Máš netradičné zamestnanie a chceš, aby o ňom každý vedel? Alebo pracuješ v klasickej profesii, ale chceš našich hostí potrápiť? Na obrazovky televízie JOJ sa vracia obľúbená zábavná relácia Inkognito, v ktorej osobnosti zo sveta šoubiznisu hádali povolania hostí a na záver aj meno celebritného hosťa bez toho, aby ho videli. Najúspešnejší projekt ranej histórie našej televízie sa na obrazovkách po prvý raz objavil v septembri 2003 a vďaka diváckej priazni sa vo vysielaní udržal až do 28. júna 2007. Dovedna sa za štyri roky odvysielalo až 175 častí. Teraz sa po siedmych rokoch Inkognito vráti späť na JOJku. Inkognito bude moderovať obľúbený Vlado Voštinár, ktorý sa v JOJke najdlhšie venuje relácii Nové bývanie. Poznáme aj mená celebrít, ktoré budú povolania hádať. Tešiť sa môžete na herečku Zdenku Studenkovú, herečku Zuzku Šebovú známu ako Inči z Paneláku, Michala Hudáka z Profesionálov a mnohých ďalších JOJkárskych projektov a Jozefa Vajdu, ktorý momentálne hrá v Paneláku postavu Gorana. (TV JOJ)

MM_Ramone odpad!

Touto zábavnou show odštartoval v roku 2003 svoju pochybnú televíznu kariéru trnavský buran Vlado Voštinár. Už vtedy som si hovoril, že kde vyhrabali takého upoteného blbečka. Jeho nahlúply štýl moderovania je niečo, čo ma dokáže vyprovokovať takmer až k agresii. Tento nemožný chlap a jeho vyjadrovanie je ukážkou moderátorskej primitivity. Keď ho vidím na televíznej obrazovke, tak to vždy musím prepnúť na iný kanál. Presne tak to bývalo v rokoch 2003 až 2007, keď robil sprievodcu reláciou "Inkognito" a tak je tomu i teraz, keď sa po ôsmych rokoch v TV JOJ rozhodli oživiť tento projekt. Voštinársky odpad! ()

JohnMiller

Dvojica Chudák/Čekovský dokážu moju kyslú tvár rozosmiať pri povinnom sledovaní tejto maškarády. Znesiteľný návrat neznesiteľnej relácie s neznesiteľným moderátorom. ()

Trevor

Záležalo na tom, kto boli hostia, musím však povedať že Voštinára považujem za jedného z najlepších moderátorov-zabávačov na skromnej slovenskej scéne. ()

Aljak

Comeback Inkognita po pár rokoch je celkom obstojný. Napriek niekoľkým výhradám, je to stále jedna z najnormálnejších pravidelných relácií produkovaných na Slovensku. Stále je to celkom pozerateľné a dá sa pri tom dokonca aj pobaviť (čo je pri slovenskej produkcie viacmenej výnimočné). Moderátora Voštinára moc nemusím, ale v tomto programe je celkom znesiteľný (napriek občasnej infantilite). No a rozhodujúcim faktorom sú pre mňa samozrejme "hádači", od ktorých často záleží atraktivita konkrétnej časti. Najradšej mám určite tandem Hudák & Čekovský, celkom fajn sú aj Forgáč a Kramár, ďalší sú taký priemer, no doslova alergický som na múmiu Studenkovú a otrasne trápneho Tabačeka, ktorého považujem za najneznesiteľnejšiu postavu slovenského "showbiznisu". ()

majo25

Jedna zo štyroch práve bežiacich slovenských zábavných relácií, pri ktorých sa dokážem výborne odreagovať. Aj keď by som si miesto Šebovej a Vajdu vedel predstaviť lepších zábavo-hádačov. ()

Sfinkter

Jedna z mála tv relací, která se dá sledovat pravidelně. Přehled Michala Hudáka napříč různou tematikou je někdy neuvěřitelný. ()

JADIM

Typický obraz programu slovenskej televízie. Nápad to je zaujímavý a pár dielov aj pobaví, len je to stále dookola. Diváci v hľadisku smejú, neviem na čom, ale keby mi zaplatili, tak by som sa asi smial aj ja.  5/10 ()

KoRner

Pavelekovú a Krónera sa nepodarilo síce adekvátne nahradiť, ale stále je to tá istá zábavná relácia, ktorú som mal svojho času veľmi rád. Len to kolo "čo majú tí dvaja spoločné" mi príde veľmi nudná a od veci. A ten, kto vymyslel 3!!! reklamné prestávky počas ani nie hodinového programu by si zaslúžil guľku do hlavy. ()

klúčik

Táto relácia sa postupne vyvíjala. Na začiatku výborní hádači no postupne sa to menilo a menilo až to skončilo stretnutím priateľov z východu... Nemám nič proti východniarom , no keby to robila televízia Košice tak nepoviem nič .. Kedysi bola relácia stredoslováci a toto je relácia východoslováci... hodnotím 40%. ()

provitamin odpad!

Toto je asi úplne najhoršia relácia, akú som kedy videl. Absolútne nepozerateľné a zapol som si to, lebo tam má byť dnes ako hosť PILFka. ()

janesX odpad!

Päťdesiat tri?? Tak teda vážne, ja naozaj nemôžem byť odtiaľto. Som si istý.. Alebo mal by som vám tlieskať? Za to že namiesto seba-vedomého diváckeho publika na tomto krásnom území vychovávate vypatlané stádo čohosi? Určite už väčšina ani nevie čo je lepšie: reklama, alebo tá vaša šou? Čo tak do tohto hlavného vysielacieho času pridať napríklad také Pexeso, alebo Človeče.. A hlavne - viac reklamy a samozrejme nezabudnúť ten supertrápny krúžok s idiotským čísielkom (žeby "7"?)v pravom hornom rohu. S pozdravom .. ()

NorseSword24

Dnes 10.11.22, som sa vďaka mojej elektrotechnickej škole bez elektriky a techniky dostal na natáčanie rovno troch epizód. Tie vyjdú možno za pár týždňov, možno za mesiac ale hodnotiť to budem hlavne z dnešného prežitia. Bolo to zvláštne ako to čo vidíte v telke, vidíte ako vzniká. Natáčanie prvej ep som si v tomto duchu užíval. Aj keď som to nikdy nijak extra nepozeral, tak aj tak mi to bralo dych. Tím hádačov bol minimálne pre mňa asi ten najviac klasický a koncom dňa som si uvedomil, že asi aj ten najlepší, podľa mňa. Samozrejme okrem hlavnej dvojice Chudák a Lakatoš tam bola múmia a Forgáč ktorého meno si proste nezapamätám. (aj teraz som si ho musel vyhľadať aby som ho tu spomenul). Ďalšie natáčania sa tam vystriedal dáky Milan zo 7 ( a nie Lasica, prekvapivo dosť ľudí sa ma pýtalo že či to je on, bohužiaľ Lasička je mŕtvy už celkom dlho), Šoko pri ktorom som zistil že je celkom dosť blízkym kamošom môjho kamoša z inej triedy, ktorý tam bol tiež a nakoniec sa objavila aj Zuza K/Š. Druhé natáčanie som začal trošku zaspávať ale tak musel som stávať o 4:44 takže to nie je ich chyba. A tretie, ktoré malo byť asi najvtipnejšie, ma najviac nudilo, vtipy mi prišli trápne a nasilu a čakal som už len kým to skončí. Čo sa týka povolaní tak to bolo tak 50/50. Boli tam niektoré celkom zaujímavé ale potom tam boli ľudia na ktorých si horko-ťažko spomeniem, že tam boli a s čím tam boli. Medzi najviac zapamätateľné by som zaradil trénerku bernardínov (bol tam aj živí maxipes) a typkyňu ktorá sa tam otočila 3x a celu ep zabrala len ona so svojimi povolaniami. A čo sa týka tajných hosťov tak pre mňa ako človeka ktorý v podstate vôbec nepozná slovenský show-biznis to bolo také o ničom. Herec a herečka zo seriálu Nemocnica, ale tretí hosť bol už trošku zaujímavejší a to týpek čo v slovenčine dabuje/daboval Toma Cruisa, Charlieho z 2 a pol chlapa a Rossa z Priateľov. Takže aj keď som ho nepoznal tak oproti ostatným bol aspoň trochu zaujímavejší. Mali sme možnosť vidieť všetko nezostrihane a som zvedavý koľko vtipov tam nakoniec ostane lebo ich bolo fakt mrte. Aj keď potom ma už nebavili a prišli mi teda trápne a nasilu. Čo bolo najhoršie, boli ľudia čo tam s nami sedeli ako publikum a dostali zaplatene za to že sa budú smiať. Ako boli v pohode, len o jedného kamoša ďalej sedela jedna, ktorá sa najprv zdal fakt v pohode, vtipná ale potom keď sa smiala na každej jednej K0kotine čo hocikomu vyšlo z gamby to už bolo otravné. Chápem že za to majú zaplatene ale toto bolo fakt nasilu, neskočne umele, otravne a mne osobne to kazilo ten zážitok. Ale prekusol som to. Keby sa stále nachádzali nové, zaujímavé povolania, keby lepšie poznám tento sk show-biznis a možno keby tam sú aj komplet noví hádači tak by to bolo lepšie. Nakoniec len že Voštinár každý krát povedal meno našej školy inak. ()

helrohir

Na slovenskú televíznu produkciu to vôbec nie je zlá relácia, najmä keď to porovnám s inými "výplachmi". Dá sa to pozerať bez väčšej ujmy na psychike a sem tam sa aj dobre zasmejem. Snáď len ten Voštinár mi vadí, keďže ho ako moderátora vôbec nemusím. ()

dom1niq

Asi jediná Jojkárska relácia, ktorá stojí za pozretie a to hlavne vďaka trojke Hudák, Čekovský a Marcel Forgáč. Keď sa títo traja zídu, tak je zábava zaručená. ()