Přiznám se, že mě tento film bavil od začátku do konce, Drew v hlavní roli je mírně potrhlá, ale zároveň nesmírně sympatická, jejího filmového bratra si zamilujete a to platí i o tom učiteli, kterého bych na literaturu brala všemi deseti. Komedie Nepolíbená není žádným filmovým zázrakem, ale podle mě stojí za zhlédnutí. Nejsou to čisté čtyři, ale když si vzpomenu na všechny ostatní komedie s podobným tématem, ráda jednu hvězdu přihodím.(21.8.2011)

• bagetka007

Když jsem tento film viděla před mnoha lety, pořádně jsem hltala Michaela Vartana. Teď si pro změnu uvědomuji, že na můj vkus byla Josie sakra velký LOSER. Bez ohledu na to, jaký loser bych byla na střední, kdybych měla možnost se vrátit, byla bych pořádně cool, ne znovu loser jako byla Josie. Jinak tady byla dobrá poznámka o té šikaně, no. Pokud to není ve filmech 100% odsuzováno, tak by se to asi nemělo objevovat, no.(5.3.2012)

spíš 3a1/2.. taková milá nenáročná záležitost s několika neškodnými vtípky, několika úsměvnými nápady, předvídatelným dějem i závěrem a Drew, která se nejen nebojí udělat ze sebe šeredku, ale také několika vtípky mile shodit shodit a stále přtom zůstává stejně sympatická.. kupodivu jsem se nenudil ani repríze..(26.1.2009)

Mě na téhle komedii baví vše,naivnost hlavní hrdinky,blábolení o ničem a hledání místa jak se prosadit a být oblíbeným. Baví me image Josii,stejně jako její pokoláčkový taneček a i ta sladká pusa nakonec není až ta v křeči. No jo happyend,který je tak přelazený až to bolí,ale mě samotný film připadal vtipný a Drew je prostě sympaťačka.(24.9.2012)

Drew jako ošklivá redaktorka...Drew jako studentka střední školy. Už ne tak ošklivá, i když první den, co šla do školy...to teda nebyl moc fofr:-))) A s tím sombrérem na palici...uff:-))))))))))) Vtipnej příběh. Výkon Drew a Davida hodně v pohodě:-))) No a že je tam rodící se láska, to je asi jasný. I když s malou zápletkou, kdy on si myslí, že je chytrá středoškolačka (hezká...no, postupem filmu se to zlepšilo:-)) a ona je to zatím nepolíbená pětadvacítka:-)))(23.6.2009)

• - David Arquette zde hraje Roba Gellera. Jeho manželka Courtney Cox hraje v seriálu Přátelé postavu se stejným příjmením - Moniku Gellerovou. (HappySmile)

• - Gus (John C. Reilly) ve filmu používá černou věštěckou kulečníkovou kouli s číslem osm, podobně jako o tři roky později Neal Oliver (James Marsden) ve filmu Interstate 60 (2002). (Pepinec)

• - David Arquette hraje mladšího bratra Drew Barrymore, přestože Drew je ve skutečnosti o 5 let mladší než on. (HappySmile)