poster

Korkusuz

 • Turecko

  Rambo

  (Turecko)
 • anglický

  Rampage

 • anglický

  Turkish Rambo II

 • anglický

  Fearless

Dobrodružný / Drama / Akční

Turecko, 1986, 73 min

Režie:

Çetin İnanç

Scénář:

Çetin İnanç
 • zipper111
  *****

  Něco takhle debilního jsem nikdy neviděl. Akční scény mi připomínaj časy, kdy jsem se honil s klukama na pískovišti. Mazec je třeba když hlavní hrdina najde bazuku a střílí z ní jako z kulometu, všude se náhodou válej další náboje, když vystřelí, tak je vidět jak někdo tahá za provázek a vytahuje střelu z hlavně, "herci" padaj na zem nejmíň 10 sekund po výbuchu s takovou grimasou, že se člověk nemůže udržet neřehtat se jako malej lojza. Já to doopravdy nechápu, vůbec nepobírám co tím chtěl básník říci ale je to zatreceně hustej nářez :)(26.2.2008)

 • MarekT
  odpad!

  Nevím, jestli tohle je správný profil, přece jen, to, co mám na mysli, bylo natočeno roku 1986, a ne 1968. Ovšem když vidím ty hodnocení... Co mám tedy na mysli? Pod názvem "Korkusuz" se totiž skrývá další výplod vylovený z bezedné turecké studnice s remaky - tentokrát si země kávy a medu vzala na paškál Stallonova Ramba. Pokud jste již viděli jejich zpracování Hvězdných válek, očekávejte stejnou kvalitu natočení, hereckých výkonů, zvuku či bojové choreografie - tato kategorie mimochodem přichystala hned dva nezapomenutelné zážitky: 1) Hned v úvodu můžete spatřit tamní plagiát Slye, kterak rozráží pěstmi dřevěnou zeď - ovšem ve statické poloze a navíc se střihem tak amatérským, že to pozná snad i malé dítě. 2) Když nějaký protivník je zasažen, padá k zemi tak teatrálním způsobem, že snad i Tor Johnson v snímku The Beast of Yucca Flats to zahrál lépe. K hodnocení mi taktéž jako jiným uživatelům stačilo jen 6 minut, které jsem našel na YouTube. Máte taktéž zájem? Prosím, zde - http://www.youtube.com/watch?v=ljlBU6baLiQ(27.5.2009)

 • Pecival
  **

  Čekal jsem veselou absurditku ala Star Wars, ale nedočkal jsem se. Tedy akční scény jsou jako vždy naprosto šílené, ale je jich bohužel málo. Zbytek filmu je hodně bolavá (a samozřejmě neskutečně amatérsky udělaná) vata. Nezastírám, že bazuka vydávající pří výstřelu zvuk jako když špunt vylítne z láhve je úžasná (stejně to jak maník pořád nachází nové a nové granáty na bojišti), ale podobným omg scén je málo. Dvě dávám za to, že to je tak krátké a lobotomie mého mozku je pouze částečná.(5.3.2011)

 • TERRORDROME
  ***

  Najprv Star wars, potom Rambo. Turci sa chytia čohokoľvek a natočia to vo svojom kabaretnom, cirkusovom štýle. Hlavný hrdina s kravatou okolo hlavy dostane úlohu, ide cez lúky a skaly, príde do nejakej chajdy, za pár sekúnd zmláti pár hajzlov a ide zasa naspäť. Potom nájde bazuku, stále odniekiaľ z riti vyťahuje ďalšie rakety a v najhoršom sa stačí pozrieť na zem kde sa určite bude pár striel len tak povalovať. Protivníci komicky poskakujú že ich akože odhodil výbuch nech je ten akokoľvek biedny a oni akokoľvek ďaleko. Srandovné sú aj ručné súboje, keď ten turecký kučeravý geroj začne okolo seba mlátiť rukami a prerážať drevené steny údremi karate, naozaj sa nedá nesmiať. Korunou všetkého je hudba, vykradnutá zo skutočného Ramba. Ten istý motív vyhráva donekonečna počas celého filmu nech už sa na scéne odohráva akčná scéna alebo romantický rozhovor. Z Ramba je obšľahnutá sj scénka s hadicou, akurát tento si to sprchovanie skôr užíva a nastavuje svoje vysvalené telo zo všetkých strán, potom mu zrejme dôjde že to má byť inak a začne sa tváriť akože ho prúd vody tlačí k stene ( a ten týpek čo ho sprchuje vyzerá akoby si na neho honil ). Hocikto, kto nie je turek musí nevyhnutne krútiť hlavou a pýtať sa ako môže niekto celkom vážne vypustiť niečo tak neuveriteľne (s)prostoduché, hlúpe, debilné a trápne. Ale Tie Star Wars boli aj tak o pár tried stupídnejšie a tým pádom aj zábavnejšie.(30.12.2010)

 • anyonecek
  odpad!

  Jestli tohle nebere někdo jako úplný odpad a nebo jako úplně neskutečnou prdel, tak nechápu jak tu může hodnotit na CSFD. Bylo to tak neskutečně špatné až jsem se skutečně smál v několika momentech filmu a rázem se z toho stala moje nejoblíbenejší parodie a zároveň komedie, což režisér určitě neměl v úmyslu. Běhání s bazukou, která měla neomezeně nábojů, to je fakt něco. Jakoby hlavní hrdina běžel na checkpointy a na každém z nich našel za odměnu jednu raketu :D. Mezi rozhodováním odpad a 5 hvězdiček musím zvolit odpad, ale jen protože si to nezaslouží stejné hodnocení jako podstatně lepší filmy.(2.9.2013)

 • - Film bol natočený za 10 dní. (BlueNeon81)

 • - Originálny negatív, či akákoľvek filmová kópia snímky neexistuje. Je len na Betamax kazete, ktorú pripravila turecká televízia. (BlueNeon81)

 • - Názov filmu v preklade znamená "Nebojácny". (Jello Biafra)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace