Inkognito (TV pořad)

Komedie

Slovensko, 2015, 50 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (20)

Staré dobré Inkognito je späť, síce s trochu obmenenou zostavou (Šebová namiesto Pavelekovej, Hudák namiesto Kramára), ale v podstate sa nič nezmenilo, v tomto prípade naštastie. Taktiež sa jedná o jediný program (možno ešte okrem Nového bývania), kde je Voštinár nie len že pozerateľný, ale občas aj celkom vtipný. Prajem vynovenému Inkognitu aspoň jednu/dve úspešné sezóny, aj keď takýto program sa dá vyrábať donekonečna, ak ho, samozrejme, nepotopí sledovanosť.(19.5.2015)

• MM_Ramone

Touto zábavnou show odštartoval v roku 2003 svoju pochybnú televíznu kariéru trnavský buran Vlado Voštinár. Už vtedy som si hovoril, že kde vyhrabali takého upoteného blbečka. Jeho nahlúply štýl moderovania je niečo, čo ma dokáže vyprovokovať takmer až k agresii. Tento nemožný chlap a jeho vyjadrovanie je ukážkou moderátorskej primitivity. Keď ho vidím na televíznej obrazovke, tak to vždy musím prepnúť na iný kanál. Presne tak to bývalo v rokoch 2003 až 2007, keď robil sprievodcu reláciou "Inkognito" a tak je tomu i teraz, keď sa po ôsmych rokoch v TV JOJ rozhodli oživiť tento projekt. Voštinársky odpad!(13.10.2015)

• ARI50

Nesmysl který očuchal odpad!(9.1.2019)

• JohnMiller

Dvojica Chudák/Čekovský dokážu moju kyslú tvár rozosmiať pri povinnom sledovaní tejto maškarády. Znesiteľný návrat neznesiteľnej relácie s neznesiteľným moderátorom.(18.2.2017)

Comeback Inkognita po pár rokoch je celkom obstojný. Napriek niekoľkým výhradám, je to stále jedna z najnormálnejších pravidelných relácií produkovaných na Slovensku. Stále je to celkom pozerateľné a dá sa pri tom dokonca aj pobaviť (čo je pri slovenskej produkcie viacmenej výnimočné). Moderátora Voštinára moc nemusím, ale v tomto programe je celkom znesiteľný (napriek občasnej infantilite). No a rozhodujúcim faktorom sú pre mňa samozrejme "hádači", od ktorých často záleží atraktivita konkrétnej časti. Najradšej mám určite tandem Hudák & Čekovský, celkom fajn sú aj Forgáč a Kramár, ďalší sú taký priemer, no doslova alergický som na múmiu Studenkovú a otrasne trápneho Tabačeka, ktorého považujem za najneznesiteľnejšiu postavu slovenského "showbiznisu".(9.10.2017)

• klúčik

Táto relácia sa postupne vyvíjala. Na začiatku výborní hádači no postupne sa to menilo a menilo až to skončilo stretnutím priateľov z východu... Nemám nič proti východniarom , no keby to robila televízia Košice tak nepoviem nič .. Kedysi bola relácia stredoslováci a toto je relácia východoslováci... hodnotím 40%.(4.6.2016)

Jedna zo štyroch práve bežiacich slovenských zábavných relácií, pri ktorých sa dokážem výborne odreagovať. Aj keď by som si miesto Šebovej a Vajdu vedel predstaviť lepších zábavo-hádačov.(1.1.2016)

Nie vždy je to také vtipné, ale silvestrovské východňarské kolo za 100 %.(1.1.2016)

Pavelekovú a Krónera sa nepodarilo síce adekvátne nahradiť, ale stále je to tá istá zábavná relácia, ktorú som mal svojho času veľmi rád. Len to kolo "čo majú tí dvaja spoločné" mi príde veľmi nudná a od veci. A ten, kto vymyslel 3!!! reklamné prestávky počas ani nie hodinového programu by si zaslúžil guľku do hlavy.(26.5.2015)

Na slovenskú televíznu produkciu to vôbec nie je zlá relácia, najmä keď to porovnám s inými "výplachmi". Dá sa to pozerať bez väčšej ujmy na psychike a sem tam sa aj dobre zasmejem. Snáď len ten Voštinár mi vadí, keďže ho ako moderátora vôbec nemusím.(12.3.2016)

Asi jediná Jojkárska relácia, ktorá stojí za pozretie a to hlavne vďaka trojke Hudák, Čekovský a Marcel Forgáč. Keď sa títo traja zídu, tak je zábava zaručená.(5.12.2016)

Moje hodnocení: 50%(28.1.2018)

• chup44

Zo začiatku celkom ok, no teraz to ide dole vodou... A poriadne!(12.9.2015)

• Scraffy

Nebolo to dobré ani predtým, tak načo to znova oživovať?(17.1.2018)

Naozaj parádna zábava, na ktorej sa dobre pobavím a odreagujem. 90 %(16.1.2017)

Inkognito pôsobí ako svetlo na konci tunela. Jediná pozerateľná relácia na slovenských komerčných kanáloch. A jediná, v ktorej je Vostinár vyslovene dobrý a vtipný. Samozrejme, sú tu aj slabšie momenty, trápne pokusy o humor, Tabaček je pomerne neznesiteľný, ale popri Farmách a inom odpade si toto zaslúži oceniť.(3.2.2018)

• maros612

Na toto som natrafil po profesionálnej línii a vnímam to ako to absolútne najhoršie, čo sa kedy na Slovensku podarilo vyprodukovat (a nebolo na to potrebne kúpiť licenciu zo zahraničia). Fakt, že táto "zábavná" show ako aj variácie programu "Aj múdry schybí" sa na Slovensku označujú ako "mimoriadne obľúbené" je buď prehnanou hrubou urážkou slovenského diváka alebo tragickým konštatovaním jeho stavu. Neviem, kde sú tie státicíce ľudí, ktoré tomu naháňajú popularitu, ale mrazí ma z toho. K tomuto je vhodné podávať tresku, parížák a destilát z plastového téglika, pretože to sú prvky kultúry tohoto rangu. Je to približne hodinová prekrikovacia šhow televíznych zombies, ktorí by nedokázali byť spontánne vtipní ani keby na tom záviseli ich životy. O čom to je? Je to o nemom figurantovi, ktorému vyslúžilé elity štátnej televíznej alebo obecnej divadelnej zábavy (a súčasné hviezdy D-čkových telenoviel) majú uhádnuť povolanie. Figurant je nemý, pretože tam sedí ako rukojemník a všetky otázky zaň zodpovedá ostrieľaný moderátor Voštinár, ktorého na obrazovky vyniesol práve tento klenot (ktorý po pár sezónach zrušili, lebo to nemohli vydržat sledovať ani osvetľovači, strihári a produkcia zvuku). Je zrejmé, že všetci poznajú odpoveď, ale koncept je pokúsiť sa pred uhádnutím o trochu dobrej nálady a pohotového humoru, čo nehrozí a vy to viete. Fakt, že súťažiaci to povolanie prakticky uhádnu neukončí trápenie, ak to prišlo priskoro. V takých prípadoch Voštinár jednoducho odpovie záporne a naďalej zavázda svojimi odpoveďami. Celú hodinu vyzerá asi takto: Je baník? Má také banícke vrásky. Nie, pozri ako sa mu leskne oko, on je určite pirát. Ale, veď by mohol byť aj go-go tanečnica. Ha ha ha. Mišo Hudák, kam Ty na to chodíš. To by sa Ti páčilo, čo? ... Nepáčilo. Inkognitu dávam jednu pätinu zhnilej parajky z piatich celých.(8.6.2015)

No mne sa to celkom pozdáva, je to vtipné, mna to vždy pobaví, myslím si že to je jedna z najzábavnejšich relácii u nás, odporúčam zhliadnuť.(16.7.2016)

Sem tam vtipné(23.8.2018)

K intelektuálnej zábave to má ďaleko ale ani hlúpe to nie je(25.12.2018)