Donald's Better Self

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný
USA, 1938, 8 min

Káčer Donald sa ráno prebudí v posteli a spolu s ním aj jeho ďalšie dve podoby - anjel a čert. Anjel mu radí, aby šiel do školy, ale Donald poslúchne čerta a vyberie sa na rybačku. Čert však pokúša Donalda aj ďalej a ten začne fajčiť, čo sa však neskončí dobre. Keď sa Donald ocitne naozaj v najhoršom, prichádza mu na pomoc anjel. (pravo)

majo25

5. diel zo série o Káčerovi Donaldovi - a musím povedať, že veľmi podarený. Donaldové Ja je schizofrenické, raz sa prikláňa na stranu poriadku a disciplíny, raz na stranu vzbury, pokušeniu a pôžitkárstvu...až kým si to obe Ja spolu nerozdajú. 80% ()

ripo

Donald má do činenia so svojim druhým JA. Teda .... s dvoma . Jeden v podobe káčera-čerta a druhého káčera-anjela. S kým bude lepšie ? ()

PetraMishka

Kačer Donald má jít do školy, ale jeho horší já ho přesvědčí, že by měl jít na ryby a taky kouřit. Hodné já se naštve a dá tomu druhému na budku, takže Donald nakonec opravdu dojde do školy. ()

Tomco

Veľmi pekný diel o tom ako je Donald na jednej strane riadený pozitívnym anjelom a na druhej diablom. Určite jedna z tých lepších častí. ()