Reklama

Reklama

Žádné boží zprávy

  • Španělsko Sin noticias de Dios (více)
Trailer

Obsahy(1)

Film režiséra Agustina Díaze Yanese převádí odvěký příběh o souboji Nebe a Pekla do současného světa, a to s velkou nadsázkou. Na Zemi se mluví španělsky, v Nebi, které má podobu Paříže 30. let, francouzsky a v Pekle anglicky Obojí jsou instituce s vlastním manažerským systémem a pochopitelnou rivalitou. Poslední dobou ale Nebe výrazně prohrává, zatímco Peklo začíná mít potíže s prostorem. Když už jsou manažeři Nebe na pokraji rezignace, matka Manyho Chavese, boxera s bouřlivou minulostí, je žádá, aby zkusili zachránit duši jejího syna - manažeři Nebe to vezmou jako poslední příležitost a vysílají na Zem jednoho ze svých nejschopnějších andělů, Lolu Nevado (Victoria Abril). Kvůli rovnováze sil dobra a zla posílá Peklo zkušenou agentku Carmen Ramos (Penélope Cruz). Začíná boj o Manyho duši... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (39)

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

No tak to byl soubojíček mezi agentem pekla a nebe o duši bezvýznamnýho boxera. Pokud je ovšem v pekle i Pené tak bych šel s ní i z celou svou duší, do pekla. V nebi už je beztak jen bůh a členové strany KDU-ČSL a to skutečně není lákává vyhlídka. Nejvíce mě z tohoto pekleně nebeského souboje uchvátila Pené Cruz z brokovnící v ruce a s cigárem v hubě wau a ňam současně. Teda, ale tolik ran pěstí do ksichtu co schytala chudinečka Penelopička se hned tak nevidí. Prej " Už mě to začíná srát jak furt dostávám přes držku". Jazyková hříčka nebe- peklo- země zavoněla slušnou originalitou. Sice žádné boží zprávy, ale přesto nejlepší zprávy za poslední dobu co jsem viděl. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele

Je sympatické, že aj v Európe vznikajú čisto žánrové filmy, ktoré majú svoju kvalitu. Chvílu mi trvalo, kým som sa dostal do obrazu, prvú pol hodku som mal pocit, že sa pozerám na najhlúpejší film za posledné roky. Je to síce blbosť, ale celkom príjemne hravá a natolko čudná, že si ju nezameníte s ničím iným. V rukách skúsenejšieho režiséra sa z toho mohol stať kultový film. ()

Reklama

mis-ko 

všechny recenze uživatele

1) Určite to nie je komédia, na to je vo filme málo humoru. 2) Určite to nie je ani thriller, chýba viac napätia. 3) Nápad z výrazným vizuálnym odlíšením Neba a Pekla (ČB v farba) je dobrý, ale vizuálne málo prížažlivý. 4) Nemohúcnosť agentov Neba a Pekla živí pochybnosti, či sú naozaj tí najlepší na odvrátenie hroziacej vojny nadpozemských mocností. 5) Samotný Šéf pekelnej exekutívy (áno reč je o Satanovi) je neschopný až hrôza a jeho nebeskom proťajšku ani nehovoriac. 6) Mohol to byť dobrý film, potenciál na to má, bohužiaľ zostáva nevyužitý. ()

zputnik 

všechny recenze uživatele

ŽÁDNÉ BOŽÍ ZPRÁVY coby zajímavé pojetí boje dobra (nebe) a zla (pekla)? Tak trochu. Jasně, zajímavý námět to je. Film má navíc své velké pozitivum ve vyvedené vizuální stránce. Ale na můj vkus je to v součtu asi tak vše. Snímek je jinak totiž jaksi nudný, nevýrazný, průměrný a v závěru imho nějak nedotažený. A když jsem v polovině filmu začínal pokukovat, kdy film skončí, tak jsem si řekl, že to asi není příliš dobré znamení. Shrnuto a podtrženo: pokud nevíte, co s načatým večerem a nemáte jinou volbu, tak tento kousek zkuste. Jinak si ale raději zahrajte s milou/milým piškvorky nebo člobrdo... hodnocení: 50/100%. ()

Jordan 

všechny recenze uživatele

krásna lesbička Carmen (ktorá je vlastne vtelený gangster) čoby agentka z pekla a šansónová speváčka (niekdajšia politička) sťa agentka z čiernobieleho neba bojujú o dušu boxéra Manyho, ktorý okrem problémov s matkou a zdravotným stavom dlhuje veľkú sumu istému magnátovi a na ktorom závidí osud tak krachujúceho neba ako aj pekla, v ktorom sa chystá poriadna revolúcia. Celkom pekné nápady, občas nejaký ten fórik (najvtipnejšia pasáž je asi keď u manyho večerajú zástupcovia neba so zástupcami pekla) krásna Penelope a môj obľúbený G.G.Bernal - to všetko by mohlo byť zárukou svkelého filmu - nebyť faktu, že španielske komédie sú na priepastne rozdielne od tých amerických a preto si na tento film budú musieť mnohí zvykať (a niektorým sa to asi nepodarí) ()

Galerie (8)

Zajímavosti (2)

  • Agustín Díaz Yanes napsal scénář speciálně pro Penélope Cruz a Victorii Abril. (Terva)
  • Když Lola (Victoria Abril) ukazuje fotku své matky, je na fotografii herečka Pilar Bardem. (Terva)

Reklama

Reklama