Poté, co jeho společnost bankrotuje, se Temple Fugate stává Hodinovým králem. Fugate se vydal pomstít muži, kterého viní ze svého neštěstí – starostovi Hamiltonu Hillovi. Fugate unese Hilla a má v úmyslu s ním skoncovat, aby dosáhl své pomsty. Batman musí zabránit Fugateovi vykonat svou pomstu a zachránit život starosty. (Jan.Kanak)

PKD

Též totální lahůdka. A tato postava má dokonce tu pochybnou čest,že byla v té krávovině Arrow a kdysi nekrávovině,Flash made in CW. A je sakra dobře,že to má i pokračování. ()

molcan2

Batman: Animovaný seriál má históriu rozvíjania úžasných príbehov svojich zloduchov (pán Freeze v Ľadovom srdci je pravdepodobne najväčší takýto príbeh). Časový chlapík v tejto epizóde je môj druhý najobľúbenejší. Tento muž je paranoidný, pokiaľ ide o dodržiavanie času. Jedného dňa mu počas cesty vlakom do kancelárie starosta Hill povie, aby sa uvoľnil a odložil popoludňajšiu kávu o 15 minút. Nakoniec mešká na súd a príde o 20 miliónov dolárov! Potom sa úplne zblázni. Bol som z toho unesený. Zamyslite sa nad tým. Keby ste nikdy, nikdy v živote neprišli neskoro na stretnutie a jediný raz, keď sa omeškáte, by ste nakoniec prišli o všetko vo svojom živote, predstavte si, ako by to na vás pôsobilo! Práve to sa mi na tomto seriáli páči. Na určitej úrovni je vám zloduchov ľúto. To, čo zloduchovia robia, je takmer vždy racionálne, ale nikdy nie etické. Batman je však takým majákom dokonalosti, že v hĺbke duše viete, že to, čo Temný rytier robí, je vždy správne. Kráľ hodín je ďalšou epizódou v tomto zozname čistej úžasnosti. Dávam jej len  body, pretože samotný dej mi prišiel trochu všedný. Samotný zloduch je dosť nevýrazný. Jeho motivácia je však strhujúca. Ale jeho prevedenie je nudné. ()