Reklama

Reklama

Každá noční můra má svůj začátek! V místnostech tvaru kostky se probouzejí lidé, kteří si nepamatují nic ze své minulosti, a jejich jediným úkolem je dostat se z nebezpečného bludiště kostek ven, což ve většině případů znamená jistou smrt. Wynn, který pracuje v pozorovacím centru a má za úkol zaznamenávat chování objektů uvnitř kostky, si všimne krásné Rains. Dívka ho neodolatelně přitahuje, a tak se rozhodne jí pomoci. To se však nelíbí tajemnému vládci celého komplexu, který na Wynna a Rains posílá pološílence Jaxe s jeho dvěma pomocníky... (SPI Film)

(více)

Recenze (276)

PauloZ 

všechny recenze uživatele
Musím se přiznat, že mě celkem překvapuje takhle vysoké hodnocení. Čekal jsem tak 30% max. Tenhle film neměl vzniknou, je to hloupé, nepromyšlené, nudné a jediné co tomu trošku zvedlo dívatelnost byl ten jaryn bez oka, co přišel udělat dole pořádek. Celé to působilo jako nějaká špatná parodie. Baba co se probere v kostce po jakési velmi špatně natočené vzpomínce a hned je nejchytřejší na světe bez trošky strachu, naprostá tupost a když už chtěli navázat před jedničku, tak měli týpka na konci aspoň vyholit! Navíc je tenhle film můj vítěz zlaté maliny za hudbu, horší soundtrack jsem v životě neslyšel! Hraje zde snad všechno, od westernu po elektro! Jedna hvězda je jenom za toho bezokatého idiota. ()

ProjectAlice 

všechny recenze uživatele
Obrovské sklamanie. Po vynikajúcej jednotke a dobrej dvojke som sa tešil, že sa konečne dozviem odpovede. Nestalo sa. Dostali sme sa síce konečne aj mimo kocku, ale asi v nejakej forme komédie. Bol to úplne zbytočný diel, ktorý vôbec nič dôležité neprezradil. Síce sa opäť objavili pasce a farebnosť miestností, no vyzeralo to, akoby to bol starší film, než bola dvojka. Škoda. ()

Reklama

Superpero 

všechny recenze uživatele
AAAAAAAAa jednička byla koulervoucí a geniální, dvojka byla horší ale aspoň zábavná no a nula je... SRAČKA. Jedna z největších sraček co jsem kdy viděl. Vůbec tam už neni napětí zbyla jen trapnost. Víte co se stane když se dostanete z Kostky do tý bílý místnosti? Ne? Spoutaj vás řetězy a tlustej chlápek co hraje šachy se vás zeptá jestli věříte v boha a pak vás usmaží. Tím demence tohoto filmu zdaleka nekončí, nastupují vytuněný vojáci se zelenejma očima a potetovanejma čelama, který necejtěj bolest skáčou pět metrů do vzduchu a slyšej vás na kilák daleko, ale netrefěj zdrhající ženskou s malou holčičkou a když už vás náhodou chytěj tak je stačí kopnout do koulí a jsou na 5 minut mimo!!!!! No a tu největší zrůdnost si necháme na konec. Potom totiž přijde chlápek s robotickym okem co kulhá, má debilní hlas a kecy a snaží se vypadat jako genius zla ála Gary Oldman. No takže tenhle týpek předvede nejhorší herecký výkon v dějinách kinematografie (ano viděl jsem Waterloo po česku a filmy Eda Wooda, ale za tímhle si stojím) přičemž vydává rozkazy týpkům s drápatejma rukavicema co pracujou na obrácenejch klávesnicích!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tenhle film je tak debilní, že je až zábavnej. Škoda kam se to po geniální jedničce zvrhlo. ()

Fr 

všechny recenze uživatele
tak a o kostce známe skoro vše. kromě toho kdo jsou ,,ONI" a proč?. teď již víme, že jsou tu i zaměstnanci, kteří musejí za každé situace zachovat klid. no a dozvíme se (na konci), kde je owen. jednička se mi líbila. nula není ve způsobech smrti tak překvapivá, což je škoda, protože o zvláštní a zajímavou smrt tu má jít především. mělo to asi dohnat rozvinutí příběhu do reality. sice to není nuda, ale nevím, radši to zkusíme jinudy! ()

berg.12 

všechny recenze uživatele
"Hyperkostku" jsem neviděl, nicméně téma se zde propadá do stále větších hlubin béčkového žánru. Pokusy o vysvětlení nebo naznačení, jak že se to vlastně všechno má, mi přišly spíše směšné a zajímavých momentů má rozhodně méně než originál. Doufám, že už se nebude dál těžit tam, kde už je všechno vytěžené. ()

Galerie (22)

Zajímavosti (4)

  • Na Wynnově stole je čajová konvice s nápisem "Přemýšlej o vnějšku krychle" (Think Outside the Box). Je to vidět ve chvíli, kdy kreslí obrázek Rainsové. (Piggsy)
  • V monitorovací místnosti na začátku filmu je rozmazaný záběr na ovladač pro herní konzoli Atari 2600. (Piggsy)
  • Když Rainsová, Haskell a Meyerhold vstoupí do místnosti s mrtvolou, Haskell předpokládá, že dotyčný umřel nejspíš vyhladověním, načež Rainsová prohodí "Bože, já mám hlad". Jedná se o odkaz na druhý díl, ve kterém si jedna z postav stěžuje na hlad, následně zabije svého společníka a pak ho sní. (Piggsy)

Reklama

Reklama