate 60 (2002). (Pepinec)

• - David Arquette zde hraje Roba Gellera. Jeho manželka Courtney Cox hraje v seriálu Přátelé postavu se stejným příjmením - Moniku Gellerovou. (HappySmile)

• - David Arquette hraje mladšího bratra Drew Barrymore, přestože Drew je ve skutečnosti o 5 let mladší než on. (HappySmile)