Nebezpečný sex

Jay Lowi

Jeffrey Lieber

Bobby Bukowski
  • Merggie

Tangled nie je zlý film, ale snaží sa byť až nepríjemne komplikovaný. A potom máte pocit, že ste prišli do kina lúštiť krížovku. Hlavná hrdinka Jenny je najsvetlejším zjavom na plátne. Jej ladné telo sa totiž vydarilo viac, ako kostrbatý retrospektívny scenár. Tangled mal záver zrejme len preto, aby šokoval. Síce sa mu to podarilo, ale na takéto konce sme si už všetci zvykli. Jedna hviezdička patrí zaujímavej kamere, ktorá miestami vytvorila z tohto gýčového filmu zaujímavú sekvenciu obrázkov. Celkovo je to tak na pomedzí. Fajn zábava za 50 %.(23.11.2006)

• jondzavid

Nevýrazný pokus o atraktívny teenie thriller. Záverečná pointa je rovnako úbohá ako herecké výkony chlapčenskej časti filmu. Ten jeden bodík je preto, lebo Rachel Leigh Cook je roztomilá. p.s. ak vás zaujme český názov - tak z tohto pohľadu sa môže film páčiť akurát dámskej časti publika.(5.4.2005)

Příjemné překvapení. Tenhle napínavý thriller podtrhují přesvědčívé herecké výkony neznamých, ale nadějných lidiček. Možná jsem naivní, ale nečekal jsem, že to dopadne, jak to dopadlo. Já totiž myslel, že David je ten nejhodnějsí kluk na světě s velkou porcí smůli. Ne jenom hezouni jsou svině. Když borec chce holku, tak je schopen udělat mnoho proto, aby ji získal. 85%(3.3.2005)

• Djkoma

Milostný trojúhleník s odhadnutelným koncem. Zajímavé odvíjení filmu, které je po chvíli nudné a až moc lehce dopředu známé. Jinak hezké a talentované mladé tváře (to halvně Rachael Leigh Cook :)). Slabá zábava, slabý průměr.(18.9.2004)

Ze začátku se to tváří jako obyčejné "drama" milostného trojúhelníku, ale v poslední třetině to nabírá na intenzitě a v člověku zanechá rozporuplné pocity s palčivou otázkou: kam až zajdu pro to, abych získal toho, koho chci? Výborná hudba a herecké výkony.(22.7.2013)

• - Postava Rachel Leigh, Jenny, vo filme fajčí. Cook je v skutočnosti nefajčiarka a tak použila falošné cigarety. (astaroth27)