Osobní strážce

Itálie, 1995, 87 min

Režie:

Rocco Siffredi

Rocco Siffredi

Děj filmu nás zavede do nádherného Cannes. Zde mezi pronásledováním a přestřelkami probíhají žhavé scény sexu s překrásnými dívkami, připravenými úplně na vše. Nejnáročnějšího diváka uspokojí konec filmu, kde se dočká nezapomenutelného překvapení. (Rodriguez)

Cappuccino

Keď sa vrátim k tomu, čo bolo spomenuté v diskusii Rocca Siffrediho, tento Talian ma jedno veľké, neprehliadnuteľné charizma. Cz dabing pôsobí vážne zábavne a skôr som Osobného strážcu vnímal ako porno-komédiu, pri ktorej sa môže človek smiechmi potrhať. Za príklad - zabitie jedného z pornohercov a následný útek dievčaťa s veľkým krikom “Rocooo” sú nezabudnuteľné! Následne náš hrdina zabije vraha a dievča sa mu odmení sladkým .. čím asi? ()

BloodMax

No ono se řekne osobní strážce, ale není strážce jako strážce, že? Sice Kevin Costner je borec, ale v jiném žánru....tady by asi s Roccem nestíhal držet krok.... Jo italové, to je jiný kafe.... ()

Kolyas

5 hvězd za český Pomeje dabing, ty jeho všudypřítomné hlášky prostě nemají chybu. Vzhledem k povaze tohoto webu jen nezávadná ukázka: Při "akci": -"Já jsem se do tý holky snad zamiloval." - "To nedělej." :-D ()