• MartinNDL
  *

  Drew je fakt hrozná, je mi v tomhle filmu tak nesympatická a vím, čím to je. Tím jak vypadá. Jistě, že je to úmysl, ale mě to fakt deprimovalo. Horší ale je, a to není úmysl, že Drew neumí hrát a že celej film je sám o sobě děsný. Od scénáře po režii, je to nuda. Jediná malá zajímavost možná je, že menší roli dostala tehdy mlaďounká Jessica Alba, která už uměla dobře vypadat.(23.3.2006)

 • Pepinec
  odpad!

  Ty vole... Vydržím hodně, ale fakt mě nebaví, když si kdejakej Gosnell myslí, že jsem kýbl, do kterýho se může bezostyšně vyzvracet a já že v tom humusu pak budu něco hledat. Ani náhodou, kamaráde. Sbal si vercajk i s Drew Barrymore, jejíž výkon vyhlašuju úletem roku, a běžte mi oba z očí. Jakoby nestačilo, že už se zase stmívá ve čtyři odpoledne...(24.9.2012)

 • masr
  ***

  Jeden z těch filmů, které bych asi nikdy neviděl, kdyby sestra kdysi nebyla ujetý teenager, co si takovéhle film potřebuje pouštět třeba třikrát týdně. Strašná blbost, ale koneckonců strašně milá blbost - tu třetí hvězdu má za to, že ani po třicátém opakování se mi tohle nehnusilo, na rozdíl od Spiceworld, Bezmocné či Romy a Michele....(14.7.2007)

 • H4N1CK4
  **

  Zcela průměrná romantická komedie o jedné novinářce, která se kvůli napsání článku musí vrátit jako studentka na střední školu, kde však patřila k naprostým outsiderům, a najednou se z ní má stát jedna z neoblíbenějších holek. Po prvotních trapasech se jí to samozřejmě podaří a dokonce klofne i sympatického učitele, který jí konečně dá ten první nefalšovaný polibek. Naprosto nereálný příběh, ale tak už to bývá u většiny romantických filmů tohoto typu, takže se nad to přenesu a stejně nevidím nic než přeslazený průměr, který i co se týče vtipu celkem pokulhává.(10.12.2008)

 • Aleee89
  ***

  Viděla jsem to dávno a úplně jsem na tenhle film zapomněla, což něco asi značí... Až ukázky v televizi, že ho budou znovu opakovat, mi film připomněly. Drew kolem mě tak nějak proplouvá, v moc filmech jsem ji neviděla a nijak extra se mi nelíbí. Tohle byl jen další film z miliónů. Nic nového nepřinesl, další z romantických podívaných, které stačí vidět jen jednou...(26.6.2013)

 • - David Arquette zde hraje Roba Gellera. Jeho manželka Courtney Cox hraje v seriálu Přátelé postavu se stejným příjmením - Moniku Gellerovou. (HappySmile)

 • - Gus (John C. Reilly) ve filmu používá černou věštěckou kulečníkovou kouli s číslem osm, podobně jako o tři roky později Neal Oliver (James Marsden) ve filmu Interstate 60 (2002). (Pepinec)

 • - Když Josie najde svoje auto uprostřed fotbalového hřiště, školní kapela zrovna hraje písničku ze seriálu Simpsonovi. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace