Milostný dopis

Ľúbostný list

Komedie / Drama

USA, 1999, 88 min

• Smok

Dosť slabý romantický kúsok o jednom starom ľúbostnom liste. Vhodný na upršané doobedia cez pracovný týždeň a našťastie tak aj videný.(13.10.2009)

• mandes

rozpočet : $20 million tržby americke : $8,302,478(6.6.2008)

Rozpočet $20miliónovTržby USA $8,302,478Tržby Celosvetovo $-(7.11.2009)

• Jeanne

Prázdninový příběh z docela ponurého rybářského městečka o osamělých lidech, kterým zasáhne do života jeden starý milostný dopis bez adresáta. Je to romantický film, který nepředstírá, že by mohl být skutečný příběh, ale na druhé straně nevytváří žádné příliš naivní závěry. Prostě ten dopis sice zasáhne do života starší majitelky malého knihkupectví, ale nezmění ho natolik, aby zůstala s mladým studentem ...jen si díky němu něco uvědomí, ujasní, aby dál mohla žít jako před tím... (jen doufám, že jsem to pochopila správně) :-)) A to odhalení na závěr - kdo ten dopis vlastně napsal a komu, tonení špatný! :)(10.11.2003)

• Slarque

Na komedii nepříliš vtipné a na romantiku málo romantické. Nejhorší je, že film mnohokrát naznačoval, jak se dal výchozí nápad skvěle využít. Jenom scénárista si toho nejspíš nevšiml.(8.11.2003)