Tenhle týden mám na Drew náladu a jako první jsem volila snímek Nepolíbená. Klasickou oddychovku, u který zavzpomínám na školní léta, kluky, šaty, kámošky, plesy a představim si, jaký by to bylo, kdybych se zas vrátila do třídních lavic s pár životníma zkušenostma navrch. Komedii jsem si pustila po 5-ti letech a musím říct, že jsem dost soucítila. Pravda, ti dokonalí mladíci tam jsou pořád a být tam musí. Ti jediný vás přimějou vstát z postele a jít do školy. Jó, to byly časy...(4.4.2012)

Amerických romantických komedií je nespočet... Najdeme mezi nimi jak kvalitní filmy, tak naprosté braky (kterých je daleko více) na které se nedá koukat ani v naprosté ospalosti či když člověk bez smyslů... Je ale i třetí skupina USA romantických komedií a mezi ně patří i Nepolíbená... Jedná se o takové filmy, které nejsou ani braky, ani skvělé, ale krásně vyplňují tuto mezeru a jsou takový svěží vítr mezi nimi... Nepolíbená není další na hlavu padlá romantická komedie ze střední školy... I když někdy je trochu "hloupoučká", tak má něco, co ostatní podobné filmy ne... Za prvé je to ne až tak na hlavu padlý příběh, který se točí jen okolo sexu a za druhé hlavní představitelka není jen přiblblou postavičkou, co se snaží být vtipná... Ne, tedy ta postavička hraje a vcelku dobře... Rozmýšlel jsem se mezi 3 a 4, ale nějakým vnitřním pocitem se přikláním spíše ke 4, takže 3++....(15.5.2010)

• MartinNDL

Drew je fakt hrozná, je mi v tomhle filmu tak nesympatická a vím, čím to je. Tím jak vypadá. Jistě, že je to úmysl, ale mě to fakt deprimovalo. Horší ale je, a to není úmysl, že Drew neumí hrát a že celej film je sám o sobě děsný. Od scénáře po režii, je to nuda. Jediná malá zajímavost možná je, že menší roli dostala tehdy mlaďounká Jessica Alba, která už uměla dobře vypadat.(23.3.2006)

• Colour

V tomto filme je použitý presne ten typ humoru, ktorý nenávidím, a to, keď sa niekto neskutočne strápňuje či chtiac, alebo nechtiac, a má to vyznieť vtipne. Niekedy sa to v iných filmoch režisérovi vydarí a je to vtipné, ale tento film sa nachádza na míle ďaleko od humoru. Nedalo sa na to ani dívať, bolo mi z toho zle.(29.6.2010)

Velmi předvídatelný příběh (ošklivá dívka, vracející se zpět na střední školu o několik let později, potkává se se studenty, kteří se jí nejdříve budou posmívat a nakonec se s ní budou všichni kamarádit...) je zde velmi pěkně zpracován. Nekvíce zde září asi David Arquette, který si svou roli náramně užívá. Film se vám bude líbit o to víc, jste-li fanoušci Drew Barrymoreové (nutno podotknout, že já jím nejsem, ale ve filmu mi nevadí). Zde předvádí snad svůj nejlepší dosavadní "herecký" výkon. Velmi mě zklamal konec, mohl být udělán o dost lépe. I přesto se mi film líbil.(10.6.2005)

• - Když Josie najde svoje auto uprostřed fotbalového hřiště, školní kapela zrovna hraje písničku ze seriálu Simpsonovi. (HappySmile)

• - Gus (John C. Reilly) ve filmu používá černou věštěckou kulečníkovou kouli s číslem osm, podobně jako o tři roky později Neal Oliver (James Marsden) ve filmu Interstate 60 (2002). (Pepinec)

• - David Arquette hraje mladšího bratra Drew Barrymore, přestože Drew je ve skutečnosti o 5 let mladší než on. (HappySmile)