Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

Vince Lang! Co já se ho nahledal! Tenkrát pro nás žáky darebáky symbol retardace, prožívaný v telemánii našeho dětství... Nepochopená patafyzická záležitost. Kdo neviděl, neuvěří... Vybavuji si to už značně matně, chtělo by se vidět znovu, i s tím bizarním dobovým šašským dabingem... 8--] . . . Ale tu hlášku používám už nějakých těch pětatřicet let. Nelze zapomět... Tož, "egy óra múlva itt vagyok"... ;o))) - - - - - (Poprvé vídáno kdysi tenkrát na naší ČST samojediné, (ne)komentář zde jako druhý - 23.6.2009)(23.6.2009)

ČESKOSLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 1 = 16.9.1975, réžia českého znenia (ČST Brno 197?) = MILAN MESSANY, JAN FUKSA (7.2.2009)(7.2.2009)

• sator

Jéminkote ..Seriál o maďarském popeláři a odbojáři Vince Langovi za II.světové války, a jeho prostoduchosti i statečnosti .Typické pro seriál bylo, že ho vždycky zatkli a on na závěr epizody volal " Za hodinu jsem zpátky".ale uplynulo poněkud více času... Seriál měl 14 epizod. Tady najdete celý seriál .... http://www.mtv.hu/videotar/?4144 ....(26.2.2009)