Po letecké katastrofě, která se skutečně odehrála v Everglades na Floridě v prosinci roku 1972, probíhá akce za záchranu 73 lidí, kteří havárii přežili (oficiální text distributora)

Wacoslav1

V první půlce si jenom zrekapitulujeme to co jsme už viděli v předchozím filmu. Pak následuje ta druhá jakože mysteriózní, ale po pravdě řečeno její smysl jsem tak úplně nepochopil a hlavně mě to nebavilo. Zdá se tak, že co se režiséra týče zůstává u něj asi Hostage Flight výjimečným zářezem. Tohle je zase jenom další tv nuda.30% ()

MissJ

První část filmu se věnuje havárii letu Eastern Airlines 401, ke které došlo 29. prosince 1972; druhá část pak nezvyklému vývoji, který následoval poté. Literární předlohou filmu je kniha Johna G. Fullera "The Ghost of Flight 401". Hlavní devizy: netradiční námět, kvalitní herecké obsazení a realistické zpracování. Pokud vás podobná témata zajímají, film určitě stojí za zhlédnutí: http://www.youtube.com/watch?v=uzS1QuA4c3o&feature=related ()

Docflash

Pozor na záměnu nážvů !!! na MGM 6.11.2012 pod tímto názvem vysílali film ze stejného roku CRASH-KATASROFA LETU 401 ()