poster

Kostka 0

 • Kanada

  Cube Zero

 • Slovensko

  Kocka 0

Sci-Fi / Horor / Drama / Thriller

Kanada, 2004, 94 min

Režie:

Ernie Barbarash

Scénář:

Ernie Barbarash

Střih:

Mark Sanders

Kostýmy:

Donna Wong
(další profese)
 • dr.horrible
  *

  Začalo to celkom sľubne - nechutný gore hneď v úvode.Ibaže gore bola nakoniec jediná vec na celom filme,ktorá za niečo stála.Nemôžem sa rozhodnúť,či bola horšia táto,alebo druhá kocka.Toto síce malo aspoň hlavu a pätu a viac to nadväzovalo na jedničku (ktorá ma mimochodom tiež nikdy moc nebrala),ale zároveň to bola aj ťažká nuda a ešte ťažšia stupidita,s céčkovými hercami a príbehom,ktorý je podpriemernejší,ako ktorákoľvek časť seriálu Krajné medze.Že to natočil ten istý režisér ako Hardwired ma vôbec neprekvapuje - vo výsledku je to takmer rovnaký brak.15%(27.10.2012)

 • gjjm
  *****

  Ne tak dobré, jako jednička, ale podstatně lepší, než dvojka. Příběh je tomu trochu na škodu, ztrácí se atmosféra nedějové nejistoty a nepochopitelnosti z jedničky. Odhalení tajemství Kostky je dost zklamující, na druhou stranu, kdyby tajemství zůstalo neodhalené, asi bych se neuvěřitelně nudil. Na druhou stranu, je to tak nádherně morbidní (úvodní scéna z kyselinou patří k nejúžasněji nechutným scénám všech dob), že tomu nemůžu nedat pět hvězd.(12.3.2009)

 • Superpero
  *

  AAAAAAAAa jednička byla koulervoucí a geniální, dvojka byla horší ale aspoň zábavná no a nula je... SRAČKA. Jedna z největších sraček co jsem kdy viděl. Vůbec tam už neni napětí zbyla jen trapnost. Víte co se stane když se dostanete z Kostky do tý bílý místnosti? Ne? Spoutaj vás řetězy a tlustej chlápek co hraje šachy se vás zeptá jestli věříte v boha a pak vás usmaží. Tím demence tohoto filmu zdaleka nekončí, nastupují vytuněný vojáci se zelenejma očima a potetovanejma čelama, který necejtěj bolest skáčou pět metrů do vzduchu a slyšej vás na kilák daleko, ale netrefěj zdrhající ženskou s malou holčičkou a když už vás náhodou chytěj tak je stačí kopnout do koulí a jsou na 5 minut mimo!!!!! No a tu největší zrůdnost si necháme na konec. Potom totiž přijde chlápek s robotickym okem co kulhá, má debilní hlas a kecy a snaží se vypadat jako genius zla ála Gary Oldman. No takže tenhle týpek předvede nejhorší herecký výkon v dějinách kinematografie (ano viděl jsem Waterloo po česku a filmy Eda Wooda, ale za tímhle si stojím) přičemž vydává rozkazy týpkům s drápatejma rukavicema co pracujou na obrácenejch klávesnicích!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tenhle film je tak debilní, že je až zábavnej. Škoda kam se to po geniální jedničce zvrhlo.(28.8.2005)

 • Fr
  ***

  tak a o kostce známe skoro vše. kromě toho kdo jsou ,,ONI" a proč?. teď již víme, že jsou tu i zaměstnanci, kteří musejí za každé situace zachovat klid. no a dozvíme se (na konci), kde je owen. jednička se mi líbila. nula není ve způsobech smrti tak překvapivá, což je škoda, protože o zvláštní a zajímavou smrt tu má jít především. mělo to asi dohnat rozvinutí příběhu do reality. sice to není nuda, ale nevím, radši to zkusíme jinudy!(1.10.2005)

 • Mahalik
  *

  Pane Bože na nebesích a svatá Marie prostopášná!! Kostka 0 je pořádná vostuda. Uznejte, první díl byl něco mimořádného a co se týče atmosféry, byla jednou z nejlépe udělaných a prostě celkově to byl nářez. Jenže 0 asi chtěla začít od píky a nejenže se jí to vůbec nepodařilo, ale celkové vyznění a šokantnost byli podobného rázu jako když na poště musíte převzít balík. Když k tomu připočtu věci typu, tlusťoch hrábne na mrtvou ženskou a v mžiku se promění v obláček prachu, nemůže tenhle film dostat víc jak 2*. Nejhorší na tom všem je, že když jsem se na to díval, moji spoluhledící byli totálně v šoku a jeden dokonce odešel z toho důvodu, aby v noci nedostal únik moči. A já tam sedím, znudění tím vším a jediné co mě baví je, jak "moji diváci" ječí hrůzou a dáví se horkým čajem Pickwick. Tak už to prostě bejvá... 0=1*(21.9.2008)

 • - Když Rainsová, Haskell a Meyerhold vstoupí do místnosti s mrtvolou, Haskell předpokládá, že dotyčný umřel nejspíš vyhladověním, načež Rainsová prohodí "Bože, já mám hlad". Jedná se o odkaz na druhý díl, ve kterém si jedna z postav stěžuje na hlad, následně zabije svého společníka a pak ho sní. (Piggsy)

 • - Na Wynnově stole je čajová konvice s nápisem "Přemýšlej o vnějšku krychle" (Think Outside the Box). Je to vidět ve chvíli, kdy kreslí obrázek Rainsové. (Piggsy)

 • - V monitorovací místnosti na začátku filmu je rozmazaný záběr na ovladač pro herní konzoli Atari 2600. (Piggsy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace